فال روزانه شنبه 18 اسفند 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 18 اسفند 1397

فال روزانه امروز شنبه هجدهم اسفند 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

ممکن است شما امروز سعی کنید با یک فریب راحت خود را دلخوش کنید اما واقعیت می‌تواند به سرعت تمرکز شما را برگرداند و شما را به شدت تکان داده تا از خیالات خام خود بیرون بیایید. اگر تاکنون در خیال پردازی‌های خود غرق بوده‌اید الان دیگر این راه برازنده‌ای برای ادامه زندگی نیست. از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید. حتی اگر به شدت به زمین خوردید بلند شوید، گرد و غبار را از خودتان بتکانید و سعی کنید رویکرد دیگری نسبت به زندگی داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

ممکن است امروز رویاهای شما درباره زندگی حرفه‌ایتان از کنترل شما خارج شود. به نظر می‌رسد اهداف شما در همین نزدیکی‌ها قرار دارند و شما به زودی به آنها خواهید رسید. اما بعد اتفاقی پیش می‌آید که خودتان را متفاوت از همیشه می‌بینید. مثل این است که روی الاکلنگ قرار دارید اما مطمئن باشید که اوضاع همیشه اینگونه نمی‌ماند و بعد از این شما رویکرد دیگری نسبت به آن چیزهایی که می‌خواهید به آنها دست پیدا کنید خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز سیاره حاکم شما یعنی عطارد به دنیای خیال انگیز وارد می‌شود و باعث می‌شود روح و روان شما بالاتر از حد و مرزهای همیشگی برود. اکنون حتی مادی‌ترین افکار شما با پرده‌ای منقش به نظرات خلاقانه پیوند خورده است که شما را به سمت آینده‌ای بهتر راهنمایی می‌کند و جالب اینجاست که شما واقعا می‌فهمید که اگر واقعا مشتاق رسیدن به رویاهایتان هستید باید بیش از اینها تصوراتتان را جدی بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین تير 

امروز برای شما سخت است كه درونی ترین افکار خود را با دیگران در میان بگذارید حتی اگر افکارتان خیلی آزار دهنده شده باشند و شما نیاز داشته باشید که آنها را از ذهنتان بیرون آورده و با دیگری تقسیم کنید. ممکن است احساس کنید مجبورید که آنها را برای خودتان نگاه دارید زمانیکه می‌بینید آنهایی که اطراف شما هستند ممکن است خود واقعی شما را بعد از این کار بشناسند. با ساکت ماندن کاری درست نمی‌شود. در عوض از کلمات برای گفتن داستانی که به اندازه کافی برای دیگران جذاب باشد استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

ممکن است امروز کسی برای شما یک داستان بسیار بلند تعریف کند و شما اصلا متوجه اغراق کردن او نشوید. معمولا شما دروغگویی را دوست ندارید. اما موضوع اصلی این است که شما چگونه می‌توانید عمدا خود را فریب دهید تا داستان دروغی را باور کنید. رویاپردازی مهم است اما نکته لازم و ضروری این است که بدانید واقعيت چيست و خیال و رویا کجاست! 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

با وجود اینکه ممکن است شما روی فعالیت‌هایی که مجبورید برای پیشرفت شخصی خود انجام دهید متمرکز هستید اکنون وارد مرحله‌ای شده‌اید که روابطتان در اولویت قرار گرفته است. ممکن است امروز صحبت کردن با یک دوست درباره تصورات شما کار دشواری باشد به خاطر اینکه شما در وهله اول بی‌اساس و سست ظاهر می‌شوید. مقاوم باشید؛ اگر شما استوار باشید دیگران نیز شما را همانگونه می‌بینند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

ممکن است شما به دنبال عشق و یا همسر خود باشید. اما خيلی هم آسان از این افکار و احساسات خود خسته می‌شوید. مخصوصا اگر همیشه به دنبال تنوع باشید و آرزوی چیز جدیدی را داشته باشید. امروز به جای اینکه سعی کنید همه چیز را تغییر دهید سعی کنید در روابط خود تغییر و تحولات کوچکی ایجاد کنید. حتی یک تغییر کوچک می‌تواند اثرات بزرگی در زندگیتان داشته باشد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

احتمالا شما درست از اتفاقاتی که در خانه یا در میان اعضای خانواده‌تان می‌افتد خبر ندارید. حتی شاید مشتاق آن نباشید که بدانید قضیه چیست به خاطر اینکه بعضی اوقات بهترین کار این است که اوضاع را به حال خود رها کنید تا خودشان حل شوند. اما ممکن است برای درگیر شدن شما دیر شده باشد. یکباره شما واکنش نشان می‌دهید و قادر نیستید که ادعا کنید چیز مهمی‌ درباره اتفاقاتی که دارد می‌افتد نمی‌دانید. با صداقت واکنش نشان دهید و با قلبی مطمئن برای آینده‌ای خوش قدم بردارید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

ممکن است شما امروز مانند یک کاشف ظاهر شوید اما نه به خاطر ظاهر و لباس! بلکه به خاطر رفتار شجاعانه و دلیرانه‌تان! حس كنجكاوی شما بالاست و اشتياق شما برای هيجان قابل جلوگیری نیست. از کمی‌ تفریح داشتن در این راه نترسید به خاطر اینکه دیگران نیمه ماجراجویانه شما را می‌بینند. امروز اشتیاق شما واگیردار است، پس مطمئن شوید و آن را در اطرافتان پراکنده کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

برنامه ریزی کردن برای آینده احتمالا بارزترین کاری است که شما امروز انجام می‌دهید. با این وجود ممکن است شما اجازه دهید اکنون دیگران برنامه ریزی و مدیریت کنند و ترجیح می‌دهید خودتان بیشتر کارها را انجام دهید. متاسفانه برای شما سخت است که مثل مربی روی نیمکت و بیرون از ماجرا بنشینید. پس مطمئن شوید که قادرید کارهای بیشتری اکنون انجام دهید زیرا شما وظیفه دارید که یک مشاور باشید به جای اینکه یک مشارکت کننده فعال باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما تمام تلاشتان را برای كنار آمدن و تحمل كردن همه شرايط انجام داده‌ايد و اكنون احساس می‌كنيد كه در رابطه با ناتوانی خود برای انجام دادن همه كارها در آستانه سقوط هستيد. به هر حال اكنون به نظر می‌رسد نوسانات در راه ديگری هستند و شما مشتاقانه منتظر رد شدن از آن هستيد. اكنون اولويت‌بخشی به كارهایتان بسيار مهم است،‌ برای اينكه شما بدانيد چقدر مهم است كه پيش برويد و روی آنچه كه بعدها پيش می‌آيد حركت كنيد. شما هميشه می‌توانيد به عقب باز گرديد و شكست خود را جبران كرده و آن را بعدها انجام دهيد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز عطارد وارد نشان شما می‌شود و شما را به راهی رهنمون می‌کند که به سمت روشن فکری و مثبت اندیشی بروید. اما این تغییرات فقط درباره موضوعات روحی و روانی نیست بلکه آنها درباره ایجاد یک زندگی روشن و عالی است که به شما معنی ببخشد. برای شما فقط رویارویی با حقیقت کافی نیست. شما همچنین می‌خواهید که بدانید چرا این افکار شما را به یک مسیر تازه هدایت می‌کنند.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: