فال روزانه دوشنبه 23 اردیبهشت 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 23 اردیبهشت 1398

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما در این اواخر کارهایتان را بدون هیچ گونه تفکر و تعمقی انجام می‌دهید به همین دلیل بسیاری از کارهایتان نتیجه مطلوبی را که می‌خواهید را نمی‌دهند. دلایلی که در سابق برای ادامه زندگی‌تان داشته‌اید امروز کم رنگ شده‌اند و جز سرابی برای شما چیزی باقی نمانده است. بهتر است انگیزه‌های خود را تقویت کنید تا بتوانید ساده‌تر به ﺁرزو هایتان دست پیدا کنید. شما در این افکار هستید که از این به بعد در کارهایتان نیرنگ بیشتری را اعمال کنید اما به شما توصیه می‌کنیم که این کار را انجام ندهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما با احساساتتان تصمیم می‌گیرید و با ﺁنها پیش می‌روید! به همین دلیل در این روزها با شکست‌های عشقی یا شکست‌های شغلی مواجه شده‌اید اما به شما توصیه می‌کنیم به جای اینکه با احساساتتان تصمیم بگیرید با فکر و عقل خود پیش بروید. برای این که کارهایتان نتیجه خوبی داشته باشد و از عواقب آنها مطمئن باشید لازم است با شخص دیگری نیز مشورت کنید. نگران کندی موفقیت‌هایتان نیز نباشید زیرا هنگامی که زمان موعود فرا برسد شما دسته‌ای از موفقیت‌ها را در ﺁغوش خواهید گرفت. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما در این روزها کمی‌ نگران هستید و نگرانی‌هایتان بیش از روزهای قبل می‌باشد زیرا اتفاقات جدیدی در زندگی شما رخ داده است به همین دلیل در قلبتان تشویش‌های زیادی را احساس می‌کنید. قدم‌هایتان را کمی ﺁهسته‌تر بر می‌دارید، زیرا احساس می‌کنید باید جوانب احتیاط را بیشتر در نظر بگیرید، شما کاملا درست فکر می‌کنید، زیرا با این افکارتان و انجام این کارها شانس بیشتری را برای خود ذخیره می‌کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما در این روزها خود را از روابط اجتماعی که در سابق داشته‌اید دور کرده‌اید و با افرادی که در سابق به ﺁنها علاقه داشتید کمتر ارتباط دارید، این همه محدودیت به چه علت است؟ انسان‌ها برای بقای زندگیشان به یکدیگر نیازمند هستند. بهتر است روابط‌تان را مانند سابق از سر بگیرید. به کارها و فعالیت‌های اجتماعی‌تان بیشتر اهمیت بدهید، زیرا ممکن است به دلیل عدم احساس مسئولیت لازم از این کار اخراح شوید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما بیشتر در رابطه با فعالیت‌هایی که قصد انجام شان را دارید صحبت می‌کنید و هنگامی‌ که زمان عمل و اجرا فرا می‌رسد، شما توانایی لازم را نشان نمی‌دهید. شما تا حدودی در رابطه با مسائلی که برایتان پیش می‌ﺁید گمراه شده‌اید و نمی‌دانید راه درست کدام است. اول بهتر است خود و اهدافتان را بشناسید سپس برای رسیدن به ﺁنها اقدام کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما بر روی مسائلی که جزئی و تا حدودی فرعی هستند بیش از حد تامل می‌کنید و این کارتان باعث می‌شود که از توجه به مسائلی که اساسی هستند غافل شوید. لازم است در ابتدا به مسائلی که مهم‌تر هستند دقت کنید و تمام توجه‌تان را به مسائل فرعی منعطف نکنید. به مسائلی که برایتان پیش می‌ﺁید با دید مثبتی نمی‌نگرید بلکه تا حدودی به تمام اتفاقات با دیدی منفی نگاه می‌کنید. کمی بدبینی لازم است اما نه در حد دیدی که شما دارید! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما در خانواده‌تان و در زندگی شخصی‌تان دچار مشکلات عدیده‌ای هستید اما با صبر و حوصله می‌توانید بر تمام این مشکلات فائق بیایید. بر مشکلات خود مشکل تازه‌ای نیفزایید، منظور از مشکل تازه نا امیدی است که ممکن است در طول مسیر بر شما غلبه کند. راجع به مسائل شغلی و اجتماعیتان با اشخاص دیگر صحبت نکنید زیرا ﺁنها با توصیه‌های غلط خود، شما را به راه‌های انحراف کننده می‌کشانند. 

 

فال روزانه متولدین ﺁبان 

شما در این روزها احساس می‌کنید که انرژی فوق العاده‌ای برای انجام کارهایتان دارید به همین دلیل کارهایتان با سرعت بیشتری نسبت به گذشته پیش می‌رود. این انرژی فوق العاده به خاطر پیش ﺁمدن اتفاقی خاص در زندگی‌تان رخ داده است. اکنون که دارای این انرژی هستید توصیه می‌کنیم که به اهداف بزرگ‌تری بپردازید و در فکر این موضوع  باشید که این انرژی را علیرغم مشکلاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید حفظ کنید. 

 

فال روزانه متولدین ﺁذر 

شما در این اواخر از لحاظ مسائل مالی دارای مشکلات زیادی هستید و تمام توجهتان به مسائل مالیتان است و از مسائل دیگری که باید به ﺁنها نیز توجه داشته باشید غافل شده‌اید. شما بیش از حد پول را وارد زندگیتان کرده‌اید، خداوند به شما موهبت‌ها و نعمت‌هایی بیشتر و مهم‌تر از پول عنایت کرده است به ﺁنها نیز دقت داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما به تازگی مسئول کار مهمی‌ شده‌اید که فکر می‌کنید شاید از پس این کار بر نیایید به همین دلیل هنوز کار را شروع نگرده‌اید اما بهتر است امید داشته باشید زیرا شما توانایی لازم برای انجام هر کاری را دارید مهم باور خودتان است. در ابتدا به این مساله فکر کنید و بعد برای پیشبرد این کار وارد اجرا شوید تا لذت‌های بسیاری را که در انتطار شماست را مشاهده کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

راه حل و فعالیت‌های تازه‌ای به ذهن شما وارد شده‌اند، بهتر است برای انجام تمام ﺁنها یک برنامه زمان بندی شده طولانی مدتی را داشته باشید زیرا تک تک برنامه‌هایی را که در ذهن می‌پرورانید در ﺁینده جواب‌های قطعی را به شما خواهند داد. قبل از شروع این کارها انرژی لازم را در خود بیدار کنید و سپس برای شروع کار پیش بروید. البته اگر با فرد معتمدی نیز مشورت کنید باعث می‌شود هر چه سریعتر به اهدافتان دست پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما بیش از حد واقع بین هستید، بهتر است برای پیشبرد افکارتان گاهی ایده‌ﺁل‌گرا نیز باشید. شما اصلا به رویاهایتان اجازه نمی‌دهید که وارد ذهنتان شوند اما برای اینکه انگیزه‌ای برای پیشرفت مقاصدتان داشته باشید به رویا پردازی احتیاج پیدا می‌کنید. شما بیشتر به فکر امروزتان هستید باید برای ﺁینده‌تان نیز برنامه ریزی داشته باشید. کیفیت را فدای کمیت در زندگیتان می‌کنید اما این روش درستی نمی‌باشد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: