فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 19 اسفند 1397

فال روزانه امروز یکشنبه نوزدهم اسفند 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

تمام چیزهای خوب و جالب در حال تمام شدن هستند! حالا مهمانی به پایان رسیده و شما باید در مورد کاری که پیش رویتان دارید جدی باشید. اگر تا حالا از مسائل غیر قابل اجتناب شانه خالی کردید، امروز پنجره‌های طفره رفتن به طرز دردناکی روی انگشت‌های شما بسته می‌شود! دیگر زمان عذر و بهانه آوردن به سر رسیده است. از حرف زدن دست بکشید و بدون تاخیر، کارتان را شروع کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز دوستان و یا همکارانتان با تغییر دادن نگرشتان به شما کمک می‌کنند، چرا که آنها به سمت جدی‌تر شدن گرایش پیدا کرده‌اند. شما با کمک آنها بدون اینکه احساس تنهایی کنید در مورد کارتان جدی‌تر می‌شوید. اگر کمک دیگری لازم دارید از آنها بخواهید تا از شما به خاطر بیشتر موثر بودن حمایت کنند، چرا که آنها امده‌اند تا به شما یاری برسانند! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز اوضاع شما خیلی پپیچیده است چرا که می‌دانید باید به وظایف اجتماعیتان برسید و به طور کامل روی کارتان تمرکز کنید. اما شما خیلی راحت نمی‌توانید نه بگویید! بخصوص اگر فرصت وقت گذرانی با دوستانتان را داشته باشید. متاسفانه حالا مسئولیت پذیری بر تفریح کردن و خوشی ارجحیت دارد. پس تفریح و بازی را به روز دیگری موکول کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما امروز باید نیازهایتان را برای کسانی که در محل کارتان هستند توضیح دهید، در غیر این صورت قادر نخواهید بود به چیزهایی که می‌خواهید برسید. مراقب باشید! به خاطر اینکه وقتی در حال کار کردن هستید، ملحق شدن به مردم دیگر وسوسه برانگیز است. در عوض شما باید در تمام تعاملات و برخوردهایتان رفتار و سلوک حرفه‌ای خود را حفظ کنید. اگر حد و حدودی را مشخص کرده و به آنها هم اجازه دهید فاصله‌ای که نیاز دارند را بین خود و شما ایجاد کنند آنها نیز خوشحال‌ترخواهند شد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

حالا که ماه، نشانه شما را ترک کرده و وارد دومین خانه از “ارزشهای خود” می‌شود، شما باید نفسی از روی آرامش بکشید! با وجود اینکه شما الان که روزهای سخت‌تان را پشت سر گذاشته‌اید و دیگر احساس آسیب پذیری نمی‌کنید، اما هنوز برایتان سخت است که کارتان را شروع کرده و به مرحله بعد بروید. به عنوان مثال دادن یک ساختار جدید برای یک ایده خیلی مفیدتر از این است که کاملا دیدگاه خود را عوض کنید. شما قبلا اولین قدمتان را برداشته‌اید، حالا فقط باید مسیر بعدی خود را پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

با ورود ماه به نشانه سخت کوش شما فرصتی نصیبتان شده که مسئولیت پذیری خود را به همکارانتان نشان دهید. اما این فرصتی برای مقایسه و انتخاب دنیایی که پشت سر گذاشته‌اید و آینده‌ای که انتظارتان را می‌کشد نیست. این فرصت، بودن در زمان حال و پذیرفتن اتفاقات روی داده است. اگر یک بار احساسات غلط و نادرست خود را تغیر دهید، آن وقت آزاد خواهید بود که به روشهای جدید نظر خود را ابراز کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما امروز احساس می‌کنید زندگی‌تان بیشتر از قبل پیچیده شده و به هیچ روشی نمی‌توانید به رضایت برسید، ولی یادتان باشد این به خاطر شما و یا شانس بدتان نیست! اگر شما بتوانید نگرش خود را تغییر داده و مثبت‌تر فکر کنید، خودتان هم از اینکه چقدر سریع زندگیتان به شکل قبل برمی‌گردد، شگفت زده می‌شوید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما نسبت به انتخاب کردن دوستانتان خیلی سخت‌گیر شده‌اید، اما اکنون گرفتن تصمیم، بدون استرس وارد کردن به خودتان خیلی راحت‌تر است. حتی اگر تصمیم گرفتید که وارد فعالیت‌های اجتماعی نشوید، می‌توانید بدون اینکه به مشکلی بربخورید اشتباهات‌تان را جبران کنید. نگران این نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند. شما برای دنبال کردن مسیر و هدف زندگیتان به تشویق‌های افراد دیگر نیازی ندارید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز مسئولیت‌های به خصوصی دارید که باید بهشان رسیدگی کنید، حالا چه آنها را دوست داشته باشید چه نداشته باشید! این می‌تواند درسی هم برای شما باشد، چرا که شما نمی‌توانید اجازه دهید نیازهایتان جایگاه کاری و اجتماعیتان را تحت الشعاع قرار دهند. شما وقتی که بفهمید بعضی از همکارانتان اصلا نمی‌خواهند چیزی در مورد شما بدانند و فقط دوست دارند کار خودتان را انجام دهید خیلی ناراحت و افسرده خواهید شد. پس قبل از اینکه حوادث شیرین مربوط به آینده را خراب کنید، وظایفتان را سریع انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز صرفا قصد و نیت شما حرف اول را می‌زند. یک بار که آستین‌هایتان را بالا زده و عزمتان را جزم کنید، خیلی راحت می‌توانید حرف‌هایتان را عملی کنید. با وجود این شما مورد آزمایش هم قرار می‌گیرید. آیا شما انقدر به خودتان اطمینان دارید که از تصمیمی که جدیدا گرفته‌اید دفاع کنید؟! خوشبختانه بهرام یعنی سیاره بختتان به نفع شما مبارزه می‌کند. قوی باشید؛ شما به پیروزی نهایی نزدیک شده‌اید! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگرچه شما آماده شده‌اید که از کارهایی که الان پیش رو دارید کناره گیری کرده و کار جدیدی را شروع کنید، اما باید بدانید كه فعلا بهتر است دست نگه دارید و عجیب است که الان از درگیر شدن با پروسه اجتماعی حساس بيشتر از درگیر شدن با کارهای خودتان دلزده نمی‌شوید. برای رسیدن به اهداف بلند مدتتان عزمتان را جزم کنید، چرا که این کار به شما کمک می‌کند دیدگاه‌های مناسب‌تان را حفظ کنید. تمرکز کردن روی آینده شما را قادر می‌سازد تا انرژیتان را برای وقتهایی که بیشترین نیاز را بهش دارید ذخیره کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز ماه در هفتمین خانه شما یعنی خانه دوستان قرار دارد و به شما کمک می‌کند یک لیست از عیب و ایرادهای همسر، نامزد و یا نزدیک‌ترین دوستتان تهیه کنید؛ یا شاید هم حالا که هیچ کس نمی‌تواند در مورد نیازهایتان بهتان کمک کند، بیش از اندازه عیب جو شده‌اید. آنقدر به دیگران سخت نگیرید؛ باور کنید مشکل اصلا از آنها نیست! مشکل از احساسات شما و قضاوت‌تان در مورد خود است. انتقادهای تند و تیز شما که برای تجزیه و تحلیل کردن دیگران و خود به کار می‌برید به جز آزار و اذیت چیز دیگری به همراه ندارد و کمکی بهتان نمی‌کند.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: