فال روزانه پنجشنبه 16 اسفند 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 16 اسفند 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه شانزدهم اسفند 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز مستقیما تحت تاثیر بازگشت ونوس کامیاب هستید چرا که این سیاره شروع به بازگشت به نشان شما می‌کند. این وضعیت ممکن است در طول این هفته به شما فرصتی دوباره دهد که یک رابطه کاری موفق را آغاز کنید. اما حالا احتمال دارد که احساس پریشانی کنید به خاطر اینکه یک فرآیند شايسته و موفق را انجام نداده‌اید. به خاطر اینکه هر چیزی را عملی کنید سخت کار نکنید. به زودی همه چیز مشخص خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز زمانی را به این اختصاص دهید که کمی در ضمیر ناخودآگاه خود گردش کنید. ممکن است نامه یکی از دوستانتان را کشف کنید یا اینکه تصویری از سال‌های جوانی خود پیدا کنید و به این ترتیب برانگیخته می‌شوید که تاریخچه شخصی خود را زیر و رو کنید. اگرچه کارهای زیادی در محل کار خود دارید اما كار زیاد شما باعث نمی‌شود که نتوانید گذشته خود را بازسازی کنید. پس برای این سفر درونی هجوم نبرید؛ زمانی را به خود اختصاص دهید و درباره چیزی که بیشترین اهمیت را برایتان دارد چیزی یاد بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

ممکن است شما نخواهید زیاد درباره خودتان صحبت کنید و آنچه که امروز نیاز دارید این است که احساسات و عواطف خود را در صندوقچه خاطرات خود حفظ کنید. ممکن است از این بترسید که به شدت با رفیقان خود صحبت کنید مخصوصا اگر فکر کنید که آنها متوجه انگیزه‌های درونی شما نمی‌شوند. برای دفاع آماده باشید؛ اگر زیاد صحبت نکنید بعدها نیز زمانیکه دوستانتان از شما سوالی پرسیدند که شما نخواستید درباره آن پاسخی بدهید مجبور نیستید برای آن توجیهی بیاورید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

با وجود اینکه شما امروز به درستی می‌خواهید که خودجوش و خودانگیخته باشید اما از این می‌ترسید که دیگران اعمال شما را مورد نقد و نکوهش قرار دهند. ممکن است احساس کنید اخیرا از نظر عاطفی سرگردان شده‌اید و حتی اگر شما بسیار کم صحبت کنید مثل اينكه هر كسي می‌داند که شما چه می‌خواهید! ممکن است آسیب پذیری شما باعث آزارتان شود برای اینکه هر چه که می‌گویید و انجام می‌دهید را مانند یک آیینه نشان می‌دهد. تمرین کردن خوباوری بدون قید و شرط راهی است که ترس شما را از واکنش‌های دیگران از بین می‌برد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما دنیایی از احساسات دارید که کاملا از نظرها غایب است و احتمالا امروز می‌خواهید که این راه را برای خودتان نگاه دارید چرا که باعث می‌شود همه چیز خیلی راحت‌تر به نظر برسد. ممکن است فکر کنید که به تازگی در معرض توجه قرار گرفته‌اید و فقط می‌خواهید که براي مدتی از ستاره مجلس بودن صرف نظر کنید. از این زمان برای جمع آوری احساساتتان استفاده کنید و انرژیتان را شارژ کنید برای اینکه دوباره آن را برای انجام دادن کارهای حساسی در طی روزهای آینده نیاز خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما می‌توانيد درباره چیزهایی که می‌خواهید سخت‌گیر باشید و فرصت خود را به خاطر یک تجربه جدید از دست بدهید حتی اگر دقیقا با تصویری از ایده‌هایی که در ذهنتان دارید منطبق نباشد. ممکن است از یک رابطه یا یک فرصت سرمایه گذاری عقب نشینی کنید به خاطر اینکه آنها دقیقا با انتظارات شما هم خوانی ندارند. اما به سرعت قضاوت نکنید. هر چیز مهمی ارزش صبر کردن را دارد. بنابراین قبل از اینکه پاسخ نهایی خود را صادر کنید چند هفته‌ای صبر کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما معمولا قادرید که با شایستگی نیازهای خود را برای داشتن یک رابطه خوب دنبال کنید، اما امروز سیاره حاکم شما یعنی ونوس دوره تنزل کننده خود را در هفتمین خانه از “معاشران” شما شروع كرده است. شما تمايل دارید که خود همزمان که به دیگران کمک می‌کنید تا به رضایت در زندگیشان دست یابند استعدادهای درونی خود را نیز شکوفا کنید و اگرچه کلید تمرکز شما هنوز شامل آنهایی می‌شود که دوستشان دارید اما اکنون بیشتر مایلید که آنچه را می‌خواهید بررسی کنید. خوشبختانه در دراز مدت این داوری و قضاوت در مورد امکاناتتان می‌تواند روابط شما را استوارتر سازد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما تا به حال موضوعات احساسی خود را به زور جلو می‌بردید و اگرچه هنوز به انتظار آینده هستید اما باز هم به گذشته می‌اندیشید تا بهتر بتوانید احساسات اخیر خود را درک کنید. ممکن است درباره برنامه‌های پیش آمده قدری مردد باشید و این احتیاط بیش از حد می‌تواند شما را برانگیزد تا راه حل‌های جایگیزینی در رابطه با آن چیزهایی که نیاز دارید انتخاب کنید. اما فکر نکنید که اشتباهات شما را پیدا می‌کنند یا خواهند کرد. در عوض مطمئن باشید که خوش بینی از دست رفته شما دوباره باز خواهد گشت. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

اکنون کار زیاد کردن برای شما جذابیت خاصی دارد اما شما نیاز خواهید داشت که مراقب خود نیز باشید در غیر این صورت ممکن است خود را بسیار از دست رفته بیابید. این فوریت ممکن است برای شما طبیعی باشد اما امروز اگر از نظر احساسی محتاط باشید بیشتر نفع خواهید برد. شما واقعا نیاز ندارید که اجازه دهید هر کسی بداند که در هر لحظه‌ چه احساسی دارید. کمی مرموز بودن خوب است پس بعضی چیزها را در حد رویا و تصور باقی بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

معاشرت با مردمی که از نظر عاطفی وابسته و نیازمند هستند معمولا برای شما زیاد خوشایند نیست اما امروز می تواند درهایی را برای راه‌های جدید ارتباط با دیگران برای شما باز کند. ممکن است شما کمی با خودتان در ستیز باشید چرا که سعی می‌کنید تا تعیین کنید که چه میزان از خودتان را آشکارکنید. بهتر است کمی آرام باشید و درباره احساساتتان زیاد صحبت نکنید اما این کار می‌تواند در یک رابطه عمیق و در لحظات مهم محدودیت‌هایی ایجاد کند که زیاد ضرورت ندارد. با کمی صادق بودن می‌توانید در مقابل ترس از صمیمیت با دیگران بایستید؛ نتایج این کار می‌تواند شما را کاملا شگفت زده کند. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما می توانید امروز بسیار آسان گیر و بی قید باشید چرا که یک دوست نزدیک از قصد و نیت شما به اشتباه برداشت دیگری می‌کند. شما اکنون زیاد به هدفتان نزدیک نیستید اما این ربطی به این ندارد که شما زیاد مراقب خودتان نیستید. احساسات شما شدید است حتی اگر حس نکنید که نیاز دارید موقعیتی را در یک مسیر خاص راهنمایی کنید. متاسفانه شخص غیر قابل اعتمادی ممکن است كناره گیری و انزوای شما را بد تعیبر کند و آن را نشانه‌ای از یک بی علاقگی به خود بداند. این رفتار خود را ترک کنید تا مطمئن شوید که دیگران بدانند شما چقدر احساساتی هستید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز ماه در نشان شماست اما شما احساس می‌کنید که به گل نشسته‌اید؛ این احساس شما از آنجا ناشی می‌شود که قبلا درباره کاری قول داده بودید و الان نمی‌دانید در رابطه با آن باید چکار کنید و به این خاطر احساس پریشانی می‌کنید. خوشبختانه شما امیدتان را از دست نمی‌دهید برای اینکه رفتار و حالت مثبت داشتن می‌تواند شما را به هدفتان رهنمون کند. موفقیت از آن شماست اگر بتوانید بر باورهای محدود کننده خود غلبه کنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: