فال روزانه چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398

فال روزانه امروز چهارشنبه یازدهم اردیبهشت 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما در مقام و مرتبه اجتماعی تان  دارای رتبه خوبی می‌باشید که افراد بسیاری در حسرت این مرتبه هستند و آرزو دارند که ای کاش آنها نیز در چنین مرتبه‌ای بودند. پس قدر شغل و یا مقام اجتماعی‌تان را بدانید، به راحتی و به خاطر دلایل بی مورد شغلتان را از دست ندهید. کمی بیشتر مراقب رفتارتان باشید زیرا شما با رفتار و گفتارتان باعث شده‌اید که افراد زیادی از شما برنجند با این که شما با قصد قبلی یا به عمد این کار را انجام نداده اید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما در این روزها احساس می‌کنید مسئولیت‌هایتان بسیار زیاد شده است و شما توانایی انجام تمام کارهایتان را ندارید. شما با یک دست چند هندوانه بلند کرده اید برای همین دچار سردرگمی‌ شده‌اید و یا شاید به یک احساس پوچی رسیده باشید. شما در بین عمل کردن به صحبت‌های دل و ذهنتان متحیر شده‌اید، نمی‌دانید آیا باید احساساتی باشید یا منظق گرا ؟! سریع تصمیم نگیرید اجازه دهید استرس‌هایی که در حال حاضر بر قلب شما حاکی است کمی‌ فروکش کنند و بعد تصمیم‌هایی را اتخاذ کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما در این روزها دارای مشغولیات بسیاری هستید و از این همه فعالیت خسته شده‌اید. توصیه می‌کنیم تمام کارهایتان را متوقف کنید زیرا شما برای انجام بعضی از کارهایتان حوصله و رغبت ندارید به همین دلیل بیش از پیش خسته می‌شوید. بهتر است کارهایی را که مایل به انجام دادن هستید از کارهایی که تمایلی برای انجامشان ندارید جدا کنید. زیرا انرژی را که برای آن کار می‌گذارید اگر برای کار دیگری هزینه کنید نتیجه‌های بهتری خواهد داشت. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

تمایلاتی که در گذشته داشته‌اید دیگر شما را راضی نمی‌کنند بلکه می‌توان گفت حتی از آنها دلزده نیز شده‌اید. این کارها را کنار بگذارید زیرا مسائل غیر قابل حلی را برای شما فراهم خواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

همه به حال شما غبطه می‌خورند و به شما حسادت می‌ورزند زیرا فکر می‌کنند شما زندگی عالی‌ای دارید اما شاید در درون زندگی‌تان اینطور نباشد. شما از این مسئله رنج زیادی می‌برید زیرا این مسئله را نمی‌توانید به شخص دیگری انتقال دهید و فقط اذیت می‌شوید و شنیدن این صحبت‌ها و عدم واکنش‌هایتان سبب شده است که اختلافاتی وارد زندگی شخصیتان شود و انرژی شما و اشخاص خانواده‌تان را بگیرد بهتر است به این صحبت‌ها اهمیتی ندهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز زمان بسیار خوبی برای شما می‌باشد. تمام آرزوها و تمایلاتی که در سابق داشته‌اید به تحقق می‌پیوندند البته با واقع نگری و دور بینی که نسبت به آینده دارید. در ابتدا فقط به موضوعاتی که خواهان انجامشان هستید فکر کنید و بعد با اشخاص خانواده‌تان مطرح سازید، سپس اجرا نمایید زیرا ممکن است شرایطی پیش بیاید که بقیه افراد خانواده‌تان شما را به خاطر تصمیم گیری غلط در کاری مقصر بدانند. به همین علت شما دچار عذاب وجدان شوید پس برای پیش گیری از این کار با بقیه مشورت کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما با رفتارهای خوب و مثبتی که با دوست یا همکارانتان دارید باعث شده‌اید که در قلب آنها به راحتی جا باز کنید و این رفتار شما باعث پیشرفت‌هایتان در آینده خواهد شد. اما متاسفانه شما حساسیت‌های بیش از حدی را در مورد اطرافیانتان به خرج می‌دهید که نباید بدین سبک باشد، زیرا شما مسئول زندگی خودتان هستید نه دوستان یا همکاران‌تان. بهتر است محبت زیادی را با دخالت جابه‌جا نگیرید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

به دلیل اتفاقات شگفت انگیزی که برای شما پیش خواهد آمد، کنترل‌های سریعی را بر روی رفتار یا گفتارتان ندارید و این موضوع می‌تواند برای شما خطرناک باشد. زیرا در اثر پیش‌آمد این اتفاقات کارهایی را انجام می‌دهید که بعدا از انجام شان پشیمان می‌شوید توصیه می‌کنیم که عکس العمل‌های سریعی را از خود نشان ندهید. اما خوشبختانه شما با درایت بالایی که دارید می‌توانید به راحتی بر این موضوع غلبه کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما درگیری لفظی بزرگی با شخصی داشته‌اید که بر اثر این گفتگو هنوز ذهنتان مشغول است. شما به مرحله‌ای رسیده‌اید که دلتان می‌خواهد از زندگی فرار کنید اما خوشبختانه دوره‌ای را که سپری می‌کنید به مانند یک امتحان می‌باشد که برای رفتن به دوره بعدی صبر و استقامت بیشتری داشته باشید پس شجاع باشید زیرا خداوند تقدیر خوبی را برایتان رقم زده است، در آینده از تمام این موهبات لذت خواهید برد، شکرگذار خداوند خواهید بود. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما شجاعت و دلیری بیش از حدی  برای شرکت در موارد بحث دارید، اما این همه جسارت شما لازم نیست زیرا ممکن است شما را به راه‌های منحرف کننده‌ای بکشانند که سبب پشیمانی شما شود. در رابطه با اظرافیانتان قضاوت‌های بدی را در ذهنتان می‌پرورانید، این قضاوت‌های مضر را از ذهن‌تان دور کنید تا بتوانید با خیال آسوده‌تری کارهایتان را پیش ببرید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز دوباره شانس به شما روی آورده است در چند ماه اخیر شما کم شانس بودید و در رابطه با مسائلی که برایتان پیش می‌آمد شانس‌تان به شما یاری نمی‌رساند اما در این روزها در تمام کارهایتان شما را همراهی می‌کند، شما نیز متوجه این موضوع شده‌اید. اجازه ندهید دیگران بر شما حکومت مطلق داشته باشند زیرا شما را به بی راه می‌برند راه‌هایی که خودتان دنبال می‌کنید به زودی نتایج باور نکردنی برایتان خواهد داشت. برای این که از انرژی‌های منفیتان کم کنید با شخصی یا اشخاصی گفتگوهایی را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما می‌خواهید دیگران و تمام اطرافیان‌تان متوجه کارهای سختی که شما انجام می‌دهید باشند. کار شما شاید سخت باشد اما تمام افراد در تمام ممالک مانند شما در حال تلاش کردن هستند پس نباید این تفکر را داشته باشید که شما از بقیه افراد فعالیت‌های بیشتری را انجام می‌دهید و به خود مغرور شوید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: