فال روزانه چهارشنبه 14 فروردین 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 14 فروردین 1398

فال روزانه امروز چهارشنبه چهاردهم فروردین 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

مدتی است که یک نفر در محل کار روی نقاط ضعف شما دست گذاشته است. شاید عاقلانه‌ترین حرکت این باشد که به مسیر و جهت دیگری نگاه کرده و خودتان را از هر برخوردی که سبب ایجاد روابط ناسالم می شود کنار بکشید. اما به احتمال زیاد شما قادر نخواهید بود که دلخوری و رنجشتان را پنهان کنید. خوشبختانه شما می توانید با تغییر سمت دادن عصبانیتتان به سمت همدلی و دلسوزی از این شرایط سخت بیرون بیایید. کمی عشق و درک کردن دیگران از جانب شما تا مدتهای طولانی تاثیرگزار خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

احساس شما به گونه‌ای است که انگار وقتتان تمام شده است و اگر لازم شد خودتان را برای رویایی آماده خواهید ساخت. با وجود این سیاره بخت شما یعنی ونوس شما را ترغیب می‌کنید که بیشتر از آنچه برنامه ریزی کرده بودید حرف بزنید! تصمیم بگیرید که افکار منطقی خود را کنار گذاشته و فقط به سمت افکاری بروید که از اعماق ضمیر ناخودآگاهتان سرچشمه می‌گیرد. با وجود اینکه ناشناخته‌ها ترسناک هستند، اگر بتوانید نیازتان برای برنده شدن غلبه کنید، آن وقت فرصت مطرح کردن تجربیات شخصی خود را پیدا خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شناختن چیزهایی که می‌خواهید خیلی خوب است! اما بیش از اندازه وابسته شدن به آرزوهایتان ناراحتی به همراه دارد. اکنون فرصتی نصیبتان شده که بر ناراحتی‌های عاطفی خود چیره شوید، اما اول لازم است در محیطی تنها باشید تا احساساتتان را تجربه کنید. شما خودتان به تنهایی توانایی تغییر دادن احساساتتان و مدیریت کردن آنها را دارید! 

 

فال روزانه متولدین تیر 

توانایی شما برای دو دستی چسبیدن به گذشته بهتان انگیزه می‌دهد که در عشق وفادار و صادق باشید، اما امروز ترستان از تغییر می‌تواند مشکلی برای روابط صمیمیتان باشد. گاهی اوقات فاش کردن احساساتتان نیاز به ریسک فراوانی دارد و شما بدون اینکه هیچ حرفی بزنید زمان حال را از دست می دهید. اما حالا شما فرصت دارید که مسائل قدیمی را تغییر دهید. به طور موقت کارتان را آغاز کنید، اما بر آنچه در دلتان دارید تمرکز کنید و درنهایت اشتیاق و علاقه شما برای سهیم کردن کسی که دوستش دارید در ضعفها و آسیب پذیری هایتان می تواند رابطه‌تان را عمیق‌تر کند. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز حوادث جادویی در راهند! اما اگر شما نخواهید بهایی بپردازید پیروزی و توفیق در روابطتتان حاصل نمی‌شود. اگرچه شما آرزو می‌کنید که همه چیز بازی و تفریح باشد، اما به اندازه کافی هم باهوش هستید که بفهمید باز کردن آغوشتان به روی عشق گرفتار شدن در غم و اندوه را نیز به دنبال دارد. خوشبختانه اگر به احساسات خود توجه کرده و ببینید که شما را به کجا می‌کشانند، عشق و علاقه شدید امروزتان آسایش و راحتی بیشتر را در آینده به دنبال دارد. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شاید شما قادر نباشید از مواجه با رویدادهایی که در حاشیه قرار گرفته بودند اجتناب کنید، اما اگر زودتر از موعد و با عجله بهشان رسیدگی کنید هیچ فایده‌ای ندارد. بهتر است به جای اینکه اجازه دهید فشار و سختی روی هم تلبار شده و زیاد شود، با آن کنار بیایید. امروز خیلی به دنبال راه حل نباشید وگرنه مثل کسی که به لانه زنبور سیخونک زده اوضاعتان خرابتر خواهد شد و عجیب‌تر اینکه اجتناب کردن از مسائل مشکل ساز به طور عمدی می‌تواند خطرناک باشد. پس بدون اینکه در مورد مثبت و منفی بودن احساساتتان قضاوت کنید، آنها را ابراز کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما خیلی برای مشکلات و غم و غصه افراد دیگر و تلاش می‌کنید و اما به هر ترتیب آنها از آن شما نیز می‌شوند! شما نمی‌توانید به راحتی از سطح بالای شور و هیجانی که نیاز به وقت و توجهتان دارد جدا شوید. شاید استرسها کاملا از بین نروند، اما حداقل کمی به جواب نزدیکتر می‌شوید. سعی نکنید که به تنهایی از هر چیزی سر دربیاورید. تکیه کردن به یک دوست صمیمی شاید دقیقا همان چیزی باشد که یک دکتر برایتان تجویز می‌کند! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز سیاره بخت شما یعنی پلوتو در حالیکه فضایی برای روابط پرشور و هیجان باز می‌کند، هم به وسیله ونوس احساساتی و هم بهرام دنیوی فعال می شود. اما شاید شما قادر نباشید از احساسات قوی و قدرتمند فرار کنید. اگرچه سهیم کردن فردی که بهش اطمینان دارید در رویاها و آرزوهایتان کار عاقلانه‌ای است، او را مجبور نکنید برای راضی و خشنود کردن شما احساس مسئولیت کند. توجه کردن به نتیجه کار فضای کافی برای پیدا کردن راه حل را به نحو واقعا شگفت انگیزی فراهم می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما اعتقاد دارید که برای مشکلی که شما را به زحمت انداخته راه حل مناسبی دارید. متاسفانه چند لحظه بعد و قبل از اینکه در مسیر درستی قرار بگیرید نظرتان عوض می شود. نظر خود را خیلی زود تغییر ندهید، بهتر است صبر کنید تا ببینید که بعدا نیز نظرتان همین خواهد بود یا اینکه جواب نهاییتان با جواب الان فرق خواهد کرد یا نه؟! پس حواستان باشد، اهمیت دادن شما به مسائل اورژانسی و فوری بعضی وقتها باعث می‌شود که تصمیمات جاهلانه بگیرید! 

 

فال روزانه متولدین دی 

چرخش ماه دلنشین برج میزان و خورشید در نشانه‌تان باعث شده که شما بدون توجه به کارهایی که پیش رویتان دارید در آرزوی خوشحال کردن افراد دیگر باشید. حتی اگر شما بخواهید موفق بشوید، فهمیدن حقیقت کار راحتی نیست، ولی شما نیاز ندارید که این کار را با هزینه و خرج دیگران انجام دهید. در حالیکه راه خود را به سوی موفقیت ادامه می دهید، از حال اطرافیانتان نیز آگاه باشید و مطمئن شوید که به نیازهایشان توجه می‌کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما امروز با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد می‌کنید. با وجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته شده و مورد توجه قرار گرفته‌اید، وقتی که حقایق واقعی بهتان گفته می‌شود، آماده‌اید که فکر خود را تغییر دهید. اما خوش بینی شما می‌تواند مانع و عامل باز دارنده‌ای برای افراد دیگر باشد و آنها از سهیم کردن شما در افکارشان پشیمان شوند. پس آگاهانه راه خود را هموار کنید تا بتوانید جایی برای ایجاد گفتگوهای واقعی و آگاهانه ایجاد کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

با وجود اینکه شاید شما نفهمید که در لحظه حال چه فشارهایی بهتان وارد می‌شود، اما به طور کامل از نیازهاتان اطلاع دارید. متاسفانه مشکلات شما انقدر بخشنده نیستند که آرزوهای قلبیتان را برآوده سازند و خوشبختانه شما می‌توانید با نشان دادن تمایلتان به صبر کردن برای رسیدن به رضایت از فشاری که بهتان اعمال می‌شود بکاهید. صبر و شکیبایی شما برای عوض کردن شرایط کافی است و بهتان اجازه می‌دهد به چیزهایی که می‌خواهید برسید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: