فال روزانه شنبه 24 فروردین 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 24 فروردین 1398

فال روزانه امروز شنبه بیست و چهارم فروردین 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز موجی از هیجان را درون خود حس می‌کنید، اما مسئولیت‌های قبلیتان مانع از این می‌شود که دست به عمل بزنید. حتی در برابر فشارهای سخت برعهده گرفتن مسئولیت‌هایتان، دوری گزیدن از خیال پردازی کمکتان می‌کند که زودتر از موقع کارها را انجام دهید. اما مشکلاتی هم هست که نمی‌توانید تغییرشان دهید، پس سرنوشت خود را قبول کرده و مشغول شوید. نگران نباشید! تفریح و سرگرمی‌ هم بعد از کار به سراغتان می‌آید! 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز آرام گرفتن تبدیل به چالش شده است، چرا که عطارد در نشانه شما با بهرام نگران در یک دام گرفتاره شده‌اند! به جز اینکه شما در طول روز به تمام افکارتان با دقت گوش فرا می‌دهید، ممکن است از برخوردهای زبانی افراد دیگر خشمگین شوید، چرا که فکر می‌کنید مورد تهدید قرار گرفته‌اید. به هر جهت اکنون صحبت‌هایی که بدون فکر قبلی به زبان می‌آیند مفید نخواهند بود. برای کسب کردن دیدگاه‌های متفاوت به جای صحبت کردن سعی کنید بیشتر گوش دهید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز سیاره بخت شما (عطارد)، شما را به دردسر می‌اندازد! به خصوص اگر فکر کنید بیشتر از افراد دیگر می‌دانید. شما به اندازه کافی باهوش هستید، اما اگر بخواهید به طور دائم و به طرز طعنه آمیزی هوشتان را به نمایش بگذراید، کار خیلی نامناسبی انجام داده‌اید. افراد دیگر مطمئنا از سلطه جویی و پرخاشگری زبانی و بی رحمانه شما خسته می‌شوند. آنها همین که از صحبت‌های تند و تیز شما ناراحت شوند، به راحتی می‌توانند با ترک کردن محل به گفتگو خاتمه دهند. راه حل خیلی ساده است! اگر نمی‌خواهید تنها باشید باید با دیگران به مهربانی رفتار کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اگر تنها کسی باشید که مسئولیت‌های افراد دیگر را بهشان یادآوری می‌کنید اعصابتان به هم می‌ریزد! شما امروز می‌خواهید به اندازه هر فرد دیگری تفریح و سرگرمی‌ داشته باشید، بنابراین دوست ندارید در موضع قدرت واقع شوید. اگرچه وسوسه شده بودید که قاطعانه دست به عمل بزنید، اما احتمالا رنجش و ناراحتیتان را بروز نداده و همانطوری که ازتان انتظار می‌رفت رفتار می‌کنید. دلسرد نشوید! شما بعدا در طول هفته برای تفریح کردن هم وقت خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

با وجود اینکه شما می‌دانید هر فکری که در سرتان دارید را باید همین الان اجرا کنید، درباره یک مسئولیتی که نمی‌توانید حفظش کنید با احتیاط عمل می‌کنید. اعتماد به نفس شما با واقع بینی همراه شده است و همین بهتان اجازه نمی‌دهد خیلی خیال پردازی کنید! اما خیلی هم جدی نشوید، وگرنه فرصت خیلی خوبی که همین الان جلوی رویتان قرار دارد را از دست می‌دهید! یادتان باشد برای اینکه بتوانید به اهداف عالی خود برسید باید فراتر از آسایش و راحتی خود قدم بردارید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز ثابت قدم بودن برای شما چندان راحت نیست، برای اینکه فکرتان بی قرار شده و برای رسیدن به رضایت به دوردستها پرواز می‌کند! اما احتمالا اهدافتان فراتر از دسترس شما باقی می‌مانند. وقتی که به مقصد نزدیک می‌شوید، عمدا آنرا به جای دیگر و حتی دورتر منتقل می‌کنید! این استراتژی برای اندازه گیری کردن میزان سازندگی شما نیست. بلکه تنها راه ساده‌ای است که به شما انگیزه می‌دهد تا محدوده‌های جدید بیشتری را تحت پوشش قرار دهید! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما احساس می‌کنید که در محل کار باید بر مقاومت افراد دیگر چیره شوید! شما آماده هستید که برای عضو شدن در تیم هر کاری را انجام دهید، اما ظاهرا یک نفر بدون هیچ دلیل واضحی با شما مخالفت می‌کند! به جای تلاش برای ایجاد کردن ارتباط عاطفی، سعی کنید فقط کمی‌ تغییر جهت بدهید. اگر فرد مذبور کناره گیری شما را ببیند، خودش فضایی را برای صحبت کردن با شما فراهم می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما امروز برای دست یابی به جواب حاضر نیستید خیلی به خودتان زحمت بدهید، اما شاید مجبور باشید هر چیز بی اهمیت‌تری از جواب “مثبت” را قبول کنید. اگرچه شما امید دارید که به جوابی قطعی برسید، اما هنوز خاکستری‌های زیادی بین رنگ سفید و سیاه وجود دارد! فراموش نکنید دست یابی به نتیجه‌ای روشن و واضح به حدی که بتوانید برنامه ریزی‌های دیگری هم داشته باشید، چند روزی طول می‌کشد. برای رسیدن به موفقیت عجله نکنید! در غیر این صورت امکان دارد در مسیر نادرستی قرار گرفته و بیشتر از وقتی که لازم دارید را تلف کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز دانستن اینکه دقیقا چه می‌خواهید برای شما چالش برانگیز شده است. ابتدا هر چیزی خوب به نظر می‌رسد، اما بعد می‌فهمید که تصور نادرستی داشته‌اید و استدلال‌هایتان نیز نادرست به نظر می‌آیند. حتی اشتباهات افراد دیگر نیز می‌تواند شما را به دردسر بیندازد! به جای بدتر کردن اوضاع، همان کاری را بکنید که وقتی شکست می‌خورید باید انجام دهید: توقف! تا موقعی که شرایط خود را دوباره به دست نیاورده‌اید هیچ قدمی‌ برندارید. اگر لازم بود می‌توانید در انتخاب راه از کسی کمک بگیرید؛ بعد و فقط بعد از این کار! می‌توانید راهی که انتخاب کرده‌اید را ادامه دهید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما دلتان می‌خواهد همه چیز کندتر پیش برود و قبل از شروع کردن یک کار جدید کار دیگر را تمام کنید. متاسفانه شرایط جدید شاید انقدر موافق نباشد و شاید مجبور شوید قبل از بدست آوردن آمادگی لازم پروژه بعدی را شروع کنید. شما نمی‌توانید آنچه را که باید بر پایه اعتقادات‌تان انجام دهید را پیش داوری کنید! معوق گذاشتن داوری عاقلانه است، اما لازم است که حداقل حدس و گمان بزنید! اگر خودتان انتخاب کنید، می‌توانید تا هفته بعد روشهای قدیمی‌ خود را برگردانید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اکنون ملاک قرار دادن رویاهایتان در زندگی برای شما یک موهبت به شمار می‌آید! از یک سو آنها به شدت الهام بخش هستند، خصوصا وقتی که ایده‌های خود در مورد آینده را با یکی از دوستانتان مطرح می‌کنید. ولی از سوی دیگر شما امروز می‌توانید چنان غیر واقع بین باشید که خودتان را در دام شکست بیندازید! برای کسب کردن بهترین نتیجه با استفاده از عقل سلیم بین رویاهایتان تعادل برقرار کنید. سرتان را بالای ابرها نگه دارید، اما پاهایتان را محکم روی زمین بچسبانید! 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز در حالیکه آدرنالین‌ شما بالا رفته و نیاز فوری به چیزهایی که نیاز دارید پیدا می‌کنید، خیلی عجله دارید و آماده‌اید که موانع را از سر راه بردارید. شما در فکر این هستید کاری را انجام دهید که تمام کسانی که فکر می‌کنند شما را خوب می‌شناسد را شگفت زده کنید! الان وقت این است که تمام فرضیه‌ها در مورد خودتان را باطل کرده و پیش داوری‌هایی را که شما را تنبل جلوه‌ می‌دهند از بین ببرید. خوشبختانه خودتان هم می‌دانید که تا موقعی که وقت موعود فرا نرسیده نباید دست به عمل بزنید!

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: