فال روزانه سه شنبه 20 فروردین 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 20 فروردین 1398

فال روزانه امروز سه شنبه بیستم فروردین 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز رویاپردازی کردن در مورد ماجراها و خطرات بزرگ برای شما تبدیل به سرگرمی‌ دوست داشتنی شده است، اما اگر این رویاها منجر به هیچ چیز نشد ناراحت و ناامید نشوید. امروز اینکه رویاهایتان درک شوند یا نه اصلا اهمیت ندارد! اما خیلی مهم است که آنها را به واقعیت نزدیکتر کرده و با سرعت خیلی زیاد و حتی زیادتر از سرعت نور دست به کار شوید! فقط فراموش نکنید که باید گاهی وقتها به عقب برگشته و کارهایی که دیروز شروع کرده بودید را تمام کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شاید شما امروز به طور خاصی حس و ادراک قوی‌ای پیدا کرده باشید و یا شاید هم خیال می‌کنید که قدرت بدنی خیلی فوق العاده‌ای دارید! قدرتهای مثبت کمک می‌کند که ناراحتی احساسی خود و یا افراد دیگر را التیام بخشید. اما لطفا بعد از این کار دچار این توهم نشوید که همه کار می‌توانید انجام دهید. شاید قدرتهای فوق طبیعی شما واقعی باشند، اما همیشه در دسترس شما نیستند. شاید هم آنها را از دست بدهید فقط برای اینکه بفهمید جهان خیلی بزرگ است و رازهای خیلی زیادی است که هنوز آنها را نشناخته‌اید! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

اگر شما مدتی از نظر سطح انرژی در سطح بالایی بوده باشید، امروز به نقطه اوج می‌رسید! اگرچه ممکن است بعدها کنترل آن از دستتان خارج شود. شما باید برای حفظ کردن ظاهر سعی کنید به خاطر عدم تحرک خود دست به کار شده و با خوش رویی و خوش بینی فوق العاده شروع به صحبت کنید. اما اگر گزافه گویی کنید، چاله‌ای خواهید کند که در نهایت خودتان هم به داخلش می‌افتید! پس سعی نکنید قولی که نمی‌توانید از عهده‌اش بربیایید را به کسی بدهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اگر امروز همکارانتان نتوانند بفهمند که شما چه کار می‌کنید، پس نمی‌توانند از کارآیی شما انتقاد کنند! شاید شما روش خود را عوض کرده تا آنها را گیج کنید، بنابراین از دید آنها خارج می‌شوید!متاسفانه این تاکتیک باعث می‌شود ذهن کسانی که با شما صمیمی‌ترند منحرف شود. از تصورات خلاقانه به عنوان وسیله‌ای محرک استفاده کنید تا الهام بخش آنها برای رسیدن به رویاهایشان باشید! 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

تقویم اجتماعی شما نشان دهنده این مطلب است که این ماه، ماه پر از جنب و جوش و فعالیت در سال برای شما می‌باشد. بخشی از انگیزه اصلی شما می‌تواند این باشد که شما اکنون نمی‌خواهید تنها باشید. همکاری کردن با یک گروه برای شما از اینکه به راه خودتان بروید جالبتر است. به منظور اینکه بتوانید بهترین بازیکن تیمی در حد امکان باشید مسائل شخصی خودتان را هم بیان کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما از فداکاریهای شخصی که برای روشن نگه داشتن چراغها در مسیر کاری شما لازم هستند آگاه می‌شوید. به محدودیتهایتان فکر کنید و تصمیم بگیرید که برای داشتن امنیت مالی و موفقیتهای حرفه‌ای از چه چیزی حاضرید چشم پوشی کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما فرصت رشد کردن در امری را دارید که شما را فراتر از محدودیتهای خودخواسته به دام می‌اندازد. وقتی که خورشید به سمت نشان‌های یکی از ماهها حرکت می‌کند، به طور طبیعی با نشانه ماه شما هماهنگ می‌شود! حتی اگر نمی‌توانید مسافرتی حقیقی داشته باشید، حداقل در ذهنتان به جاهایی که می‌خواهید سفر کنید! به منظور بهتر ساختن زمان حال از عقاید جدید استقبال کنید، فلسفه‌های دیگر را یاد بگیرید و در مورد علوم متافزیک مطالعه کنید! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

اکنون خورشید به سوی هشتمین خانه صمیمت در ماه شما حرکت می‌کند و می‌تواند فعالیتهای اساسی شما را فعال و غنی سازد! شما معمولا دوست دارید بفهمید که چه کاسه‌ای زیر نیم کاسه است، چه چیزی در این راز نهفته است و در سمت دیگر ماه چه خبر است! خودشناسی با تحقیق کردن در مورد خود انسان به دست می‌آید. از کلام استفاده کنید تا راه ورود را بیابید، اما سپس از احساستان استفاده کنید تا به جوهره واقعی برسید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز “کنترل کردن” مهمترین مسئله مورد توجه برای شماست، به خصوص اگر کارهای خیلی زیادی پیش رو داشته باشید که باید به همه‌شان هم برسید. رئیستان بهتان دستور می‌دهد و شما چاره دیگری به جز “چشم” گفتن ندارید! با همه این احوال فقط “چشم” گفتن و عمل نکردن شما را به جایی نمی‌رساند. همانقدر که جذاب و خوش برخورد هستید، همان قدر هم باید در کارتان جدی بوده و به تمام قولهایی که داده بودید عمل کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما یک بار دیگر با تناقض و تضادهای بین ایده‌های خوب خود و آنچه پیرامونتان می‌گذرد روبه رو شده‌اید! شما وقتی می‌بینید قادر نیستید با کار سخت و زیاد و روشهای تکنیکی به سادگی هر مشکلی را حل کنید به خودتان شک می‌کنید! اما زیاد خوب نیست که با تجزیه و تحلیل کردن عملکرد خود، وقت را تلف کنید. فقط از جایتان بلند شوید و هرچه در توانتان هست را انجام دهید. شما واقعا از نتیجه کار شگفت زده خواهید شد! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

ظاهرا امروز شریک کاریتان و یا دوست صمیمی‌تان در تلاشهای سخت زیاد شما را همراهی نمی‌کند. شاید اولین عکس العمل شما این باشد که سریع مقابله به مثل کرده و یا در برابر این “آتش دوستانه” از خودتان دفاع کنید! اما این کار عاقلانه‌ترین نوع برخورد نخواهد بود؛ چرا که آنها به شما دقیقا همان پیامی ‌را خواهند گفت که نیاز دارید برای بیشتر موثرتر بودن بشنوید! پس به دقت به حرفهایشان گوش دهید و بعد راه حل جدیدی برای کارهایی که قبلا انجام داده بودید کشف کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما امروز هر کاری که می‌کنید حتی اگر به نظر خودتان کار درستی هم باشد، مدام به در بسته می‌خورید. شما می‌توانید به راحتی در مورد خودتان بیشتر از هر چیز دیگر صحبت کنید، اما اعتماد به نفستان به آن اندازه که خودتان باور دارید بر پایه واقعیت استوار نیست! به جای سریع حرکت کردن و سکندری خوردن بهتر است کمی ‌سرعت خود را کم کنید! حالا ثابت قدم بودن و تامل کردن برای شما سودمندتر از خودستایی کردن و خیالبافی است.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: