فال روزانه دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 16 اردیبهشت 1398

فال روزانه امروز دوشنبه شانزدهم اردیبهشت 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امكان دارد كه شما امروز حرفهایی را بزنید كه واقعا قصد نداشتید آنها را به زبان بیاورید، اما هنگامی كه شما این سخنان ناگفته را آشكار می‌كنید، می‌خواهید كه نسبت به همیشه ریسک پذیرتر باشید. متاسفانه احتمال دارد كه شما به آنچه می خواهید نرسید، مگر اینكه شما دوباره برای این كار وقتی را اختصاص داده و به آرامی به این مورد بپردازید. به یاد داشته باشید كه این تنها راهبرد برای شماست، بنابراین در حالی كه به نیازهای خودتان می‌پردازید باید از نیازهای دیگران هم آگاهی داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

سیاره اورانوس با اختلاف سطح بالا در حالی كه شما را به مسیری بی هدف و بی نظم می‌كشاند با ونوس ستاره بخت شما درگیر می‌شود. هنگامی كه آرزوهای شما بی اساسی اطلاعاتتان را شنان می دهند، راهبردهای عاقلانه شما نسبت به زندگی به راحتی فراموش می‌شوند. به خاطر داشته باشید كه به واقعیت تبدیل كردن خیالاتتان اكنون برای شما از مسائل دیگر مهمتر نیست. همچنین این موضوع در مورد آزاد گذاشتن بیش از حد تخیلتان نیز صدق می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما امروز در حالی كه برای بیان كردن نظرات خود از شیوه‌هایی استفاده می‌كنید كه افراد دیگر فقط می‌توانند این شیوه ها را در ذهنشان تصور كنند، در همه جا مطرح خواهید بود. خوشبختانه شما اكنون از پیروی كردن از قوانین معاف شده‌اید، در حالیكه شما پیشرفت می كنید دست به كار شده‌اید كه خودتان قوانینی را وضع كنید. سریع واكنش نشان دادن به خصوص وقتی كه همه چیز طبق برنامه شما پیش می رود، می تواند نشاط آور باشد. تا جایی كه می‌توانید از این موضوع لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اكنون شما باید از انزوا بیرون بیایید، برای اینكه نسبت به همیشه بیشتر می توانید از ابراز وجود كردن قصر در بروید. امكان دارد كه شما هنوز هم به خاطر دودلیتان استرس داشته باشید، به خصوص اگر دیگران برای بازبینی واقعیت به شما تكیه كرده‌اند. ضمنا شما علاقه ندارید كه فعالیتهای سنگینی داشته باشید، با وجود اینكه این فعالیتها باعث می‌شوند كه شما به جای اینكه با دلتنگی در مورد گذشته صحبت كنید، خودجوش‌تر شوید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

اگر شما اكنون زمان زیادی را برای دستیابی به اهدافتان اختصاص ندهید، نارضایتی شما می‌تواند حتی بهترین شرایطتان را باطل كند. گذشت زمان به سود شما تمام می‌شود و این امكان را به شما می‌دهد كه منتظر بمانید تا بهترین زمان برای شروع فعالیت فرا برسد. در ضمن چشمها و قلبتان را به روی اهدافتان باز نگه دارید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

این روزها، روزهای خوبی برای شما نیست. تمایل شما برای درست انجام دادن كارها می‌تواند روزتان را تغییر دهد. به این فكر نكنید كه چگونه می‌توانید به دیگران برای وارد شدن به گروهتان كمک كنید. در عوض توجهتان را به سمت با انگیزه كردن خودتان معطوف كرده تا در حرفه‌تان بهتر عمل كنید. در نهایت با توجه به گفته‌های دیگران در مورد شما قضاوت نخواهد شد، اما كارایی شما به تنهایی مورد قضاوت واقع خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز خودانگیخته بودن برای شما كار سختی است، برای اینكه شما حتی در میان آشفتگی های غیر منتظره احساس آرامش نامتعارفی دارید. اكنون به تعویق انداختن برنامه‌هایتان برای شما آسانترین راه است، اما این روش جلوی پیشرفت كردن شما را می‌گیرد. این احساس آرامش مدت زیادی دوام نخواهد داشت، پس هدفهایتان را نشانه گرفته و وارد جهان پیرامونتان شوید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز وقتی كه می‌خواهید در جایی سرمایه گذاری كنید باید حواستان جمع باشد، برای اینكه مكن است خیلی بیشتر از تواناییتان پول خرج كنید. البته اگر شما پول زیادی هم نداشته باشید، معامله اخیر چند روز به تعویق نخواهد افتاد. ممكن است كه شما ترغیب شده باشید كه با عملی از پیش تعیین شده كه هوشمندی را از بی فكری متمایز می‌كند، در مقابل محدودیهای رایج عكس العمل نشان دهید. با وجود اینكه شكیبایی داشتن عملی منطقی است؛ اگر این موضوع برایتان واقعا مهم است، صبر كردن می‌تواند بدترین كار باشد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

سطح اشتیاق شما امروز بسیار بالاست، اما فهمیدن اینكه با آروزهای خلاف عرفتان چه كار باید بكنید، كار سختی است. انكار كردن نیازهایتان باعث نمی‌شود كه از دستشان خلاص بشوید. اما اگر رک و بی‌پرده صحبت كنید می‌توانید یک رابطه خویشاوندی مستحكم را خراب كنید. اكنون برای شما زمان مناسبی است كه بدون تعلق خاطر داشتن به اتفاقاتی كه در آینده اتفاق خواهد افتاد، از استعدادهایتان استفاده كنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز تبدیل شدن به فردی محافظه‌كار و مسئولیت‌پذیر در گروهی كه عضو آن هستید برایتان كار آسانی است. شما اخیرا می‌خواسته‌اید كه خصوصیات جدید خودتان را كشف كنید، اما اكنون ترغیب شده‌اید كه به پیشرفتی بزرگ نائل شوید. شروع كنید افكارتان را با دیگران در میان بگذارید، اگر فكر می كنید كه هرچقدر بیشتر این كار را انجام دهید از اهدافتان دور می‌شوید، پس برنامه‌هایتان را به مسیری مستقیم هدایت كنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز شما روابط اجتماعی زیاد خوبی ندارید، به خصوص اگر نتوانید تصمیم گیری كنید. شما به جای اینكه یک تصمیم قطعی بگیرید بیشتر دوست دارید كه هر دو گزینه را انتخاب كنید. این موضوع می‌تواند شبیه به یک استراتژی افراطی به نظر برسد، در این هنگام در مورد چیزهایی كه دوست دارید جدیتر خواهید شد. به خاطر جانبداری كردن از هر دو گزینه نیت خود را پنهان نكنید. ممكن است كه شما این توانایی را پیدا كنید كه خودتان را از آن خلاص كنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز یک عصبانیت غیر عادی كه فراتر از نگرانی‌های رایج است می‌تواند به سختی آرامش را بر هم بزند. امروز شما احساس رهایی می‌كنید و برای برانگیختن كوچكترین محركها آمادگی دارید. اما اگر از كوره در بروید، احساس بدتری یپدا خواهید كرد. اكنون عاقلانه صحبت كردن در مورد احساساتتان نسبت به اینكه آنها را نادیده گرفته و آرزو كنید كه روزی تحقق پیدا كنند، در شما احساس بهتری ایجاد می‌كند.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: