فال روزانه پنجشنبه 1 فروردین 1398

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 1 فروردین 1398

فال روزانه امروز پنجشنبه اول فروردین 1398 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

ورود خورشید به نشان شما باعث می شود انرژی و سرزندگی شما افزایش یابد و به شما انگیزه‌ای می دهد تا وارد عمل شوید و کاری انجام دهید. شما مشتاق هستید که کار جدیدی را آغاز کنید اما هنوز هم عاقلانه تر این است که انگیزه خود را از این کار ارزیابی کنید. به جای هدر دادن وقت و منابع تان در یک معامله با ریسک بالا دوباره در رابطه با آن فکر کنید به خاطر اینکه شما نمی توانید كاري كه قبلا انجام داده‌اید را خنثی کنید. اگر هنوز هم به نظر رسید که این کار ایده خوبی است بعد آن را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

با وجود اینکه پرندگان و شکوفه‌ها می‌دانند معنی بهار این است که سر برآورند و نظاره‌گر طبیعت باشند شما قدری محتاط و مردد هستید. به جای رجز خواندن ترجیح می‌دهید که کمی بیشتر خود را پنهان کنید مانند یک موش خرما که از سایه‌اش نیز می‌ترسد. اجازه ندهید شخص دیگری به شما بگوید که باید اکنون چکار کنید؛ فقط لازم است که زمان بیشتری اختصاص دهید تا مطمئن شوید آنقدر اطرافتان امن است که سر از لاک خود بیرون بیاورید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

با وجود اینکه شما معمولا انسان اجتماعی و خونگرمی هستید ورود خورشید به یازدهمین خانه از “دوستان” شما نشان می‌دهد که در ماه آینده مشغولیت اجتماعی فراوانی خواهید داشت. اما شما در طول روزهای آینده کمتر دوست دارید که وقتتان را با دوستان و همکارانتان بگذرانید. به جای اینکه حلقه‌هایی را پرتاب کنید تا مورد توجه قرار بگیرید فقط آرام بگیرید و به جمع بپیوندید. در این صورت وقتی که در گروهی قرار می گیرید همانطور که فردیت و شخصیت خود را حفظ می کنید از طرف سایر افراد گروه نیز مورد حمایت و پشتیبانی قرار می گیرید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ممکن است شما امروز به خاطر انجام کارهای بی مقدمه و بدون فکر تحت فشار و استرس زیادی قرار بگیرید. این کار برخلاف طبیعت و اخلاق شماست. همچنین شما در مقابل واکنش ماه نشان خود ایستادگی می‌کنید. در نهایت ممکن است شما قادر باشید که جلوی خودتان را بگیرید اما هنوز می توانید احساس کنید که اگر به دنبال آن نروید چیز بسیار مهمی را از دست داده‌اید. اجازه بدهید که ذهنتان آمادگی تغییر و تحول را داشته باشد. به خاطر اینکه تصمیمات دیگران احتمالا از تصمیماتی که شما به تنهایی می‌گیرید بهتر به نظر می‌رسد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

همچنانکه سال قدیمی می‌گذرد رویاهای جدید برای شما امید را به ارمغان می‌آورند. اما این درباره شکست نیست به خاطر اینکه شما تاب و تحمل تمرکز کردن بر روی اهدافتان ندارید. گذشته را فراموش کنید؛ به پیش رو و آینده‌ای موفقیت آمیز نگاه کنید. با وجود اینکه ممکن است این کار برای لحظاتی طول بکشد تا احساس کنید که اگر دوباره پیشرفتی حاصل کردید این نعمت را از دست نمی‌دهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

عجیب این است که اگر دیگران واقعا شما را مورد حمایت خود قرار دهند یا اینکه کارهای شما را با سرتکان دادن تصدیق کنند شما بیشتر از آنکه باید نگران می شوید. حقیقت این است که اگر کسی برخلاف پیشرفت شما حرکت کند قادر هستید که به او بگویید و اگر بخواهید با او بجنگید فقط انرژی هدر دادن است. فقط پیش بروید! باید زمانیکه در جهت تحقق اهدافتان گام برمی‌دارید خوشحال باشید و از کار خود لذت ببرید نه اینکه فقط به فکر رسیدن به آنها باشید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما در رابطه با کار کردن با دیگران مشتاق پیشرفت و تحول هستید با این حال یکی از دوست جدید یا همسرتان ممکن است پیشنهاد کند که اکنون زمانی برای هر دو نفرتان است که کاری به میل و روش خودتان انجام بدهید. این پیشنهاد را به عنوان عدم پذیرش تعبیر نکنید؛ این فقط بخشی از یک تغییر در یک رابطه طولانی مدت است. زمانیکه شما دوباره تمرکز و شخصیت خود را برقرار کنید براي كارتان مفیدتر خواهد بود و می توانید تجارب خود را با یکدیگر تقسیم کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

خیلی رنج آور است که تمام گزینه‌ها و حق انتخاب‌های خود را در پیش رویتان ببینید و بدانید که مسیرتان قبلا انتخاب شده است. حتی يک تغيير كوچک و بي اهميت آب و هوایی کافی است که تمایلات شما را بیدار کنند تا مسئولیت‌هایتان را کنار بگذارید و برای بازی و تفریح بیرون بروید. اما اين تنظیم وقت و برنامه ریزی صحیح نیست. اول کارتان را درست انجام دهید و قبل از اینکه تفریح تمرکز را از شما بگیرد وظایفتان را به خوبی انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

ممکن است شما امروز از خودتان خیلی راضی و خشنود باشید به خاطر اینکه انرژی خلاقانه شما قویتر شده و خیلی راحت است که هر چه را که انتخاب می‌کنید به راحتی بیان کنید. اما حتی اگر شرایط مهیا باشد چیزی جلوی شما را می‌گیرد و نمی‌گذارد آن طور که می‌خواهید تفریح کنید. کنار گذاشتن انتظارات قبلی می‌تواند مفید باشد اما راه حل نهایی تنها با گذشت زمان پدیدار خواهد شد. لازم نیست که این گونه عجله کنید پس آرام باشید و از لحظه حال لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما دوست ندارید در کارتان عجله کنید و می‌خواهید سر فرصت انتخاب کنید و به کسی که شما را مجبور می‌کند شتاب زده تصمیم بگیرید واکنشی نشان نمی‌دهید. ممکن است حتی وقتی دارید از حق خودتان دفاع می‌کنید پرخاشگر شوید و دوست دارید خودتان به تنهایی راهتان را انتخاب کنید نه اینکه دیگری نظر خودش را به شما تحمیل کند. اما سعی کنید تا این اختلاف نظر واضح به یک مسئله پیچیده تبدیل نشود چرا که شما را در رسیدن به خواسته قلبیتان کمک نمی‌کند. مراقب باشيد! واکنش شما به عوامل بیرونی می‌تواند موقعیت دشواری ایجاد کند که شما را از رسیدن به اهدافتان باز دارد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما امروز در وضعیت پیچیده و دشواری مشغول به کار هستید. نیاز به زمان دارید و ممکن است اعتقاد داشته باشید که کار کردن به روش خودتان ممکن است ایده زیرکانه‌ای باشد. اما مردم در محیط پیرامون شما می‌توانند بسیار جالب باشند و شما نمی‌خواهید فرصت یادگیری از آنها را از دست بدهید. متاسفانه شما نمی توانید همزمان تنها و هم با دیگران باشید. به هر حال شما می‌توانید از این دو دنیا بهترین ها را داشته باشید اگر مایل باشید که روش کارتان را در طول روز تغییر دهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

با وجود اینکه به نظر می رسد همکاران شما پروژه جدیدی را از نو شروع کرده‌اند، شما قبلا پروژه خودتان را شروع کرده بودید. اکنون زمان این است که تلاش‌های خود را در جهت رسیدن به سطوح دیگری از پیشرفت و پایداری در زندگی به کار گیرید. ممکن است این کار مستلزم نیرو و زمان بیشتری باشد. به جای اینکه منتظر الهام از طرف دیگری باشید سعی کنید فعالیت‌های خود را اولویت بندی کرده و آنها را یکی پس از دیگری بر طبق اصول و قاعده انجام دهید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: