فال روزانه دوشنبه 2 اردیبهشت 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 2 اردیبهشت 1398

فال روزانه امروز دوشنبه دوم اردیبهشت 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما در این روزهای اخیر شکایت‌ها و صداهای زیادی را از اطرافیان‌تان شنیده‌اید که باعث ناراحتیتان شده است. اما شما به شخصی نیازمندید که به صحبت‌هایتان گوش دهد، شما را درک کند و وضعیتی را که در آن قرار گرفته‌اید، درک کند. شما این موضوع را می‌توانید با شخصی که احساس صمیمت بیشتری با او دارید در میان بگذارید تا شما را در این مسیر یاری دهد. موسیقی‌های آرام و همچنین موزیک‌هایی که دوست دارید می‌تواند تا حد زیادی باعث آرامش روحی شما شود تا شکایت و سخن‌های دیگران را فراموش کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

اگر کسی به شما فرمانی دهد باعث ناراحتی شما می‌شود و سریعا به دفاع از خود بر می‌خیزید اما بهتر است این حالت عصبانیت و برآشفتگیتان را کنار بگذارید تا بتوانید دید بهتری نسبت به  مسائل مختلفی که برایتان پیش می‌آید داشته باشید. اگر شخصی به شما فرمانی دهد و شما آن را اجرا نمایید اصلا به این معنی نیست که شما ترسو و بزدل هستید این تفکر غلط را به دور بیاندازید. شما به حدی از این امر ناراحت می‌شوید که با ادامه این کار ممکن است آسیب‌های جدی را به خود وارد کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما در این روزها دارای توانایی و قدرت درونی بسیاری هستید، این امر موجب شده است تا  اعتماد به نفستان پیش از پیش تقویت شود تا افکار و نطرات دیگران راجع به شما تغییر کند، همچنین سمت و سوی جدیدی را به خود بگیرد. این مطلب که شما خود را باور دارید مانند یک سکو عمل می‌کند و شما را به بالاترین نقطه پرتاب خواهد کرد! فقط باید در رفتار خود دقت داشته باشید تا بتوانید از این سکوی پرتاب به نحو عالی استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما در این روزها باید جانب احتیاط را رعایت کنید تا به بیراهه نروید. شما برای این که به مقام‌ها و درجه‌های بالا برسید شایستگی لازم را دارید فقط باید احتیاط کنید تا رویدادها و وقایعی که در آینده رخ می‌دهند شما را غافل گیر نکند. به صحبت‌های دیگران نیز گوش ندهید زیرا در نهایت کسی که باید تصمیمم نهایی را بگیرد خود شما هستید نه افراد دیگر، پس بهتر است تمام تمرکزتان را بر روی مسئله گفته شده جمع نمایید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما در این روزها اعتمادهای نابجا و نادرستی را به افراد متفاوت می‌کنید. بهتر است این کارتان را ترک کنید زیرا در غیر این صورت شکست بزرگی در تقدیر شما به چشم می‌خورد. شما بیش از حد به افرادی که بر سر راهتان قرار می‌گیرند خوش بین هستید اما در قرن 21 بهتر است استراتژی خود را تغییر دهید زیرا دیگر افراد ساده دل نیستند. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

در این روزها تمام افکار شما سمت و سویی منفی به خود گرفته است، به تمام وقایع، صحبت‌هایی که می‌شنوید و رفتارهایی که می‌بینید با دیدی منفی نگاه می‌کنید و تصمیم می‌گیرید. به همین علت بسیاری از موقعیت‌های خوب و حتی عالی را که در این روزها می‌توانسته است برایتان به وقوع بپیوندد با بدبینیتان آنها را از بین برده‌اید. هیجانات و نیروهای منفی درونیتان را کنترل کنید تا بیشتر از این به شما آسیب نرسانده‌اند. سعی کنید آرامش درونیتان را حفط کنید و بعد تصمیم بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما معمولا دوست دارید اولین نفری باشید که کاری را آغاز می‌کنید یا این که کاری را پیشنهاد می‌دهید به همین دلیل دارای ذهنی خلاق و پویا هستید. متاسفانه نظرات دیگران با نظرات شما مغایرت‌هایی دارد که گاه شما را دچار سرخوردگی و نا امیدی می‌کند، اما نا امید نباشید زیرا در روزه‌های آتی همه نگاه‌ها به سوی شما برخواهد گشت. دیگران ارزش وجودی شما را بیشتر درک خواهند کرد و به این موضوع پی می‌برند. شما مانند همیشه راه خود را بپیمایید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما دارای انرژی فوق العاده مثبتی هستید اما از آن استفاده نمی‌کنید، این انرژی در درون شما به حالت سکون و غیر فعال موجود می‌باشد. بهتر است هرچه زودتر نیروهای مثبتتان را از خواب بیدار کنید تا شما را در مسیر زندگی و طی نمودن قله‌های سعادت و خوشبختی یاری دهند. به صداهایی که از درونتان می‌آید گوش فرا دهید تا شما را در مسیر درست قرار دهند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما در این روزها توقعات زیاد و بیش از حدی را از دیگران برای خودتان طلب می‌کنید. این موضوع باعث شده است که شما صبر و استقامتتان را در برابر مشکلات از دست بدهید. باید این موضوع را به خاطر داشته باشید که هر شخصی به تنهایی مسئول زندگی خود و خانواده‌اش می‌باشد، دیگران هیچ گونه تعهدی در قبال شما ندارند. پس به جای یاس و نا امیدی خودتان زندگیتان را بسازید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما به راحتی می‌توانید زندگی‌تان را اداره کنید و در این راه به کمک کسی نیازی ندارید. زیرا بصیرت و بینش فوق العاده قوی نسبت به آینده دارید. به طور مستقل و تنها هر زمانی که اراده کنید می‌توانید این کار را انجام دهید. رفتارها و گفته‌های شما کاملا حساب شده است. اما یک موضوع را به خاطر داشته‌ باشید؛ انسان موجودی اجتماعی است و در کنار افراد دیگر در جامعه است که می‌تواند خود را پیدا کند و به اهداف والایی که دارد برسد پس نقش افراد را در زندگیتان از یاد نبرید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما از درون دارای افکار مثبتی هستید اما در ظاهر خود را با افکار منفی نشان می‌دهید، بهتر است درون و بیرون خود را به یک شکل نشان دهید نه این که درون و بیرون وجودیتان حرف‌های متفاوتی برای گفتن داشته باشند زیرا در این صورت دارای دو شخصیت مختلف می‌شوید و افراد دیگر به خاطر این صفت از شما دوری خواهند گزید. بهتر است واقعیت را قبول کنید! شما فردی مهربان و دارای افکار مثبت هستید، پس واقعیت وجودیتان را همانطور که هست نشان دهید نه متفاوت! 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما به دنبال یک راهکار جدید برای تغییر زندگیتان هستید. این مطلب که شما می‌خواهید استراتژی زندگیتان را عوض کنید فوق العاده نطر مثبتی است اما بهتر است کمی با برنامه ریزی و دقت بیشتری پیش بروید تا در آینده از اینکه برنامه و روش زندگیتان را عوض کرده‌اید ناراحت نباشید. در راه تغییر اصلا ترس را به خود راه ندهید فقط اول با فکر و برنامه زمان بندی شده به پیش بروید تا طعم شیرین موفقیت را تجربه کنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: