فال روزانه شنبه 4 اسفند 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 4 اسفند 1397

فال روزانه امروز شنبه چهارم اسفند 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز روز تعطیلی شماست حتی اگر کاری برای انجام دادن داشته باشید اما دنبال راهی هستید که دوستانتان را نیز درگیر کار کنید. خوشبختانه شما این کار را آنقدر خوب انجام می‌دهید که برای دیگران خوشایند به نظر می‌رسد و از رهبری شما استقبال می‌کنند. واقعا مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهید؛ این کار یک همدلی تقسیم شده است که امروز را تبدیل  به یک روز به یاد ماندنی می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما قادرید که در حدود اختیارات خود فرمان دهید و این باعث می‌شود دیگران به شما به عنوان راهنمای راه خود نگاه کنند. به هر حال فقط چون دیگران شما را به چشم یک انسان بلند مرتبه می‌بینند به این معنی نیست که بخواهید مسئولیت‌های بیشماری قبول کنید و به خوبی هم بتوانید از عهده آنها برآیید. شما درباره تصمیماتی که باید بگیرید زیاد مطمئن نیستید اما نگرانی اوضاع را بهتر نمی‌کند. فقط سعی کنید تا آنجا که در توان دارید و با استفاده از اطلاعاتی که به دست آورده‌اید بهترین تصمیم را بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما امروز بسیار راحت می‌توانید برای آینده برنامه ریزی کنید اما اگر بخواهید دیگران را نیز درگیر کنید این کار دیگر زیاد آسان نیست. شاید شما در نظر داشته باشید که دوستانتان را نیز در این قضیه دخالت دهید اما این کار بسیار سخت‌تر از آن است که فکر می‌کنید. به نظر می‌رسد فقط دیگران را دور هم جمع می‌کنید و به جایی نمی‌رسید. پس عاقلانه‌ترین کار این است که شخصی را که از این جریان بی اطلاع است را ترک کرده و خود به تنهایی به پیش بروید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ممکن است شما یک تعارض گرایشی – اجتنابی نسبت به نزدیک‌ترین دوست یا یکی از شرکای صمیمی‌ خود داشته باشید. شما می‌خواهید که يک دوستی و شراکت عمیق‌تر و نزدیک‌تر داشته باشید. اما برای‌تان سخت است که شروع كنيد و آسیب پذیریتان را نشان دهید. اگر همیشه از ضربه خوردن بترسید هیچ وقت در زندگیتان موفق نخواهید شد. بیان کردن احساسات بدون اینکه بخواهید به نتیجه‌ای برسید باعث می‌شود استرس از وجودتان دور شود و به شما اجازه می‌دهد که به سکوت و سکون باقی مانده در وجودتان غلبه کنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما اکنون به روابطتان امیدوار هستید اما ممکن است هنوز احساساتتان در نوسان باشد چرا که ماه به هفتمین خانه از “شرکا” شما وارد می‌شود. شما احتمالا بیش از حد نسبت به نتایج دل کندن و رها سازی حساس هستید. بنابراین اگر شخصی کاری انجام داد و شما را در آن دخالت نداد موضوع را بیش از حد شخصی نکنید و تصمیم نگیرید که دوستیتان را بهم بزنید. به دوستانتان آزادی دهید و در عین حال به آنها اعتماد داشته باشید همانطور که دوست دارید آنها نسبت به شما همین رفتار را داشته باشند. 

 

فال روزانه متولدین شهريور 

اگرچه ممکن است شما در اوایل روز احساس پریشانی و آشفتگی داشته باشید اما متمركز شدن روی کارهای روزمره می‌تواند برای فراموش کردن استرس و نگرانی مفید باشد و به شما کمک کند تا در طول روز فکرتان مشغول باشد. اما اکنون این کار برای شما آسان نیست چرا که می‌توانید فرصت‌هایی را که در اختیار دارید ببینید و مجبور به پذیرش بعضی از تغییرات غیر قابل اجتناب باشید. افکارتان را به لحظه حال برگردانید چرا که اینجاست که اتفاقات واقعی رخ می‌دهد. آینده به وقت خودش خواهد آمد. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما می‌توانید امروز سرزنده و با نشاط باشيد و خودجوش بودن به فریبندگیتان می‌افزاید. احتمالا شما اکنون بیش از همیشه اجتماعی هستید و این از اعتماد به نفس بالای شما سرچشمه می‌گیرد. خوشبختانه ونوس بازیگوش و با نشاط در هفتمین خانه از “روابط” شما می‌تواند تمرکز شما را از پرداختن به خودتان از بین ببرد و توجه شما را به کسی جلب کند که برای شما نقش آیینه‌ای از تمایلاتتان را بازی می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ممکن است امروز به دلیل تجمع تعداد زیادی از سیاره‌ها در نشان شما برایتان بسیار سخت باشد که به احساسات خود اعتماد کنید. ولی دیگران از این تجمع نجومی‌ بیشترین استفاده را می‌کنند و اوقات بهتری دارند. اما شما با صدای سرکش درونی خود که به شما یادآوری می‌کند چگونه زندگیتان را نامتعادل کنید درگیر هستید. شما به خودتان اجازه می‌دهید که عقلتان به قلبتان دستور دهد که چه کار باید بکنید. نادیده گرفتن آرزوهایی که این روزها دارید کار جالبی نیست. پس قبل از اینکه حرکتتان را شروع کنید اول خوب فکر کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

احتمالا امروز دوستانتان به سختی باور می‌کنند که شما واقعا احساس خوبی دارید. آنها فکر می‌کنند در پشت این خنده‌های ظاهری شما چیزی در تاریکی کمین کرده است. خوشبختانه ممکن است آنها اشتباه کنند. با این وجود موضوعات عمیق و درونی به سطح می‌آیند و سرانجام احساس خودارزشی شما را تخمین می‌زند. درباره اینکه دیگری درباره شما چه فکری می‌کند نگران نباشید؛‌ فقط خودتان باشید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

احتمالا شما برای خودتان حد و مرز مالی تعیین کرده‌اید و اکنون کاری انجام نداده‌اید که باعث درک بیشتر شما از تصویر مالی شود. حتی ساده‌ترین تصمیم درباره اینکه چیزی بخرید که مورد نیاز شماست باعث به وجود آمدن یک سری اتفاق می‌شود و درک و فهم شما را بالا می‌برد که شما می‌فهمید که یک منبع بی پایان پول ندارید. امروز ایده آشکار ساختن فراوانی اموال خود ممکن است برای تحقق یافتن آسان‌تر باشد به جای اینکه واقعا آنقدر که می‌خواهید داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز برای شما سخت است که تاثیری که بر روی اطرافیانتان دارید را ببینید به هر حال بسیار مهم است که قبل از اینکه کاری انجام دهید که بعدا پشیمان شوید به عواقب آن خوب بیندیشید. حتی اگر نیات شما خوب باشد باز هم ممکن است رفتار عجیبی داشته باشید و آنهایی که از شما حمایت می‌کنند را آزار دهید. اما اگر این طور به نظر می‌رسد که شما خودتان را عقب نگاه داشته‌اید احتمالا شخصی به شما مشکوک می‌شود. بهترین راه حل اين است كه از قدرت خود آگاه باشید و زمانیکه لازم است از این توانایی خود بهترین بهره را ببرید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

ممکن است شما امروز آنقدر مجذوب رویاهای خود شوید که فراموش کنید به دنیای زمینی برگردید. مسلما یک روز تعطیل برای سلامت شما خوب است اما فکر نکنید که قادر خواهید بود مسئولیت‌های روزانه خود را نادیده بگیرید. طرح ریزی یک راه فرار موقتی ایده خوبی است. به یاد داشته باشید رییس خود بودن خیلی بهتر از این است که منتظر دیگری شوید تا به عنوان یک قهرمان به کمکتان بیاید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: