فال روزانه دوشنبه 13 اسفند 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 13 اسفند 1397

فال روزانه امروز دوشنبه سیزدهم اسفند 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

این هفته روزهای عجیبی در پیش رو دارید و روز به روز هم عجیب‌تر می‌شود. ممکن است امواج شادی و شادمانی را احساس کنید که به شکل آشنایی با افراد جدید در زندگی شما به وجود می‌آیند. اما با همه کلمات زیرکانه در مورد امروز ممکن است ناامید شوید اگر نتوانید یک رابطه قلبی واقعی ایجاد کنید. داشتن مکان‌های زیادی برای رفتن خیلی هیجان انگیز است اما اجازه ندهید که باعث جلوگیری از داشتن یک رابطه متقابل مهم شود. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

با وجود اینکه شما امروز طوفانی از ایده‌های جدید در ذهن دارید یکی دو تا از بهترین‌های آن را انتخاب کنید و بعد آنها را عملی کنید. اگر تلاش نکنید که عمدا میدان دید خود را محدود کنید از هدر رفتن یک برنامه حتمی جلوگیری می‌کنید. به جای اینکه از یک فکر و ایده با شتاب به سمت ایده دیگر بروید کاری را که قبلا شروع کرده بودید به اتمام برسانید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

بازگشت ماه به نشان شما می‌تواند به روشنی نشان دهنده آب‌های کدر و گل آلود در تمایلات شما باشد. امروز درک شما از اینکه ماه گذشته چه می‌خواستید هوشیارتر شده است. بسيار حساس بودن می‌تواند شما را از واکنش عاطفیتان نسبت به یک موقعیت استرس‌زا آگاه کرده و از نشان دادن یک برخورد شدید جلوگیری کند. مشاهده کنید که چگونه تغییرات خلقی شما باعث می‌شود تا دیدگاه دیگری نسبت به موقعیت اخیر پیدا کنید؛ پس بیش از توانتان به دیگری قول کاری ندهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما می‌توانید امروز بسیار متفکر باشید و الان کار زیادی در این رابطه نمی‌توانید انجام دهید غیر از این که با یکی از نزدیکترین دوستانتان در این رابطه بحث کنید. ممکن است کشف کنید که نیاز دارید تا به احساس ناخوشایندی که به واسطه ترس از تغییر به وجود آورده‌اید غلبه کنید. خوشبختانه می‌توانید یکباره یخ فاصله را بشکنید و داستانتان را با دیگری تقسیم کنید؛ دیگران باید بتوانند در تجربه شما سهیم باشند. زمانیکه گفتگوی شما در جریان است از این مطمئن شوید که یک بازخورد معقول دریافت خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما امروز وسوسه شده‌اید که بخشی از داستانتان را به شیوه‌ای متفاوت بیان کنید. شما نباید نقاط آسیب پذیر خود را پنهان بگذارید به خاطر اینکه اگر این کار را بکنید دیگر فضایی برای دیگری وجود ندارد که با شما ارتباط برقرار کند. غرور بیجای خود را کنار بگذارید و آن را در راهی به کار بگیرید تا دیگران را از این آگاه کنید که با خودتان صادق هستید و در ارتباط با آنها نیز قابل اعتماد هستید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز رئیستان روی شما حساب ویژه‌ای کرده تا از دریایی از کارها سربلند بیرون آیید و این کار برای شما بسیار سخت است؛ چرا که باید به فکر تامین نیازهای خود نیز باشید ولی امروز کارهاست که یکی پشت سر هم برای شما پیش می‌آیند. الان زمان آن نیست با افکاری مثل این که چه کاری نمی‌توانید انجام دهید خود را اذیت کنید. به جای نگرانی درباره عملکردتان تمام تلاش خود را برای کار بکار گیرید. همین برای یک کار و نتیجه مفید کافی است! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

بازگشت ماه به نشانتان احتمالا توجه شما را از کارهایتان به سمت خود جلب می‌کند و راه‌های بی شماری را برایتان آشکار می‌کند که به اندازه کافی جالب هستند که بخواهید آنها را کشف کنید. متاسفانه شما در یک لحظه نمی‌توانید روی بیش از یک موضوع تمرکز کنید. در میان افکار معقولی که در ذهنتان وجود دارد گردش کنید. یکی از آنها را انتخاب کنید که با احساساتتان تطابق داشته باشد و بعد در رابطه با آن کاری انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

وقتی برای شما موقعیت بسیار مهمی به وجود می‌آید که به نظر می‌رسد خارج از کنترلتان است دستپاچه و سراسیمه می‌شوید. امروز ماه نشان شما غریب و خیالباف است و کاری هم از دست شما برنمی‌آید جز اینکه بنشینید و تماشا کنید که احساسات‌تان افول پیدا کرده و ماننده یک جریان آب پیش می‌روند. در ضمن شما تصمیم گرفته‌اید که به عمق احساسات خود پی ببرید با این حال راه حل شما به قدرتمندی همیشه نیست. نیازی نیست که به خودتان انقدر سخت بگیرید. اجازه دهید که احساسات عجیبتان شما را برای یک گردش آماده کند؛ فقط از جاییکه شما را می‌برند لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

ممکن است امروز دوستانتان از شما ناامید شوند اما نیازی نیست که اوضاع را غیر از آن چیزی که هست کنید. در نهایت رفتار غیر معمول آنهاست که شما را سرگرم و حتی هیجان زده می‌کند؛ بنابراین نیازی نیست که مانع آنها شوید. سلاح امروز شما این است که به طور کلی همه را قبول دارید. اجازه دهید تا تکروی هر کس کاهش یابد و پلکانی شود برای تعاون و همكاری همه با هم! 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز بسیار سخت است که شما کارهای روزانه کاری خود را سر وقت به اتمام برسانید به خاطر اینکه تمركز شما بیش از همیشه پراکنده است. ماه خودنمای نشان شما در ششمین خانه از “جزییات‌تان” به رویکرد عملی شما نسبت به کارتان وارد می‌شود. اما این تنها در رابطه با فعاليت‌های بيش از اندازه شما نیست؛‌ بلکه درباره توانایی شما درباره یادگیری همزمان از منابع مختلف است. آگاه بودن از اینکه چه اتفاقی می‌افتد بهترین راه برای ساختن آینده‌تان است. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما امروز در حالت و خلق خوشی و تفریح هستید و خوشبختانه بیش از آنکه فکرش را بکنید این کار راحت است.  تنها مشکل وقتی است که این نکته را کشف می‌کنید بیشتر از اینکه انتظار داشته باشید این کار پیچیده و دشوار است. انرژی قبلی خود را برای موضوعات ساده و بی اهمیت هدر ندهید؛ فقط با نور درونی و راهنمای خود در روز پیش بروید و صبر کنید تا این دشواری‌ها بگذرند. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

ممكن است امروز كسی از اطرافيانتان كاری فوق العاده شگفت انگيز انجام دهد كه شما را شوكه كند. به جای اينكه حرفی بزنيد كه بعدها از گفتنشان پشيمان شويد، بهتر است فعلا از واكنش نشان دادن درباره اتفاقات اخير خودداری كنيد. اجازه بدهيد ديگران بفهمند شما تا به حال احتياط می‌كرديد و نياز به زمان داريد كه قبل از اينكه بتوانيد پاسخگوی مسئله‌ای باشيد آن را به خوبی بررسی كنيد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: