فال روزانه سه شنبه 28 اسفند 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 28 اسفند 1397

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و هشتم اسفند 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شما فکر می‌کنید که فقط باید به فکر خودتان باشید، اما افراد دیگری هم هستند که نیاز به توجه و محبت شما دارند. البته شما حس دلسوزی و ترحم خود را از دست نداده‌اید، بلکه فقط بیش از اندازه حساس شده‌اید. شما قدری هم فراموشکار شده‌اید و همینکه کسی پیدا شود که نیازهای افراد دیگر را بهتان یادآوری کند، موفقیت‌های چشمگیری را حاصل خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز احساسات قلبی شما عوض شده است، پس به کسانی که درک‌تان می‌کنند دقیقا بگویید که چه حسی دارید. اما سخنان شما مقصود واقعیتان را پنهان می‌کند. شما باید بفهمید که چرا دیگران سخنان رک و راست شما را بد متوجه می‌شوند، چرا که ممکن است کم کم واقع بینی خود را از دست بدهید. فراموش نکنید که هیچ کس از روی قصد نمی‌خواهد برایتان مشکل تراشی کند و جلوی پیشرفتتان را بگیرد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز دوستانتان به شما به عنوان یک رهبر و مدیر نگاه می‌کنند، اما وقتی که شما این مسئولیت را به عهده می‌گیرید از تصمیماتتان شگفت زده می‌شوند. شما زیاد میل ندارید این نقش را قبول کنید، ولی بیشتر از همه انتظار دارید افراد دیگر هم هر یک به نوبه خود مسئولیت‌های خود را انجام دهند. در نهایت یکی از بهترین سیاست‌های شما این است که حتی اگر روش و سبکتان باعث ناراحتی افرادی که از شما پیروی می‌کنند شود باز هم آن را تغییر نمی‌دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما امروز می‌توانید با کمک حس ششم خود فراتر از محدودیت‌های احساسی همیشگی خود را نیز ببینید، اما این موضوع می‌تواند باعث بهم ریختن اعصاب دیگران شود. متاسفانه تا موقعی که نتوانید انتخاب‌های خود را با منطق و دلیل برایشان شرح دهید آنها طبق برنامه‌هایتان کار نخواهند کرد. اگر شما نسبت به عدم حمایت دوستانتان از خود بیش از حد حساسیت نشان می‌دهید، پس شاید به خودتان شک دارید. به یاد داشته باشید ناتوانی شما در ابراز کردن نظریات‌تان نتیجه نادرستی و اشتباه بودن نگرش‌تان است. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز یک تغییر ناگهانی در احساسات قلبی‌تان شما را قادر می‌سازد چیزهای بیشتری را با وضوح بیشتر ببینید، اما نمی‌توانید به راحتی این دیدگاه جدید را قبول کنید. شما هنوز درگیر رویاهای ایده آلیستی خود هستید که حتی تلنگری خیلی قوی نیز نمی‌تواند این تصویر زیبا را خراب کند. قبول کردن واقعیت به این معنی نیست که مجبورید تمام رویاهایتان را فراموش کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیت‌هایتان شانه خالی کنید، اما بهتر است حداقل کاری را که می‌توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعا چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خود و استراحت کردن، از اینکه خودتان را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام کردن کارهایتان فردا هم زمان کافی خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

هم اکنون شما نمی‌توانید به راحتی روی دیگران حساب کنید، چرا که به نظر می‌رسد همه آنها دمدمی‌ مزاج شده‌اند و نمی‌شود بهشان اطمینان کرد. از طرف دیگر شما احساس می‌کنید که می‌توانید زندگی خود را متعادل نگه دارید. اما شما مشکلاتی هم دارید؛ اینکه نمی‌خواهید با بعضی از مسائل روبرو شوید. ولی اگر همین الان به سرعت مشکلا ت خود را حل کنید خیلی راحت‌تر است تا اینکه صبر کنید ببینید روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ممکن است شما امروز حوصله رویارویی با تنش‌ها را نداشته باشید. هر چقدر رابطه شما با فردی که دوستش دارید صمیمی‌تر می‌شود، بیشتر از او فاصله می‌گیرید. شاید ترس‌های شما توجیهی برای این کار باشد. شاید این فرد شما را نپذیرد و یا ممکن است شما از برقراری این ارتباط خوشحال نشوید. اما به یاد داشته باشید نگرانی‌های شما بر پایه تجربیات قبلی و نیز مواردی هستند که اخیرا اتفاق افتاده‌اند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

دوستان شما افراد بسیار خوبی هستند، اما گاهی اوقات وقتی آنها با شما مخالفت می‌کنند، عصبانی می‌شوید. متاسفانه وقتی که عقاید آنها با شما متفاوت است، معمولا از ادامه دادن بحث با آنها خودداری می‌کنید. اما امروز اینگونه نیستید! حتی اگر وسوسه شوید که این کار را انجام دهید، به یاد داشته باشید اگر هیچ کس خودش را عوض نکند، هیچ مشکلی حل نخواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز احساس می‌کنید که پیش آمدهایی که رخ داده کمی‌ از حیطه کنترلتان خارج است. این سخن به این منظور نیست که اتفاق بدی افتاده است؛ بلکه شما وقتی کنترل اوضاع از دستتان خارج می‌شود ناراحت می‌شوید. ولی امروز اتفاقات زیادی رخ داده که به نفع شماست، بنابراین بهتر است خودتان را به دست سرنوشت سپرده و لذت ببرید! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر شما هر نوع مشکلی چه کاری و چه شخصی داشته باشید، درهای خوشبختی خیلی زود به رویتان بسته می‌شود؛ چون امروز آخرین روزی است که خورشید هفتمین خانه شما یعنی خانه مربوط به اطرافیانتان را ملاقات می‌کند. بنابراین شما فقط امروز فرصت دارید تا هر ناراحتی و مشکلی که دارید را مطرح کنید. پس حالا که شانس به شما رو کرده، فرصت را از دست ندهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز اصلا وقت خوبی برای صحبت کردن در مورد برنامه‌هایتان با رئیس و یا همکارانتان نیست، چرا که امروز نمی‌توانید خوب مقصود خود را بیان کنید. اگر شما مدتی صبر کنید خودتان می‌فهمید که از چه کلماتی باید استفاده کنید، اما نباید حین صحبت کردن زیاد هیجان زده شوید وگرنه قدرت تاثیرگذاری خود را از دست می‌دهید. افکار خود را به دقت هدایت کنید و نگذارید حواستان پرت شود!

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: