فال روزانه یکشنبه 8 اردیبهشت 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 8 اردیبهشت 1398

فال روزانه امروز یکشنبه هشتم اردیبهشت 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

همه چیز در زندگی شما به نظر عالی می‌رسد، در حال حاضر هم دارای آرامش ذهنی هستید و هم آرامش مالی! بهتر است این آرامش‌ها را با تصورات خیالی و بد برهم نزنید. زیرا ممکن است شما این تفکر را داشته باشید که اگر به این مسیر قدم گذاشته‌اید و موفق نیز شده‌اید، به راحتی می‌توانید در مسیرهای دیگر نیز قدم گذاشته و موفق شوید. این تفکر را نداشته باشید زیرا ممکن است شما را مغرور کند و از جایگاهی که در حال حاضر هستید به پایین پرتاب شوید. شما فردی هستید که اگر در درون‌تان نیز دارای نگرانی‌های زیادی باشید نیز باز به خودتان مسلط هستید و می‌توانید تصمیم درستی  را اتخاذ کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما فردی هستید که به تازگی تصمیمات‌تان را در دقیقه نود می‌گیرید! اگر قرار باشد در رابطه با موضوعی تصمیم بگیرید، این تصمیم را نمی‌گیرید تا اینکه از طرف دیگران بر شما اجباری واقع شود. بهتر است به این کار خود پایان دهید زیرا مواقعی پیش می‌آید که ضررهای بسیاری متحمل شوید و یا اینکه سود و منفعتی را که باید بدست بیاورید به خاطر تعلل از دست می‌دهید. به خصوص اگر شخصی را دوست دارید و تصمیم دارید با او ازدواج کنید توصیه می‌کنیم که این موضوع را به تعویق نیندازید زیرا ممکن است شخصی که او را دوست دارید ازدواج کند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما در این روزها سردرگم شده‌اید زیرا بسیاری از کارهایی که قصد انجامشان را دارید مانده‌اند و به نوعی شما در بین این همه کار ناتمام گیر افتاده‌اید. متاسفانه باید بگوییم سختی‌هایی که در گذشته متحمل شده‌اید هنوز به پایان نرسیده‌اند و دوباره سختی‌های جدیدی بر سر راه شما به وجود خواهند آمد. بهتر است در برابر هیجانات خود ایستادگی کنید تا شما را به راه‌های نادرست منحرف نکنند. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اتفاقات غیر متقربه بسیاری برای شما پیش می‌آید البته اصلا نباید نگران باشید، زیرا این اتفاقات باعث تغییرات ژرفی در روحیه شما می‌شوند و حالت‌های روحی شما را بسیار تغییر می‌دهند. بعد از این اتفاقات زندگی شما هر روز بهتر از روز قبل خواهد شد. رابطه دوستانه خود را افزایش دهید زیرا شما در آینده با کمک دوستان‌تان بیش از پیش پیشرفت خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

نیازهای شما هر روز بزرگتر می‌شوند، سعی می‌کنید جلوی این رشد بی رویه را بگیرید و با امید به خداوند بزرگ هر روز نیازهایتان کمتر شوند نه این که هر روز رشد کنند زیرا اگر بیش از حد رشد کنند و نتوانید جلوی آنها را بگیرید باعث دلسردی و نا امیدی شما از زندگی می‌شوند. زیرا شما کمی‌ ایده‌آلیست هستید و در رویاهای تو خالی به سر می‌برید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما به تازگی در فکر این موضوع هستید که به مکان‌های گردشگری بروید، خودتان را با شناخت افراد جدید و دیدن مکان‌های تازه سرگرم کنید، زیرا از روزمرگی زندگیتان خسته شده‌اید، یا اگر در زندگی‌تان به شخصی علاقه‌مند هستید تمایل دارید با گفتار یا رفتار تازه‌ای ارتباط خود را با او ادامه بدهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما فکر می‌کنید که تحت تسلط نیروی عظیم سرنوشت هستید و او هر طرف که بخواهد شما را می‌کشاند به همین دلیل از زندگی دلسرد شده‌اید و دیگر دلتان نمی‌خواهد به زندگی ادامه دهید اما در روزهای آینده اتفاقات جدیدی برایتان پیش می‌آید تا شما متوجه شوید که این تفکر درست نمی‌باشد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما به انسان‌های اطراف‌تان با دیدی منفی نگاه می‌کنید شاید حق با شما باشد اما تمام انسان‌ها بد نیستند، بسیاری از افرادی که در اطراف هر یک از ما قرار دارند ما را واقعا دوست دارند و خواهان پیشرفت ما هستند. اعتماد به دیگران کار سختی است اما نباید با دید منفی نیز بنگرید. به خصوص در رابطه با شخصی که او را دوست دارید، هرگز نباید با دیدی منفی او را بنگرید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما مدام در حال تلاش هستید که مسیر زندگی‌تان را تغییر دهید، در این راه تلاش‌های بسیاری را نیز انجام داده‌اید اما متاسفانه تا کنون موفق نبوده‌اید. حکمتی در این کار نهفته بوده است زیرا شما همیشه کارهایتان را با هیجان و شوق و ذوق انجام می‌دادید اگر کارهایتان به تعویق نمی‌افتاد شما دچار یک ناامیدی شدید می‌شدید. در حال حاضر نیز کارهایتان با سرعت قبل پیش نمی‌رود اما موفق خواهید بود. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز، روزی است که شما در برابر تمامی مشکلات‌تان باید بایستید و با آنها مبارزه کنید زیرا اگر امروز به مبارزه برنخیزید سست می‌شوید و دیگر توان جنگیدن را نخواهید داشت. برای اینکه موقعیت خود را در آینده تغییر دهید همین امروز باید اقدام کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما مدام در این فکر هستید که فردا روزی بهتر از امروز است. اینکه شما تفکری مثبت دارید و به آینده امیدوار هستید فوق العاده خوب و عالی است اما به یاد داشته باشید که بیش از حد به این موضوع اعتقاد نداشته باشید زیرا باعث می‌شود کارهایتان را به خاطر فردایی واهی به تعویق بیندازید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما سعی دارید در برابر اتفاقاتی که برایتان پیش می‌آید سکوت کنید و واکنشی انجام ندهید. به همین دلیل کمی از دیگران حتی از شخصی که شما را دوست دارد نیز فاصله گرفته‌اید. استرس بیش از حدی را در درون‌تان احساس می‌کنید. با استرس‌های خود مقابله کنید و اجازه دهید زندگی روال عادی خودش را طی کند.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: