فال روزانه شنبه 21 اردیبهشت 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 21 اردیبهشت 1398

فال روزانه امروز شنبه بیست و یکم اردیبهشت 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما از فعالیت‌های روزمره‌تان خسته شده‌اید به زمانی برای استراحت نیازمند هستید. خوشبختانه در تمام این مدت با وجود این که خسته شده بودید اما صبوریت خوبی را از خودتان نشان دادید و کارهایتان بدون هیچ گونه تعویقی به پایان رسید. شما قدرت خوبی برای تغییر آینده‌تان دارید و به راحتی می‌توانید از اتفاقاتی که پیش می‌اید به بهترین نحو ممکن به نفع خودتان استفاده کنید حتی اگر این کارها فعالیت‌های روزمره تان باشد. شما بیش از حد در کارهایتان محتاط هستید بهتر است این محتاط بودن را کاهش دهید تا منافع بیشتری را به دست بیاورید. به ندای قلبتان گوش فرا دهید شما را به خوبی راهنمایی می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما در این اواخر به این مسئله فکر می‌کنید که زندگی برای شما ارزشی قائل نشده است. ارزش وجودی شما به پیشرفت‌های هر روزه شما نیست بلکه کارهایی است که در مجموع انجام می‌دهید مهم هستند نه فقط یک کار! شما انسانی کاملا نوع دوست هستید و به همنوعان خودتان بسیار کمک می‌کنید و این درجه فوق العاده بلند است که نصیب هر شخصی نمی‌شود. مقایسه خود با دیگری و کارهایی که دیگران انجام می‌دهند کاری کاملا زشت و ناپسند است. سرنوشت را هر کسی در زندگی شخصی‌اش خودش با تلاش و کوشش می‌سازد. خود را با دیگران مقایسه نکنید زیرا باعث افسرده شدن شما می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

به تازگی شخصی وارد زندگی شما شده است که مسیرهای جدیدی از زندگی را به شما نشان می‌دهد و این مساله شما را به شدت تحت تاثیر قرار داده است به همین دلیل امید دوباره ا به زندگی و اینده خود پیدا کرده اید و دلسردی را که در گذشته در درونتان احساس می‌کردید از بین رفته است.خبرهای خوب و مسرت بخشی را در روزهای اینده خواهید شنید که روحیه شما را بیش از پیش دگرگون خواهد کرد.بهتر است با همسر یا اعضای خانواده‌تان صادق‌تر باشید زیرا اگر حسن و صداقتی که انها از شما می‌شناختند جای خود را به بی اعتمادی بدهد شما در بسیاری از مراحل زندگیتان شکست می‌خورید و دیگر مانند سابق حمایت انها را نخواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

به تازگی مسائل جدیدی وارد زندگی شما شده است که شما را به شدت نگران کرده‌اند اما نگران نباشید زیرا غافلگیری‌های شیرینی را سرنوشت برای شما رغم زده است تا به تمایلات درونی خود نائل شوید. شما دلتان می‌خواهد از صحنه زندگیتان دور شوید و دیگر مسئولیتی را در قبال کسی نداشته باشید اما لازم است بدانید که همین مسئولیت‌ها باعث شده‌اند که شما انگیره‌ای برای ادامه زندگیتان داشته باشید وگرنه که شما خیلی وقت پیش از زندگی باز مانده بودید. این مسائل براستی مسائل جزئی هستند زیرا تمام افراد نیز مانند شما دارای مشکل هستند و شما تنها شخصی نیستید که این مشکلات را تجربه می‌کنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما در زندگی امروزتان از همه مسائل روزمره‌ای که برایتان پیش می‌آید دلسرد شده‌اید و دیگر امیدی به آینده‌ای تازه ندارید اما بدانید که چشمه امید و دل گرمی‌ تازه‌ای به زودی برای شما فوران می‌شود. کتاب‌هایی که شما را به زندگی امیدوار می‌کنند را بخوانید. به پارک یا کنار یک رودخاته بروید تا بتوانید قوای از دست رفته خود را باز بیابید. این حقیقت زندگی شماست! پس بهتر است به جای این که خود را عذاب دهید با آن کنار بیاید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما به شدت از دیگران انتفاد می‌کنید و توقعات بیش از حدی را از اطرافیانتان دارید. شما به خاطر این افکاری که دارید به سادگی نمی‌توانید تصمیمی‌ را بگیرید. به جای این که با افکار منفی و امواجی منفی که از خود ساطع می‌کنید و به تمام اعضای خانواده و اطرافیانتان برخورد می‌کند بهتر است مثبت اندیشی را جایگزین آن کنید تا نه تنها خودتان و نیز عزیزانتان را نیز کمتر اذیت کنید. به خودتان قول دهید به جای این کارها از زندگیتان لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما در این روزها از بیکاری و یا شاید کم کاری که انجام می‌دادید رها شده‌اید و به شدت سخت کوش و فعال شده‌اید به همین دلیل خداوند نیز شما را یاری می‌کند و در مقام اجتماعیتان به شدت پیش رفت خواهید کرد و بیش از پیش سرتان شلوغ خواهد شد. خوشبختانه به دلیل روحیه بالا و انعطاف پذیری که دارید حتی اگر در محیط کار برایتان مشکلی پیش آید به سادگی مشکلات را کنار می‌گذارید و از پس آنها بر می‌آید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما نقشه‌های بیش از حد بزرگی را در سر می‌پروردانید، البته داشتن رویاهای بزرگ خوب است اما تا حدی که باعث پیشرفت شما شود نه این که تنها انها را در سر داشته باشید. برای رسیدن به رویاهای بزرگ ابتدا باید زندگیتان را پله به پله ارتقا ببخشید نه این که به یک باره از یک پله بخواهید به پله‌های اخری صعود کنید! شما در فعالیت‌هایتان نیز کند عمل می‌کنید! بهتر است کمی‌ بر سرعت فعالیت‌ها و کارهای زندگیتان بیافزاید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما انسانی هستید که با هیجانات وجودی‌تان زنده هستید در این روزها این هیجانات به شدت کاهش یافته است به همین دلیل شما به شدت دلسرد شده‌اید و در پی این راه نیستید که دوباره هیجانات و شوق و ذوق زندگی را در خودتان بیدار کنید تنها ناامید شده‌اید! بهتر است به جای نا امیدی دوباره این شوق و ذوق را در خود بیدار کنید. اتفاقات ناگواری پیش آمده‌اند که شما خود را در تمامی آنها مسئول می‌دانید به همین دلیل هیجاناتتان فرو کش کرده‌اند، به خود بقبولانید که شما هر کاری که از دستتان بر می‌آمد انجام داده‌اید و این سرنوشت و اقبال بوده است که علیرغم تمام تلاش و کوشش شما چنین مشکلاتی پیش‌آمد کرده‌اند. هر مشکلی دوره‌ای دارد و به زودی به پایان می‌رسد دیگر خود را مقصر کاری ندانید و با امید به زندگیتان ادامه دهید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما در زندگیتان فردی مثبت بین هستید به همین دلیل با تمام مشکلاتی که پیش می‌آیند به راحتی مقابله می‌کنید و هیچ اتفاقی هر چند خیلی بزرگ باشد نمی‌تواند مانع شما شود. شما به تنهایی این احساس را در خود نگه نمی‌دارید بلکه با صحبت‌ها و رفتارهای مثبتتان این موضوع را به دیگران نیز القا می‌کنید به همین دلیل خداوند راه‌های سعادت و خوشبختی را بیش از پیش بر سر راه شما قرار می‌دهد. استدلال‌ها و آنالیزهایی که در رابطه با دیگران انجام می‌دهید یا حدس می‌زنید کاملا به واقعیت می‌پیوندند اما توصیه می‌کنیم به انها زیاد اهمیت ندهید زیرا باعث می‌شوند که شما رفتاری ناعادلانه را پیشه خود کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما مدام در فکر تعالی نقشه‌ها و زندگی‌تان هستید. این افکار بسیار خوب و عالی هستند اما به خاطر داشته باشید که شما به هر قیمتی نباید راضی به تعالی خود باشید زیرا ممکن است افراد دیگر را با این کارهایتان از بین ببرید. اما اگر فعالیت و کارهای که انجام می‌دهید مثبت باشند به سادگی می‌توانید پیش رفت کنید. در این اواخر کمی نگرانی‌هایتان زیاد شده است بهتر است این نگرانی‌ها را از خودتان دور کنید زیرا قدرت تصمیم گیری صحیح را از شما می‌گیرند. تنها یک بار به این نگرانی‌ها فکر کنید و بعد آنها را رها سازید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

افراد و اطرافیانتان بیش از حد امروز به کمک شما احتیاج دارند و نیازمند هستند. بهتر است به آنها کمک کنید تا بعدها دچار عذاب وجدان نشوید. به الهامات قلبی خود گوش دهید زیرا شما را راهنمایی می‌کنند تا به مقصدتان سریعتر دست پیدا کنید. الهامات‌تان را جدی بگیرید و از آنها به سادگی عبور نکنید. از افکار و فعالیت‌های دیگران نتیجه‌های مثبتی را برداشت کنید نه این که افکارتان را سمت پیامدهای منفی سوق دهید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: