فال روزانه دوشنبه 6 اسفند 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 6 اسفند 1397

فال روزانه امروز دوشنبه ششم اسفند 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

مهم نیست که شما چقدر در این روزها درگیر اهداف اجتماعی و یا کاری خود شده‌اید؛ باید برای مدتی این مسئولیت‌ها را کنار گذاشته و از کانون توجه دیگران خارج شوید چرا که ماه نو دوازدهمین خانه از “معنویت” شما را فعال می‌سازد. شما این روزها زیاد به موفقیت‌های ظاهری علاقمند نیستید. اجازه دهید تا شهود و بینش درونیتان با شما صحبت کند تا توجه‌تان را به خود جلب کرده و شما را به موفقیت‌های بیشتری برساند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

توجه و تمرکز شما در روزهای آینده به سوی موضوع دیگری تغییر می‌یابد چرا که ماه نو وارد یازدهمین خانه از “آینده” شما می‌شود و شرایط کنونی محل کارتان را تغییر داده و استرس را از شما دور می‌سازد. این اتفاق به این معنی نیست که سیاست‌های کاری مهم نیستند؛ بلکه فقط این است که اهداف بلند مدت شما می‌تواند زندگیتان را به مقصد خاصی متمایل کند. نگران این نباشید که چه کار باید بکنید تا بتوانید به اهداف خود برسید. در عوض به دنبال راهی باشید که به زندگیتان معنا و مفهوم ببخشد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز ماه نو وارد دهمین خانه از “مسیر شغلی” شما می شود و قادر خواهید بود که در کارهای حرفه‌ای خود عالی ظاهر شوید. دیگران اکنون شما را تحسین می‌کنند حتي اگر فكر می‌كنيد شخص دیگری می‌تواند به سرعت زمام رهبری را از دست شما درآورد و خود این مسئولیت را به عهده بگیرد. وقتتان را برای فکر کردن تلف نکنید. فکرهایی از این قبیل که شما بهتر از هر کسی می‌توانید کار خود را انجام دهید. مقایسه مفید است؛ فقط کافیست استوار ظاهر شوید و تمام امکاناتی را که تا به حال به دست آورده بودید در این راه استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

درست است که شما اخیرا درگیر یک دشمنی سخت و سهمگین شده‌اید اما یک اسلحه پنهان دارید؛ می دانید آن چیست؟ آن تمایل شما برای ابراز احساساتتان است و اینکه به دیگران بگویید چه می‌خواهید! ممکن است دیگران از جسارت و شجاعت خاص شما سرگرم شوند همچنانکه شما با زیرکی بر شرایطی غلبه می‌کنید که در گذشته به نظر می‌رسید خارج از کنترل شما باشد. ماه نو در نهمین خانه از “ایده های بزرگ” شما قرار دارد اما درباره کارهایی که می‌خواهید انجام دهید فقط صحبت نکنید؛ بلکه آن را عملی کنید! 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز ماه نو در هشتمین خانه از “روابط صمیمی” شما قرار گرفته است. شما دیگر نمی توانید در رابطه‌ای که همسرتان دیگر نمی‌تواند خودش را با شما تطابق دهد راضی باشید. وقتی که دیگر این رابطه برایتان مفهومی ندارد دیگر تصور و خیال ثمری نخواهد داشت. اکنون برای شما این قاعده مطرح است؛‌”همه یا هیچ”! می توانید با فهمیدن اینکه اجرای یک تعهد به‌ آن معنی که برای شماست برای دیگری آن طور نیست خودتان را دلگرم کنید؛‌ اگر این گونه فکر کنید می‌توانید از افسردگی و ناامیدی اجتناب کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

کارهای شما امروز تمام نمی شوند. در واقع در دنیا بیش از آنکه انسان بتواند کار برای انجام دادن وجود دارد. اما شما امروز مایل نیستید تا با یک پروژه بسیار بزرگ سر و کار داشته باشید. به هر حال تقسیم وظایف به معنی تقسیم پاداش و نظرات است. ماه نو در هفتمین خانه از “روابط” شما تشویقتان می‌کند تا کمی بیشتر در رابطه با دیگران مسئولیت پذیر باشید. یک موافقت مالی دوجانبه می‌تواند احتمال موفقیت شما را افزایش بخشد. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

ممکن است شما در اوایل امروز بسیار خلاقانه عمل کنید و همچنانکه از انرژیتان کاسته می‌شود احساس ناامیدی کنید. اکنون که ماه نو وارد ششمین خانه از ” کارهای روزمره ” شما می‌شود وقت آن است که سرعت خود را در زندگی تغییر دهید. در این موقع است که باید بیشتر از قبل عملگرا باشید. فقط این کافی نیست که بتوانید در کاری ابتکار و نوآوری داشته باشید. بلکه باید کارتان مفید هم باشد. با این شتابی که شما امروز برای پربار بودن دارید سعی نکنید فقط کارتان را انجام دهید تا به اتمام برسد بلکه ارزش آن را هم درک کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز تمایلات شما به وسیله ورود ماه به پنجمین خانه از “عشق” شما برانگیخته شده است. اما این اتفاق فقط در رابطه با عشق نمی‌افتد؛ بلکه شما راه‌های زیادی پیدا می‌کنید تا از اسرار دلتان سخن بگویید. به خودتان قول دهید که هرچه در دل دارید را بدون ترس از قضاوت دیگران و یا پاداش بگویید. این کار را فقط برای لذت خود انجام دهید و نه به هیچ دلیل دیگری! 

 

فال روزانه متولدین آذر 

ماه نو در چهارمین خانه از “اساس و بنیاد” شما قرار گرفته است اما با این حال برایتان زیاد راحت نیست که دوباره به تاریخ شخصی خود بپیوندید. شما ترجیح می‌دهید که در آینده به سهم خود برسید. با این حال ممکن است شرایط بیشتر از آنکه شما می‌خواهید معطلتان کند. به وسیله بیان کردن اینکه چه چیزی شما را هیجان زده می‌کند می‌توانید از تمایل به افکار تیره و منفی جلوگیری کنید. تمركز داشتن مستلزم این است که واقعا اشتیاق داشته باشید تا موانع را از راه خود پس بزنید و هر موقع لازم شد عقب نشینی کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز می‌توانید دقیقا همان حمایت و توجهی که لازم داشتید را از یکی از دوستان نزدیک خود و یا یکی از آشنایانتان دریافت کنید. چرا که ماه نو وارد سومین خانه از “ارتباطات” شما می‌شود و شما را تحریک می‌کند تا راهی برگزینید که از دیگران چیزهایی یاد بگیرید. همان مردمی که قبلا سر راه شما مانع ایجاد می‌کردند امروز تبدیل به یک معلم دلسوز می‌شوند. اما شما باید از آنها یکسان یاد بگیرید بدون اینکه آنها را برای خود یک مرشد و یا یک تکیه‌گاه کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

ممكن است امروز موعد پرداخت حقوقتان رسیده باشد و شما به دنبال آن باشید؛ یا اینکه موقع شارژ ماهیانه خدماتتان رسیده باشد. احتمالا شما مقداری پول پس انداز کرده‌اید اما شرایط اخیر اقتضا می‌کند که در راه رسیدن به آن چیزهایی که می‌خواهید صبور باشید. ماه نو احساسی در دومین خانه از “پول” شما قرار گرفته پس به غریزه‌تان اعتماد کنید و فرصتی که برایتان پیش می‌آید تا درآمدتان را افزایش دهید از دست ندهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز در رابطه با ماه نو یعنی برج ماهی (اسفند) چیز مشکوکی به نظر می‌رسد و آن این است که نام شما همه جا به چشم می‌خورد. تکروی از ایده‌های بزرگ شما نیست. پس به جای اینکه به روش خودتان ریسک کنید بهتر است که بر طبق اصول پیش بروید. با این وجود شما اکنون باز هم احساس می‌کنید از دیگران کناره می‌گیرید و این باعث می‌شود اوقات سختی را تجربه کنید. به جای اینکه صبر کنید تا ببینید عکس العمل دیگران چیست فقط کافیست آنچه را که احساس می‌کنید، بیان کنید؛ حتی اگر بعد از این کار در می‌روید تا زمانی را با خود تنها باشید!

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: