فال روزانه یکشنبه 12 خرداد 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 12 خرداد 1398

فال روزانه امروز یکشنبه دوازدهم خرداد 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز حوصله ی منطق و مسائل جدی را ندارید، به خصوص  اگر کسی بخواهد خارج از شوخی با شما صحبت کند. شاید بخواهید بی خیال وظایف بشوید حتی اگر بدانید که ناچار می‌شوید بهای سنگینی برای این رفتار نسنجیده‌ی خود بپردازید. اما اگر قبل از اینکه به دنبال خوش گذرانی باشید کمی‌فکر کنید حتما می‌فهمید که بعد از تمام کردن کارهایتان حتی می‌توانید بیشتر به این منظور برسید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

برای شما خیلی سخت است که بر استراحت خود غلبه کنید. بنابراین از تکان دادن به خودتان شانه خالی می‌کنید. شاید آرزویتان این باشد که تمام لحظات را با شادی و تفریح که شما در آن  استاد هستید، بگذرانید اما خیال پردازی شما به واقعیت تبدیل نمی‌شود مگر اینکه خودتان بخواهید که کار کنید و فورا راحت طلبی را کنار بگذارید. گرچه باید خیلی از خودتان به خاطر این کار خواهش کنید ولی به لذت وقتی که چیزی برای نشان دادن روزتان دارید، می‌ارزد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز دوستانتان، شما را به خاطر کاری که هرگز قبلا آن را انجام نداده‌اید تشویق خواهند کرد. خوشبختانه اینکه شما می‌خواهید آنها را همراهی کنید روز بسیار خوشی را برای شما به وجود می‌آورد. اما از بد شانسی، شما شیفته کاری می‌شوید که دارید انجام می‌دهید که باعث می‌شود مسوولیتهای خود را فراموش کنید. اکنون یک وقت خوب لازم است تا شما برگردید و کارهای ناتمام خود را تکمیل کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شاید بی اختیار صحبت کردن در جمع، مشکل بزرگی برای شما باشد زیرا ترجیح می‌دهید قبل از اینکه چیزی را برای دیگران بگویید اول در خلوت خودتان تمرین کنید. اما اگر با همکاران خود راحت هستید، پس باید بتوانید زمانی که در این موقعیت قرار می‌گیرید، اختیار خود را به دست بگیرید. به هرحال اکنون بین این دو طرف قرار دارید، پس یک سری نظرات را برای خود داشته باشید و هر زمانی که موقعیت پیش آمد آنها را در جمع بیان کنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

اگر امروز کسی داستان طولانی‌ای را برای شما تعریف کرده، احتمالا به آنچه شنیده‌اید اعتقاد دارید اما این الزاما به معنی گول خوردن نیست. بلکه شما می‌خواهید حرف کسی را اجمالا درست فرض کنید. موافق بودن با ایده دیگران می‌تواند جرقه‌ای را در زندگی خودتان ایجاد کند. اما تحلیل زیاد، این روند را قبل از اینکه در مرحله اولیه است متوقف می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شاید وقتی به خرید می‌روید به دنبال پیدا کردن یک ترازو برای خود باشید. اما موقتا چشمتان آن را نبیند. حتی ممکن است خیلی طول بکشد تا بفهمید که چه چیزی الان می‌خواهید. چون این کار شما را آسانتر می‌کند. با این وجود اگر چیز قشنگی هم بخرید، راضی نخواهید بود. تازه اگر آن چیز جدیدی که خریده‌اید به درد نخور باشد از خرید آن پشیمان هم می‌شوید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شاید امروز یک روز ماجرایی باشد که عشق را به شما هدیه کند. اما این ماجرای عشقی آنقدر هم که شما می‌خواهید طول نکشد. ستاره اقبال شما فرصتهایی را برای عشق، خلاقیت و خودانگیختگی فراهم می‌کند در حالیکه ماه میزان اشتیاق شما را بیشتر می‌کند. شما باید بین واقع گرا بودن و در لحظه زندگی کردن خود تعادلی را برقرار کنید. قطعا نمی‌خواهید که این موقعیت جذاب را از دست بدهید. به هر حال اگر آرزوی شما خیلی شدید باشد می‌تواند بعدها یاس و ناامیدی را برای شما به همراه داشته باشد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

نظر فعلی شما در مورد شاد بودن الزاما نیازی به تایید دیگران ندارد. اکنون لذت بردن از کار بیشتر شما را راضی می‌کند پس امروز می‌توانید با در نظر نگرفتن دنیای اطراف خود کاملا خرسند باشید  همینطور می‌توانید سودمند هم باشید. اما باید هوشیار باشید چون ممکن است این کار باعث بی خیالی شما بشود. باید از آرامش خودتان لذت ببرید اما ممکن است بعدا از اینکه کارتان را تمام نکردید خودتان را سرزنش کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما نگرش بسیار سالمی ‌در مورد تعادل بین کار و تفریح امروز دارید زیرا شما می‌دانید که اگر به مسوولیت‌ها توجه نکنید، روی هم انباشته می‌شوند. اما حتی با اراده قویتر از معمول هم، خیلی از چیزهای حواس پرت کن، دوست داشتنی و شیرین می‌توانند تمرکز شما را به هم بریزند. وقتی فکر می‌کنید که نمی‌توانید مثمر ثمر باشید، خیلی به خودتان سخت نگیرید. فقط به کارهای روزانه‌ای که الان دارید و آنچه باید انجام دهید توجه کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

کسانی هستند که فکر می‌کنند شما متولدین بز نمی‌دانید که چگونه تفریح کنید اما امروز، روز شماست برای اینکه به آنها ثابت کنید که اشتباه می‌کنند. گرچه ممکن است برای تمام کردن کارتان قبل از اینکه به سوی تفریح بروید، وسواس داشته باشید اما حداقل ذاتا قادرید وقتی آماده تفریح هستید وظایف ناتمام خود را سوا کنید. اگر نیاز دارید که بی مسئولیتی خود را توجیه کنید یادتان باشد که شما وقتی فرصت رها کردن آن را داشتید بسیار سودمند بودید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

گرچه ممکن است شما امروز سوار بر ابر خیال باشید، اما واقعا این یک مشکلی است که شما دارید تا خود را بتوانید از توقعات مردم رها کنید، به خصوص اگر آنها الان به شما وابسته هستند. اما تسلیم برنامه‌ زمانی و فشارهای آنها نشوید. شاید با لحظه‌ای کنار گذاشتن کار روزانه خود بتوانید بهره زیادی ببرید. اگر می‌توانید روز بسیار خوشی را برای خود فراهم کنید. مسوولیتهای شما، هر زمانی که به سراغ آنها بروید، سر جایشان هستند. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

اگر شما به فکر این هستید که چگونه عادتهای دیرینه خود را از بین ببرید، امروز فرصت خوبی است. امتحان یک چیز جدید و تازه شاید گاهی خطرناک باشد اما الان پیش بینی به حد کافی هست که شما را به حرکت وادارد. حتی اگر کاری را دارید انجام می‌دهید که با آن آشنا هستید، سعی کنید آن را به شکل دیگری انجام دهید. فقط کافی است نگاه خود را عوض کنید!

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: