فال روزانه سه شنبه 27 فروردین 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 27 فروردین 1398

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و هفتم فروردین 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

اگرچه شما از موقعیتی که در آن قرار دارید راضی و خشنود نیستید، با این وجود آماده‌اید که برای لحظاتی دست از جنگ و ستیز بردارید و همه چیز را آسان بگیرید. متاسفانه ممكن است شرايط با شما همراهی نکند، به این ترتیب شما نیاز خواهید داشت که به فکر حل مشکلات و مسائل غیر قابل انتظار باشید. علاوه بر این شما اکنون می‌توانید یک پیشرفت اساسی در کارتان داشته باشید. پس یک نفس عمیق کشیده و گام محکمی‌ برای آغاز روز خود بردارید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

ممکن است شما امروز دریابید که چرا در طی روزهای گذشته مدام دور خود می‌چرخیدید! امروز می‌توانید نتیجه زحمات این چند روزه خود را بگیرید. اما مراقب باشید که تنبلی نکنید چرا که در نهایت مجبورید به سرعت خود بیفزایید. می‌توانید همچنانکه اوقات خوشی را سپری می‌کنید، پیشرفت مهمی‌ نیز داشته باشید. لیستی از کارهایتان تهیه کنید،‌ اما فراموش نکنید که کمی‌ هم زمان فراغت برای خود در نظر بگیرید. مسلما به نتیجه خوبی خواهید رسید. امتحان کنید! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

گام‌های ناپایدار و پریشانی که شما تاکنون داشته‌اید باید امروز آرام شوند. حس كنجكاوی‌تان شما را تحریک می‌کند تا پاسخ تمام سوال‌هایی را که در ذهن خود دارید پیدا کنید. به جای اینکه مشتاق یاد گرفتن هر چیزی که می‌بینید باشید، روی آن مسائلی تمرکز کنید که نقش اساسی در زندگی شما ایفا می‌کنند. تسلیم ملال و سستی نشوید! اهل عمل باشید و كارهای ناتمامی را كه مربوط به محل كار يا خانه‌تان هست را شناسايی و به پایان برسانید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

برعهده گرفتن رهبری جمعی از دوستان یا همکاران می‌تواند ایده جالبی برای امروز شما باشد،‌ به خاطر اینکه آنها اعتقاد دارند شما اشتباه نمی‌کنید. معمولا تیرماهی‌ها دوست ندارند به کسی اجازه دهند که به جای آنها تصمیم بگیرد، اما حالا آرزوهای محقق نشده شما می‌تواند تاثیر منفی بر توانایی تصمیم گیری شما داشته باشد. فقط به یاد داشته باشید که پذیرفتن پند و عبرت دیگران چیزی از شما کم نمی‌کند. در نهایت شما تنها کسی هستید که باید انتخاب کنید! 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

گره خوردن به یک عمل تکراری و یکسان شما را عصبی می‌کند، اما امروز شما آنقدر هوشیار هستید که بفهمید چه چیزی برایتان بهتر است. اگر نخواهید دیگران شما را به عنوان کسی ببینند که از حرفش برمی‌گردد، الان زمان خوبی است که احساسات خود را پنهان کرده و فقط کارتان را بکنید. فعلا ‌کارهای زیادی برای انجام دادن دارید؛‌ اما نگران نباشید! شما همیشه می‌توانید درباره احساسات و افکار درونیتان صحبت کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما آن کسی هستید که دیگران حسرتشان را می‌خورند، چرا که عملگرا بودن شما آن چیزی است که آنها نیاز دارند. به نظر می‌رسد امروز همکاران شما با شایستگی تلاش کنند و فرصت را از شما بربایند و سپس به چشم یک آماتور به شما نگاه کنند. اگر همواره در پی انجام دادن کارتان بوده‌اید، اکنون آماده‌اید که سرعتتان را کند کرده و کمی‌ استراحت کنید. با این حال هنوز اگر دوستانتان نیاز به کمک شما داشته باشند آنها را یاری می‌دهید. فقط این کار را با بی میلی نکنید! این کار را بکنید چون از ته دل می‌خواهید! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

ممکن است شما امروز درگیر مسئولیت‌های خانوادگی‌ای شده باشید که با وظایف کاریتان مداخله کند. اما شما باید قادر باشید که زمان خود را به خوبی تقسیم بندی کرده و همه آنها را انجام دهید. شما دوست دارید کاری انجام دهید که بیشترین اهمیت را برایتان دارد، پس تا کارتان به انتها نرسیده آن را رها نکنید. از گرفتن تایید و تصدیق دیگران بپرهیزید؛ در عوض به وجدان و غریزه‌تان اعتماد کرده و اجازه دهید آنها شما را راهنمایی کنند. اگر اعمال شما از صمیم قلبتان باشد، دیگر کسی به شما نمی‌گوید چرا کارتان را همین الان به پایان نرساندید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

برداشتن یک گام محکم و استوار در اوایل روز باعث می‌شود بیشتر از آن که فکرش را بکنید بهره وری و کارایی داشته باشید. اما بیشتر از توانتان کاری را نپذیرید، به خاطر اینکه فشار و استرسی که شما بر خودتان وارد می‌کنید نیرویتان را گرفته و برایتان مخرب است. توانایی شما برای واقع بین بودن چیزی است که دیگران بیش از هر چیز دیگری از شما یاد می‌گیرند و خوشبختانه این چیزی است که شما می‌توانید به آنها بدهید بدون اینکه تلاش اضافی نشان دهید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز نمادی از استواری و پایداری هستید و تصمیم شما برای انجام دادن کارهایتان ممکن است امروز تحسین و حیرت همکارانتان را در پی داشته باشد. اما این تنها درباره این نیست که شما مشتاقید که تلاش و کوششی دوچندان از خود نشان دهید؛ بلکه مسئله این است که شما چگونه درک و فهم عادی خود را به کار می‌گیرید تا ارزشتان را در یک کار تیمی به دیگران نشان دهید؛ نگران مطرح کردن يا كار خاصی برای معرفی كردن خود نباشید. زیرکانه‌ترین سیاست شما این است که قابلیت‌های خود را بشناسید و اعتماد به نفستان را تقویت کنید! 

 

فال روزانه متولدین دی 

اگرچه شما می‌توانید قهرمان انجام مسئولیت های متفاوت باشید، جادویی که امروز از توانایی‌های شما سر بیرون می‌آورد تا صلاحيت و شايستگی شما را با آسیب پذیری عاطفیتان ترکیب کند. ماه در اولین خانه از “شخصیتتان” شما را قادر می‌سازد تا نیمه ملایمتر و مهربانانه‌تر خود را به نمایش بگذارید، بدون اینکه لازم باشد به کسی دروغ بگویید. دیگران شما را دوستانه‌تر می‌یابند و شاید از کارشان فاصله بگیرند تا کمی با شما صحبت کنند. به یاد داشته باشید که بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که با دل و جان به صحبت‌های دیگران گوش فرا دهید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز تغییرات خلقی شما باعث ایجاد مانع بر سر راهتان نمی‌شود. خوشبختانه شما قادرید که نیازهای شخصیتان را برای خودتان نگه دارید ولی توجه داشته باشید که آنها مزاحم امور کاری شما نمی‌شوند. اما این مسئله به معنای این نیست که شما احساسات خود را نادیده می‌گیرید. فقط قبل از اینکه واکنش نشان دهید بررسی کنید و ببینید چه چیزی مناسب آن موقعیت است. شما نمی‌توانید احساساتتان را کنترل کنید، اما می‌توانید تلاش کنید تا در مواقع سخت و دشوار كمی بر خود مسلط شوید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما امروز می‌توانید در یک تیم ورزشی نقش یک توپ زن مصمم و با اراده را بازی کنید، مخصوصا اگر استاد کارهای گروهی باشید. حرفهای اخیرتان ممکن است دیگران را متعجب و شگفت زده کند یا حتی كسی را برنجاند و الان زمان این است که از بیان احساسات درونیتان بپرهیزید چرا که ممکن است به خودتان نیز آسیب وارد کند. خوشبختانه تصميم خستگی ناپذیر شما برای بیان کردن افکارتان ممکن است توجه دیگران را به خود جلب کرده و باعث شود تا دیگران را نیز از شما پیروی کنند.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: