فال روزانه شنبه 17 فروردین 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 17 فروردین 1398

فال روزانه امروز شنبه هفدهم فروردین 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز فشار مسئولیت‌های زیادی را روی شانه‌های خود احساس می‌کنید و بیش از این صلاح نیست آنها را به تعویق بیندازید پس بهتر است زودتر دست به کار شوید. لازم نیست برای چگونگی انجام این کارها دلیل بیاورید و آنها را تفسیر کنید. همچنین نیاز نیست که ثابت کنید در انجام کارها عالی هستید و آنگونه که از شما انتظار می‌رود آنها را تحویل می‌دهید. اکنون بسیار مهم است همزمان که کارایی خود را افزایش می‌دهید تفریح خود را نیز کاهش دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما امروز اوقات کاملا خوبی در پیش رو دارید حتی زمانیکه در حال کار کردن هستید! ممکن است رییستان شما را با دقت زیر نظر بگیرد و همین باعث می‌شود تمرکز شما بالاتر برود و با وجود اینکه کارهای بسیاری دارید که باید انجام دهید این حالت برایتان خوب است چرا که شما همیشه دوست داشتید به نوعی استعدادها و شایستگی خود را ثابت کنید. از این نترسید که شما باید این بحران را اداره کرده و طبق انتظارات دیگران عمل کنید. این کار باعث می‌شود اعتماد به نفس شما به دیگران نیز منتقل شود. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

ممکن است شما امروز زیاد اوقات خوشی نداشته باشید چرا که وقت زیادی برای تفریح و شادی ندارید. احتمالا این اوضاع را دوست ندارید چرا که استراحت و آرامشتان به تعویق افتاده است و شما امروز این را نمی‌خواهید و بیشتر مایلید مسئولیت‌های کاری یا وظایف شخصیتان خود به خود انجام شود. با این حال ممکن است شادی و تفریح را به روز دیگری موکول کنید! اگر این چنین است مطمئن باشید که تلاش‌های اخیرتان نتایج مثبت و با دوامی در پی خواهد داشت. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ممکن است شما امروز در رابطه با برنامه ریزی نهایی خود نظرتان را ارائه ندهید و اگر نتوانید کنترل خود را به دست بیاورید پیچیدگی‌های بسیاری به وجود می‌آید. در ظاهر آگاهی از محدودیت‌های اخیرتان می‌تواند کاملا مفید و موثر باشد. به جای اینکه بجنگید تا قدرت را همچنان در اختیار داشته باشید اجازه دهید شخص دیگری جای شما را بگیرد! سعی کنید همواره جزیی از گروه باشید به جای اینکه همیشه بخواهید تکرو و کاپیتان باشید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

مهم نیست که شما بهترین ایده را درباره اینکه چکارباید بکنید دارید! امروز این اتفاق نمی‌افتد. چرا که ممکن است دیگران به شما گوش نکنند یا برنامه‌های شما را دوست نداشته باشند. عاقلانه‌تر این است که سعی کنید قبل از اینکه خودتان را گیج کنید و دیگران را عصبانی، انها را متقاعد کنید! اما به یاد داشته باشید که یک تغییر در روش و سیاست یک نوع نتیجه ندارد. اگر هنوز مشتاق پیشرفت و یادگیری هستید سعی کنید در روزهای دیگر نیز این روش را پیاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

ممکن است امروز دوستان و همکاران شما زیاد تحت تاثیر شما قرار نگیرند و به حرفتان اهمیتی ندهند چرا که شما بیش از حد جدی هستید. اما آنها به سرعت می‌فهمند که شما بیهوده صحبت نمی‌کنید. اگر لبخند نمی‌زنید به خاطر این است که می‌دانید کار مهمتری دارید که انجام دهید حتی اگر دیگران امور و مسائل را آنطوری که شما می‌بینید نبینند. اگرچه سعی می‌کنید که در وهله اول عضوی از گروه باشید ممکن است در یکی دو روز آینده در نقش یک قهرمان ظاهر شوید و در این زمان است که همه می‌فهمند که چکار کرده‌اید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما از کوتاهی‌های خود بیش از دیگران آگاه هستید اما این به این معنی نیست که می‌خواهید از همکاران و اعضای خانواده‌تان چیزی در این مورد بشنوید. لازم نیست که همیشه عیوب و نقص‌های خود را به خودتان متذکر شوید مخصوصا زمانیکه در حال کار هستید سخت است که در فکر جبران آن باشید. اگر کسی قصد نصیحت و پند شما را داشت فقط لبخند بزنید و تشکر کنید! به خاطر اینکه یک بحث و جدل می‌تواند به سرعت تبدیل به یک جنجال بزرگ شود. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما یک رویکرد بلندمدت درباره همه کارهایی که می‌کنید، دارید. زمانیکه دیگران در حال کار کردن هستند شما به دنبال پایین آمدن از مسیر خود هستید! متاسفانه برایتان دلسرد کننده است وقتی می‌فهمید چیزی را که شما به وضوح می‌بینید دیگران مشاهده نمی‌کنند. تلاش‌های شما برای روشن کردن دیگران فقط ممکن است آنها را عصبی کند و شما را در پیشبرد راهتان گیج کند. روی چیزی که می‌دانید درست است تمرکز کنید؛ بلاخره دیگران با شما همراه می‌شوند و تعجب می‌کنند که چگونه شما همه اینها را می‌دانستید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

با وجود اینکه شما تلاش می‌کنید تا از کانون توجه بودن دوری کنید اما دیگران شما را به چشم یک رهبر نگاه می‌کنند و شما این احترام را از آنها دارید. شما واقعا دوست ندارید که قدرت و اختیار را در انحصار خود داشته باشید حتی اگر قبول کردن آن همراه با ارزش و احترام باشد. شما این توانایی را دارید که حواس خود را جمع کرده و تصمیماتی بگیرید که به نفع همه باشد. بنابراین یک نفس عمیق بکشید و ظرفیت خود را بالا ببرید و عقل و دانایی خود را در این موقعیت به دیگران نشان دهید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز عملگرا بودن سراغ شما می‌آید، با این حال شما می‌توانید آنقدر عملگرا باشید که بلند نظری خود را از دست بدهید! ممکن است زمانیکه بحرانی را در لحظه حال اداره می‌کنید موثر و کارآمد باشید اما نمی‌توانید آینده دور را ببینید. به جای تلاش برای کنترل داشتن بر همه مسائل و اینکه بخواهید همه چیز را مدیریت کنید، اجازه دهید دیگران نظرات خود را نیز بیان کنند تا در به تحقق رساندن برنامه بلندمدتی که دارید شما را یاری رسانند. در هفته آینده می‌توانید برای اهدافتان مجهزتر شوید! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

ممکن است شما احساس کنید که به درستی به هدف خود رسیده‌اید اما اهداف شما همچنان درهم، پریشان و آشفته هستند. این به معنی این نیست که تمرکز شما کم است به خاطر اینکه شما این توانایی را دارید که ذهنتان را متمرکز کنید حتی در اواسط راه! مشکل ناشی از یک تعهد ناقص نیست بلکه از یک انتظار ضعیف است. نقطه شروع و مسیرتان را دوباره بررسی کنید. زمانیکه شما بدانید که کجا هستید و به کجا می‌روید مسیرتان روشن‌تر و واضح‌تر خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

ممکن است شما آن احترامی‌ را که دوست دارید دریافت نکنید و این شما را عصبانی می‌کند و احساس می‌کنید تلاش‌های شما دیده نمی‌شود. در وهله اول ممکن است با سخت‌تر کار کردن تلافی کنید اما زمانیکه درمی‌یابید که سیاست و روش شما فایده‌ای ندارد وسوسه می‌شوید که دیگر تسلیم شوید. مراقب باشید! بازخوردی که از دیگران دریافت می‌کنید ممکن است دامی‌ باشد که امروز برای شما گسترده شده باشد و باعث شود تا شما دست از کار بکشید. مهم نیست دیگران چه می‌گویند فقط بهترین کاری که در توانتان است را انجام دهید و این شرکت و سهم شما نتیجه خوبی خواهد داد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: