فال روزانه جمعه 27 اردیبهشت 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 27 اردیبهشت 1398

فال روزانه امروز جمعه بیست و هفتم اردیبهشت 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما در این روزها شدیدا به این موضوع فکر می‌کنید که کارها و فعالیت‌های مالیتان را سر و سامانی بدهید، به همین دلیل کمی دچار تشویش شده‌اید. اما الازم است بدانید که در حال حاضر دیگر بیش از این حد توان ندارید و نمی‌توانید خیلی وضعیت مالیتان را متفاوت سازید. مهم ثباتی است که شما در حال حاضر توانسته‌اید بر وضعیت مالیتان برقرار سازید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما لطافتی را که در سابق برای انجام کارهایتان داشته‌اید را از دست داده‌اید به همین دلیل باعث شده است که اطرافیانتان کمی‌ از شما دلخور شوند و از شما دوری کنند. بین صحبت‌هایتان و رفتارهایتان تعادلی را برقرار سازید، در حال حاضر صحبت‌هایی که از زبان شما جاری می‌شود با رفتارهایتان تفاوت‌های بسیاری دارد. تا تعادل کاملتان را حفظ نکرده‌اید صحبتی را بر زبان نرانید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

انحطاط‌های بسیاری در کارهای شما رخ داده است و باعث شده است بسیاری از رازهایتان که سال‌ها یا روزها ﺁنها را مخفی نگه داشته بودید افشا شوند. دوستان‌تان برای شما نقشه‌های مثبت بسیاری دارند اما شما از حسن نیت ﺁنها مطمئن نیستید به همین دلیل وارد کارهایشان نمی‌شوید. در حال حاضر باید نقش خود را در زندگی پیدا کنید و این نقش را به خوبی ایفا کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما در این روزها فریب یکی از اطرافیانتان را خورده‌اید و به همین دلیل افسرده شده‌اید زیرا فکر نمی‌کردید که ﺁنها جواب اعتماد شما را بدین شکل بدهند. این اتفاقات باعث شده‌اند که شما از رویا و خواب بیدار شوید و به واقعیت زندگی روی بیاورید. هر صحبت و یا جریانی که در ذهن‌تان رخ می‌دهد را برای دیگران بازگو نکنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما به شخص یا اشخاصی در زندگی‌تان روی ﺁورده‌اید و فکر می‌کنید اگر این شخص در زندگی شما وجود نداشته باشد شما دیگر توان مقابله با مشکلات زندگی را نخواهید داشت، اما باید بدانید شخصی که این همه به او اهمیت می‌دهید و بر روی حساب باز کرده‌اید شخصی تو خالی می‌باشد و شما خودتان شخصا دارای نیرو و توانی به مراتب بالاتر از او هستید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

کارها و فعالیت‌های ناتمام بسیاری اطراف شما را گرفته‌اند به همین دلیل شما احساس نارضایتی می‌کنید زیرا نه قدرت اتمام این کارها را دارید و نه این که لحظه‌ای از فکر ﺁنها رها می‌شوید اما لازم است مدتی به خود و ذهن‌تان استراحت دهید تا این مشکلات کم‌کم و با مرور زمان حل شوند یا این که در زمانی مناسب‌تر به این مشکلات بپردازید. زیرا در این صورت توان بیشتری برای ارائه برنامه‌ها و همچنین پیشرفت بیشتری را خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما امروز سرشار از عشق و علاقه به اطراف و محیط زندگیتان هستید. به همین دلیل صحبت‌ها یا رفتارهایی که انجام می‌دهید باعث می‌شوند که افراد زیادی جذب شما شوند. فقط لازم بدانید که انرژی‌های خود را در چه مسیری سرمایه گذاری کنید تا در مدتی کوتاه‌تر پاسخ دلخواهتان را بدهد. به این مساله دقت بیشتری داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین ﺁبان 

شما امیال و ﺁرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانید بهتر است کمی از این ﺁروزها و بزرگی ﺁنها بکاهید زیرا انسان در رویا می‌تواند به همه چیز برسد اما در واقعیت شما نیازمند تلاش هستید تا به هدف خود برسید البته انسان پله به پله بالا می‌رود، نمی‌شود که یکدفعه از پله اول به پله ﺁخر برسید. شخص یا اشخاصی در این روزها بسیار به شما فکر می‌کنند و در چند روز ﺁینده صحبت‌هایی را نیز با شما مطرح خواهند کرد. 

 

فال روزانه متولدین ﺁذر 

شما نقشه‌هایی را که مدت‌های مدیدی بود در ذهن داشتید به نتیجه رسانده‌اید و امروز از این نتیجه‌ها بسیار خوشحال و خرسند هستید. اما بهتر است بدانید همیشه وضع به همین منوال پیش نمی‌رود، گاهی ممکن است علیرغم اینکه وقت و انرژی بسیاری را برای یک کار هزینه کنید اما نتیجه‌ای که مد نظر دارید را به شما ندهد. بهتر است کمی بر سرعت کارهایتان بیفزایید تا بتوانید با انگیزه بیشتری به کارهای ﺁتیه‌تان برسید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما در این روزها بر اعصاب خود مسلط نیستید و بر سر هر موضوع کوچکی زود عصبانی می‌شوید، بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید زیرا به سلامتی شما ﺁسیب‌های جدی وارد خواهد شد. مخصوصا در این زمان ممکن است به افرادی که بزرگتر از شما هستند توهینی کنید که بعدها پشیمان شوید و دیگر جایی برای عذر خواهی نخواهد ماند. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما در این روزها مدام به فکر گسترش محیط کاری یا شغلی خود هستید و می‌خواهید کارتان را توسعه بدهید، توصیه می‌کنیم با احتیاط این کار را انجام دهید زیرا تنوع و ﺁغاز کارهای جدید بسیار برای شما مثمر ثمر خواهد بود. بهتر است با واقعیت‌های زندگی کنار بیاید نه این که مدام در پی این موضوع باشید که ﺁنها را رد کنید و یا اینکه از ﺁنها فرار کنید. در روزهای ﺁینده سورپریزهای بسیاری منتظر شما هستند. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

دیگر زمان استراحت و غیر فعال بودن سر ﺁمده است. بهتر است کار و فعالیت تازه‌ای را ﺁغاز کنید، زیرا الان شما در بهترین موقعیت قرار دارید و می‌توانید بهترین بازده کاری را از خود در برابر مشکلات یا مسائل زندگی بروز دهید. شما در این روزها مسئله‌ای را از اعضای خانواده‌تان مخفی نگه داشته‌اید. بهتر است به ﺁنان این مسائل را انتقال دهید زیرا بهتر می‌توانند شما را یاری دهند و با هم فکری ﺁنها مسائل زندگیتان حل خواهد شد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: