فال روزانه یکشنبه 18 فروردین 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 18 فروردین 1398

فال روزانه امروز یکشنبه هجدهم فروردین 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

كمی‌ تنفس عمیق و آرامش داشتن فکر خوبی است و خوشبختانه امروز مجالی برای این کار می‌یابید. مشکل اینجاست که آرامش و تسکین شما از دنیای واقعی به دست نمی‌آید! ممکن است این کار در تصور و خیال امکان پذیر باشد! شما باید گریزی به دنیای رویا و خیال بزنید! سفر در دنیای درونی کار اشتباهی نیست به شرطی که شما به فکر وظایف و مسئولیت‌هایتان نیز باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

درست از زمانیکه شما احساس می‌کنید دیگر توانی ندارید و به قول معروف کشتیتان به گل نشسته است پنجره ای از فرصت‌ها به رویتان باز می‌شود. ممکن است اعتقاد داشته باشید که قادر به انجام هر کاری هستید اما اکنون حتی نمی‌توانید به روشنی درباره آینده خود بیندیشید و تصمیم بگیرید. حتی یک تفسیر و تعبیر بی ضرر و بی غرض ممکن است نادرست باشد و شما را به اشتباه بیندازد. بنابراین قبل از اینکه حرفی بزنید راجع به آن خوب فکر کنید و خودتان را در دردسر نیندازید. سکوت بهترین کار ممکن است! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

گرچه شما سهم خود را در کار دارید اما برایتان خیلی سخت است که کارتان را سر وقت انجام دهید. امروز اگر آنهایی که درگیر کار هستند، بخوانند یا به موسیقی گوش دهند و یا داستان پردازی کنند در موقعیت مناسب‌تری از کار هستید در غیر این صورت مجبورید که از قوه تخیلتان کمک بگیرید. نوشتن یک راهنمای فنی یا انجام دادن یک کار تکراری خسته کننده خیلی سخت و دشوار است. اما اگر به درستی ذهنتان را متمرکز کنید می‌توانید هرکاری که لازم است را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

سعی برای پیدا کردن راه معقولی برای انجام دادن همه کارهایی که امروز در برنامه‌تان دارید ممکن است ناامید کننده باشد. این مسئله به معنی این نیست که شما تقویمتان را با انبوهی از کار پر کرده‌اید؛ هر کاری نیازمند زمان و انرژی بیشتری است. احساسات خود را کنترل کنید! اگر ناراحتی و آزردگی‌های خود را برای دیگران فاش کنید، روزتان را پیچیده‌تر خواهد کرد. فقط به یاد داشته باشید اگر بتوانید خط پایان را تصور کنید قادر خواهید بود که در نهایت به آنجا برسید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز مسئولیت‌های مالی شما می‌توانند در مسیر یک رابطه خوب قرار بگیرند. شاید شما مجبور باشید کسی باشید که مقتدرانه مسئولیتی را پایان می‌دهید. سخت است که فعالیت‌هایتان را محدود کنید؛ شاید نگران وضعیت مالی خود باشید با این حال پنهان کردن سر در برف راه حل عاقلانه‌ای نیست! بهتر است امروز را به سلامت و بدون فکر و خیال بگذرانید در غیر این صورت فردا بارانی از کسری پول بر سرتان می‌ریزد. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

وقتی احساس گیجی و پریشانی می‌کنید واقعا دست پاچه و نگران می‌شوید در حالیکه دیگران شما را به عنوان شخصی می‌بینند که گام‌هایتان را استوار و مطمئن بر زمین می‌گذارد. با وجود اینکه ماه نشان شما هنوز تحت تاثیر زحل تاریک و محزون است و در اولین خانه از شخصیت شما قرار دارد، افکارتان در ابرها شناور هستند! اکنون سیاره حاکم شما (عطارد) مقصر است چرا که به نپتون رویایی می‌پیوندد تا شما را به یک سفر جادویی و مرموز بفرستد! ممکن است زمانیکه از دنیای خیال به زمین برمی‌گردید بین حقیقت و خیال غوطه‌ور باشید! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

سخت است که امروز گام استواری در محل کار بردارید و سپس آن راه را ادامه دهید. در عوض ممکن است اول کارهای زیادی انجام دهید ولی در آن زمان بدون اینکه پیشرفتی حاصل کنید درجا می‌زنید. اگر این چرخه متناوب در تمام روز ادامه داشت ریتم خودش را به دست خواهد آورد. به جای تلاش برای تغییر این روند فقط زمانی را که دارید برای تفکر درباره تلاش‌های پی در پی هدر می‌دهید کاهش دهید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

با وجود نیات بسیار خوبی که امروز در مورد کارهایتان دارید ممکن است با مخالفت‌های زیادی روبرو شوید. امروز اتفاقات زیادی رخ می‌دهند که تمرکز شما را از فعالیت‌هایی که دارید، بهم می‌زنند و باعث می‌شوند بهره‌وریتان بالا نرود. خود را از سستی و تنبلی آزاد کنید و به خودتان قول دهید که دیگر خودتان را سرزنش نکنید. یک پیاده روی کوتاه، مدیتیشن یا یک خواب نیمروزی شما را سر حال کرده و نیروی تازه‌ای برای رویارویی با وظایفتان به شما خواهد داد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز ایده‌های جدیدی به ذهن شما می‌رسد، سریع‌تر از اینکه بتوانید آنها را عملی کنید! این به خاطر این است که شما کانال ارتباطی قوی با ذهن نیمه هوشیار خود دارید. با وجود اینکه این وضعیت خیلی خوب به نظر می‌رسد اما می‌تواند مشکلاتی را نیز به همراه داشته باشد؛ چرا که شما نیاز دارید در محل کارتان روی وظایف خاصی تمرکز داشته باشید. معمولا رسیدگی به جزییات بهترین استعدادهای شما نیستند و اخیرا نیز سخت‌تر کنترل می‌شوند. بهترین کاری که می‌توانید را انجام دهید و كارهای نیمه تمام خود را فردا به پایان برسانید چرا که فردا بهتر می‌توانید تمرکز کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

ممکن است شما امروز نیز به دنبال تمام کردن کارهای ناتمام دیروز باشید اما زیاد دوست ندارید امروز این کار را بکنید. حتی اگر برنامه‌ای دارید آسان نیست که امروز متمرکز باشید چرا که ذهنتان سرگردان است چرا که در حال خیال پردازی در مورد کمی‌ استراحت و آرامش در میان کارتان هستید! اما بهتر است وظایف قبلیتان را انجام دهید زیرا ممکن است فردا فرصت این کار را پیدا نکنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر یکی از نزدیکترین دوستان یا همسرتان از شما تقاضایی داشت که بیش از توانتان بود در طول روز احساس رنجش و ناراحتی خواهید کرد. شما بیشتر از همیشه مایلید که راجع به افکارتان صحبت کنید با این حال آسان نیست که در رابطه با احساساتتان ثابت بمانید! به یاد داشته باشید امروز تعادل ماهرانه‌ای بین احترام به نیازهای خود و دیگران وجود دارد، آن را خراب نکنید! 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

ممکن است امروز لازم باشد که به کارهایی بپردازید که خودتان عقیده دارید زیاد مهم نیستند! با این حال از شما خواسته شده تا آنها را انجام داده و مسائل جزیی زیادی را نیز حل کنید. اگر تنها به این فکر کنید که باید چکار کنید پریشان و آشفته خواهید شد. به ذهنتان اجازه دهید کمی‌ خیال پردازی کند و این باعث می‌شود از این فشار و استرسی که هم اکنون دارید تا حد زیادی رها شوید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: