فال روزانه سه شنبه 21 اسفند 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 21 اسفند 1397

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و یکم اسفند 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

وقتی که دوستانتان در ظاهر حامی‌ و پشتیبان شما می‌شوند، شما نیز مثل آنها می‌شوید. علاوه بر این حس خوبی نسبت به آنها پیدا می‌کنید و می‌خواهید به هر صورت که شده کمکشان را جبران کنید. اگر بتوانید از هر نوع رابطه انرژی مثبت بگیرید ترکیب خیلی خوبی ایجاد کرده‌اید. ولی باید کنترل رویاها و تخیلات خود را در دست داشه باشید و ببینید چگونه می‌توانید آنچه در زندگیتان اتفاق می‌افتد را بهتر کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما امروز با برقرار کردن یک ارتباط عمیق با عقیده‌هایتان می‌توانید قدرت فوق العاده‌ای کسب کنید. اما اگر سعی کنید با تمرکز کردن بر روی هیجانات یک حادثه بیرونی انرژیتان را تقویت کنید، ناامید خواهید شد. وقتیکه شور و اشتیاقتان هم زمان با تغییر کردن مشکلات کمرنگ شد، در جستجوی پیدا کردن معنا در این موقعیت اخیر نباشید. فراموش نکنید ایمانتان الان از شما محافظت خواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

روشنایی‌های ماورایی بازگشته‌اند و خیلی خوب است که نسبت به خود و برنامه‌هایتان مثبت اندیش باشید. انگار که یک زنجیره قوی شما را حمایت می‌کند و مانع دنبال کردن رویاهایتان و یا حتی فکر کردن به آروزهایتان می‌شود. شاید دوباره به این زودی چنین فرصتی نصیبتان نشود. پس تا آنجایی که می‌توانید از این موقعیت لذت ببرید، اما در نهایت نظرتان را در مورد جایی که می‌خواستید بروید عوض نکنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

با وجود ونوس موفق که حالا دوباره به دهمین خانه‌تان یعنی خانه “شرایط” بازگشته است، شما ارتباط حرفه‌ای دوباره‌ای را با کاری که قبلا انجام داده بودید برقرار کرده‌اید. اما حالا وقت این نیست که بر چیزهایی که قبلا به دست آورده بودید تکیه کنید. حتی اگر مسیر و راه شما خوب و مثبت باشد، با تنبلی کردن به هیچ چیزی نخواهید رسید. الان باید خیلی تلاش کنید تا در آینده بتوانید نتایج مثبت و طولانی مدت آن را ببینید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما امروز فکر شاد و روشنی دارید و بنابراین در پیدا کردن دوستهای جدید و تقویت کردن دوستی‌های کهنه اصلا نباید تعلل کنید! البته همه چیز بازی و تفریح نیست. اگر بخواهید به تمام وظایفتان برسید خیلی هم سرتان شلوغ خواهد بود. وقتی به کارهایتان می‌رسید خیلی خودتان را نگیرید! شما می‌توانید این کار را انجام دهید، اما همه وقتتان گرفته می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما امروز به اینکه جمله “همه چیز زیباست” اوضاع را خوب و روبراه می‌کند شک دارید. اگرچه این می‌تواند یک نوع پوشش و حفاظ موثر باشد، اما امکان دارد که دیدگاه‌های خود را از دست بدهید. به خاطر نگرانی برای هر چیزی که در حال تمام شدن است انرژی باارزشتان را هدر ندهید. فقط بدون هیچ قضاوتی تمرکز کنید. چند روز بعد شما باید توانایی این را داشته باشید که به عقب برگشته و همه چیز را با دید بهتری ببینید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

سیاره بخت شما یعنی ونوس دوباره به عقب برگشته، اما ارتباط زیبای آن با ژوپیتر کامکار بیشتر از قبل شما را برای این عقب گرد آماده می‌سازد. با همه این احوال کنار آمدن با محدودیت‌ها هنوز سخت است، بنابراین شما اگر در برابر وسوسه آزادی‌های بیش از حد سر فرود بیاورید، امکان دارد تجربیات مثبتتان بیشتر تبدیل به افکار منفی شوند. بعد از اینکه فکر کردید یک چیز کافی است و چیز دیگر خیلی زیاد است خیلی هوشیار و مواظب باشید و یادتان باشد که خودشناسی کلید رسیدن به موفقیت‌تان است. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

تمرکز کردن بر روی مقصد و هدف، اغلب اوقات ساده‌ترین و منطقی‌ترین راه برای تبدیل کردن افکارتان به واقعیت است. اما امروز این کار راحت نیست؛ حتی اگر راه و مقصد شما روشن و واضح باشد. شما احتمالا در مسیر درست قرار گرفته‌اید و یک باد کیهانی قوی نیز به سمت هدف شما می‌وزد. اما شما حتی می‌توانید فراتر از موثرترین راه (و بعضی وقتها هم کسل کننده) برای انجام دادن یک کار حرکت کنید. عملکردهای بی فکر و آنی خیلی زود برایتان درسر درست می‌کند، پس همین حالا و قبل از اینکه دست به عمل بزنید خوب فکر کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز برای تمام کردن تمام کارهایتان به مشکل برمی‌خورید؛ چرا که در هر راهی که شما انتخاب می‌کنید با یک زنجیره از حوادث عجیب روبرو می‌شوید. طبیعتا شما در حالیکه به مسائل مهمتر و ضرب‌العجل رسیدگی می‌کنید، می‌توانید این مسائل استرسزا را به زمانهای دیگر موکول کنید. اما حالا که شما متوجه شده‌اید جهان نیز بخشنده‌تر می‌شود، پس تسلیم نشوید! صبر و استقامت بزرگترین اسلحه شما در هنگام تلاش برای رسیدن به موفقیت است. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز در موقعیت دشواری قرار می‌گیرید و نمی‌دانید پیشنهاد تازه‌ای که بهتان شده را قبول کنید یا نه؟! ممکن است این پیشنهاد با برنامه‌های قبلی شما هماهنگ نشود. اما بهتر است فقط به این دلیل به پیشنهاد جواب منفی نداده و خیلی خوب در مورد آن فکر کنید. ذهن خودتان را محدود نکنید، چرا که هر نوع اطلاعات جدید ممکن است حقیقتی باشد که خیلی چیزها را تغییر دهد. پس قبل از اینکه جواب نهایی بدهید تمام گزینه‌ها را بررسی کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما امروز با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری با مردم برخورد می‌کنید. با وجود اینکه شما به خاطر ظاهر سرسختانه خود برجسته و مورد توجه شده‌اید، وقتی که حقایق واقعی بهتان گفته می‌شود، آماده‌اید تا فکر خود را تغییر دهید. اما خوش بینی شما می‌تواند مانع و عامل باز دارنده‌ای برای افراد دیگر باشد و آنها از سهیم کردن شما در افکارشان پشیمان شوند. پس آگاهانه راه خود را هموار کنید تا بتوانید جایی برای ایجاد گفتگوهای واقعی و اگاهانه ایجاد کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

انگار شما امروز یک فرشته نگهبان دارید که ازتان حفاظت می‌کند و حتی اگر در موقعیت خیلی دشواری قرار بگیرید خودش به نفع شما پادرمیانی می‌کند. امکان دارد مدتی با شرایط سختی روبرو شوید که تمام هم و غمتان شود، اما این سختی‌ها گذرا بوده و ذهن شما را باز و آماده می‌کنند. به چیزهایی که می‌دانستید شک نکنید! قضاوت درست و عقل سلیم شما در مسیر درست، هدایتتان خواهد کرد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: