فال روزانه جمعه 23 فروردین 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 23 فروردین 1398

فال روزانه امروز جمعه بیست و سوم فروردین 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز به دنبال این هستید که حرف خود را به کرسی بنشانید به خاطر اینکه ممکن است در آغاز به طور جدی به مطلب خود کاملا مسلط باشید ولی قبل از اینکه شروع به کار کنید دیگران را فراری می‌دهید! سپس همچنانکه سخت كار می‌كنيد تا شکست خود را جبران کنید، بسیار آسان گیر و بی‌قید جلوه می‌کنید که انگار برای نخستین بار موضوع را مطرح می‌کنید. حتی اگر احساس می‌کنید تحت فشار هستید و به وسیله عطارد حقه باز به جلو رانده می‌شوید، می‌توانید موثر باشید؛ پس باید از وقت خود خوب استفاده کرده و قبل از اینکه شروع به صحبت کنید درباره آنچه می‌خواهید بگویید خوب بیندیشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز واقعا برای شما آسان نیست که در رابطه با گذشته با دیگران صحبت کنید. بعضی اوقات شرایط آنقدر تغییر می‌کنند که شما احساس ناامنی می‌کنید و حتی اگر بتوانید شهامت این را پیدا کنید تا بحث ناتمامی را دوباره شروع کنید، ‌به سرعت مجبور می‌شويد که برنامه ریزی خود را رها کنید. به قضاوت زودهنگام خود اطمینان نکنید، ‌شاید زمان بیشتر چیزی است که شما نیاز دارید تا فرصت‌های به وجود آمده را خوب بررسی کرده وآنها را از دست ندهید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شاید شما امروز به دنبال این باشید که با یکی از بهترین دوستانتان برنامه‌ای برای تفریح و خوش گذرانی بریزید. شما آماده داشتن اوقات خوش هستید و آنقدر عاقلید که برای دست زدن به یک ماجراجویی کوچک و لذت بخش آنقدر از راهتان منحرف شوید که به کارتان لطمه‌ای وارد نکند. البته که باید خودتان در این زمینه کار صورت دهید، اما بخشی از خوشی و شادی از بودن با دیگران امکان پذیر می‌شود، پس ارتباطات خود را گسترش دهید و مهمانی را آغاز کنید! 

 

فال روزانه متولدین تیر 

یک صبح با تنبلی برای شما ایده آل به نظر می‌رسد و ممکن است حتی به دنبال استراحت در تمام روز باشید! اما شرایط به شما اجازه نمی‌دهند تا آن اوقاتی را که آرزویش را دارید، داشته باشید. آنقدر کار در لیست روزانه‌تان وجود دارد که باعث می‌شود شما از فکر در خانه ماندن و استراحت منصرف شوید. خوشبختانه زمانیکه از مفید و موثر بودن دست بکشید، قادر خواهید بود که حتی زمانیکه کارتان را انجام می‌دهید تفریح کنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما می‌توانید به خودتان خوش بگذرانید حتی اگر امروز انرژی برای این کار نداشته باشید. اگر تاکنون در رابطه با بیان یک موضوع دشوار خانوادگی در کشمکش بودید، ممکن است در نهایت راهی بیابید که امروز این کار را بکنید. رویکرد خوش بینانه و جدید شما به زندگی مانند خورشیدی است که امروز دنیا را برایتان روشن‌تر و جالب‌تر می‌کند! در رابطه با استرس ها و فشارهای کاری آینده نگران نباشید؛ سعی كنيد روحيه خوب خود را حفظ کنید! 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

با وجود اینکه ممکن است شما بخواهید که روی وظایف خاصی که لازم است آنها را همین امروز به پایان برسانید متمرکز بمانید،‌ اما از اقبال بد شما همچنانکه از روز می‌گذرد شما گیج و پریشان می‌شوید! ممکن است دیگران حتی به شما توجه هم نکنند که از راه خود منحرف شده‌اید به خاطر اینکه شما به روشنی علاقه‌تان را به سیر و سفر در غباری از بهره وری و کارایی پنهان کرده‌اید! با این حال شما می‌دانید که قابلیت انجام دادن کارها و از بین بردن یاس و ناامیدی را دارید! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

اکنون زمان این است که گامهای خود را در زندگی آهسته کنید! به جای نگران بودن درباره اینکه چگونه به چیزهایی که نیاز دارید برسید، مطمئن شوید که کاری که امروز انجام داده‌اید آن طور که به نظر می‌رسد مهم و حیاتی بوده است! شکی نیست که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما اکنون برنامه ریزی کردن برای آینده و استراحت ممکن است مهمتر از این باشد که خودتان را خسته کنید! انرژی خود را برای زمانی ذخیره کنید که واقعا به آن نیاز پیدا می‌کنید! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز بازگشت ماه به نشانتان می‌تواند شما را پریشان کند همچنانکه شما را با پیغام‌های عاطفی مختلفی در برمی‌گیرد که می‌تواند کاملا با هم در تضاد باشد! در مقابل وسوسه‌هایی که شما را غرق خود کرده‌اند ایستادگی کنید! در عوض تنها از تغییرات خلقی خود و تجربیاتی که از آنها به دست می‌آورید لذت ببرید! اگر تاکنون با شیطنت و بدجنسی در مقابل تمایلات خود ایستاده بودید، اکنون زمان آن است که به دنبال آنها بروید. شما هنوز قادرید که زمانیکه دیگران به شما تکیه می‌کنند مسئولیتشان را بر عهده بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

پوسته محافظ شما شکسته است و ممکن است آن جور که دوست دارید احساس آرامش و امنیت نکنید. ممکن است به دلیل بعضی مشکلات پیش بینی نشده مجبور شوید برنامه ریزیتان را  تغییر دهید. شاید امروز چیزی یاد بگیرید که برای همیشه روشی که خودتان را در دنیا می‌دیدید تغییر دهد. مهم نیست امروز چه اتفاقی می‌افتد! شما خواستار اين هستيد که مسیر خود را که تغییر یافته به درستی درک کنید. به خودتان اجازه دهید مسیرهای جدیدی که سر راه شما به وجود می‌آیند را تجربه کنيد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز آنقدر بر خود مسلط هستید که فکری را که در رابطه با عزیزی دارید قبول کرده و به خود بقبولانید که این مرحله در حال پایان است. اکنون زمان خوبی برای پیشرفت نیست! اما آنقدر زود هم نیست که پیش خود تصور کنید آنچه که از یک باور یا عادت قدیمی‌ ايجاد شده است قابل تغییر نیست. قدرت تصور شما آنقدر قوی است که شما را قادر می‌سازد تا یک رویا و خیال را به واقعیت تبدیل کنید حتی اگر چند روزی طول بکشد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

ممکن است شما واقعا قادر باشید که یک تغییر ناگهانی که امروز اتفاق می‌افتد را پیش بینی کنید و در این زمان است که مقاومت در برابر یک تغییر غیر قابل اجتناب را رها می‌کنید. اگر اخیرا ترس از شکست داشته‌اید، بدانید که ممکن است آنها شما را از دیدن جنبه‌های مثبت اتفاقات روزمره و کاری بازمی‌دارند. اما این نیروی خوبی است برای سیر در ناشناخته‌ها و راهی که شما بدان وسیله آینده خود را تصور می‌کنید تاثیر زیادی بر خلاقیت شما دارد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما از بی هدفی و تنبلی در روزهای تعطیل لذت می‌برید اما امروز روزی کاملا متفاوت است چرا که شما مسئولیت اجتماعی‌ای دارید که باید به پا خیزید و رهبری گروهی را بر عهده بگیرید. خواه شما نقشی در جامعه داشته باشید یا کلیسا و یا خانواده، دیگران به شما به عنوان فردی خلاق و مدبر می‌نگرند. آنها را ناامید نکنید! تمرکز خود را بر عالی‌ترین خوبی‌ها جمع کنید و ‌به جای اینکه نگران باشید که ممکن است روشتان اشتباه باشد، به این بندیشید که ممکن است این بهترین هدیه‌ای باشد که شما به دیگری می‌دهید!

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: