فال روزانه شنبه 27 بهمن 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 27 بهمن 1397

فال روزانه امروز شنبه بیست و هفتم بهمن 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

اگر شما امروز دقیقا بدانید که کجا می‌روید قادر خواهید بود که به سمت ترقی و پیشرفت هجوم ببرید و بهترین راه را برای رسیدن به هدفتان انتخاب کنید. اما شاید هم نتوانید! اشتیاق شما کاملا قانع کننده است (حتی برای خودتان) اما ممکن است قطعه بسیار مهمی‌ از پازلتان را که درست در جلوی رویتان قرار داشت را گم کنید. پس از سرعت خود بکاهید و مطمئن باشید در اولین فرصت شانس و اقبال بهتری نصیبتان خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

معمولا شما در یک درگیری ترجیح می‌دهید که از بحث و مشاجره پرهیز و سعی می‌کنید تا حد امکان از مقابله و کشمکش اجتناب کنید. به هر حال ممکن است امروز شخصی به شما زیادی فشار وارد کند و با این کار اعصابتان را تحریک کند. بسیار سخت است که بخواهید از این درگیری پرهیز کنید به خاطر اینکه شاید اصلا متوجه نباشید که چه اتفاقی افتاده است. اگر این فشار، شما را از کوره بدر برد اجازه ندهید که هیچ کس شما را از رسیدن به هدفتان بازدارد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

احتمالا شما امروز وسوسه شده‌اید که عالم‌نما باشيد و ادعا کنید که راجع به همه چیز اطلاع دارید. اما اگر خودتان را درگیر این ماجرا کنید و خود را در مرکز توجه قرار دهید بعید می‌دانم آن حمایت و توجهی که در نظر دارید را به دست بیاورید. چرا که در نتیجه این کار کنترل خود را از دست می‌دهید و تبدیل به انسان خودبزرگ بینی می‌شوید؛ پس سعی کنید اثبات بزرگی و خردمند بودن خود را فراموش کنید و حرف‌هایی که دیگران به شما می‌گویند را دقیقا گوش کنید. شنیدن حقیقت به شما ضربه‌ای نمی‌زند مخصوصا اگر بتوانید از این صحبت‌ها برای پیشرفت خود و رسیدن به اهدافتان استفاده کنید! 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ممکن است امروز رابطه شما با همسر یا دوستتان به طرز عجیبی بهم بریزد چرا که اختلاف عقایدی که شما با هم دارید منجر به یک درگیری لفظی شدید خواهد شد. یکی از شماها ممکن است خونسرد و آرام باشد و درگیری را خاتمه دهد ولی باعث می‌شود دیگری عصبی‌تر شود. اگر این درگیری منجر به این شود که قلب هر دو شما بشکند مطمئن باشید هیچ کدامتان برنده نخواهید شد. به جای اینکه آنقدر با هم بجنگید تا ثابت کنید کدام یکی از شما درست می‌گوید یک نفس عمیق بکشید و تظاهر کنید که هر دو پیشکشی دارید که باید به یکدیگر تقدیم کنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

معمولا شما استعداد خوبی در این دارید که به  دیگران بفهمانید که حد و مرزشان با شما کجاست و چه زمانی از آنها تجاوز می‌کنند. ممکن است امروز کسی بیش از حد مدعی باشد ولی خیلی طول می‌کشد تا شما بفهمید که چه اتفاقی افتاده است و دیگر دیر شده تا از آن جلوگیری کنید. فهمیدن اینکه نقش شما در اینکه اجازه داده‌اید چیزی فراتر از حد خود برود کمکی به بهتر شدن اوضاع نمی‌کند. اگر کنترل خود را در این موقعیت از دست بدهید نشان می‌دهد که نمی‌توانید مسائل را در جایی که خودتان قبول دارید قرار دهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

به نظر می‌رسد که شما روزهای عجیبی در پیش رو دارید و سخت است که بدانید چگونه آنها را تغییر دهید. اما شما حقيقتا درباره این موقعیت حساسی که برایتان پیش آمده نگران نیستید. با این وجود نابهنجاری كه بین عقل و احساستان به وجود آمده به نظر می‌رسد همه چیز را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد و انگار هیچ جایی نیست که به شما آرامش و سکوتی که در جستجوی آن هستید را هدیه دهد. اما اکنون می‌توانید آرامش خاطر خود در رویاهایتان را پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما ایده‌های خوبی برای خرج کردن پولتان دارید اما ممکن است همسرتان کاملا مخالف با شما باشد. یا اینکه ممکن است دارای یک تضاد درونی باشید؛ چرا که عقلتان یک چیز می‌گوید و احساستان چیز دیگری! اما مسئله اين نيست كه بايد فقط یک چیز را آنهم با قید و شرط انتخاب کنید. مسئله این است که باید هر دو جنبه را در نظر بگیرید یعنی هم به عقل و هم به قلبتان احترام بگذارید. در آخر به شما اطمینان می‌دهیم که نیازی ندارید همین امروز تصمیم بگیرید! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما آماده هستید که عقایدتان را بیان کنید و بعد از آنها دفاع کنید. به عمل درآوردن افکارتان بیش از آن که فکر می‌کنید دشوار است. ممكن است شما در تصورتان خیلی راحت‌تر افکارتان را بیان کرده و آنها را عملی کنید. اما دیگران از شما می‌خواهند که ایده‌ها و تجربه‌هایتان را با آنها تقسیم کنید حتی اگر شما بخواهید که آنها را برای خودتان نگاه دارید و نمی‌خواهید یکباره همه چیز را به کسی بگویید. آرام شروع کنید و از قلبتان صحبت کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز آماده تفریح هستید و برایتان سخت است که در این امر زیاده روی نکنید؛ چرا که فکر می‌کنید که دیگر زمانی مانند الان برای تفریح و خوشی به دست نمی‌آورید. اما به آن راحتی هم که فکر می‌کنید رضایت شما حاصل نمی‌شود. ممکن است در طول روز شرایط تغییر و حواس شما را از پرداختن به برنامه‌هایتان پرت کنند. با این وجود اگر بتوانید خود را کنترل کنید خوشحالتر خواهيد بود؛ پس به خودتان قول دهید تا در فرصتی که تغییر شرایط برایتان به وجود آورده تا جایی که می‌توانید در اوج پرواز کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

احتمالا شما امروز با دو جنبه از طبیعتتان (عقل و قلب) درگیر هستید. از طرف دیگر اهداف بلند مدتتان مهمتر از همیشه به نظر می‌رسد و شما می‌دانید که در رابطه با آنها وسواسی فکر می‌کنید. با این وجود افکارتان را دست کم نگیرید. الان نیاز به یک تردستی و شعبده بازی دارید و به نظر می‌رسد که این بهترین سیاستی است که الان بکارتان خواهد آمد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر امروز افکاری که در ذهن دارید را با دیگران تقسیم نکنید فرصت بهتری به دست خواهید آورد تا به آنچه که مدت‌هاست می‌خواهید برسید. اگر زیاده از حد به احساساتتان توجه کنید و به آنها بها دهید ممکن است شخص به خصوصی را كه در اطرافتان هست را بترساند چرا که شما بیش از آنچه نشان می‌دهید قوی و نیرومند ظاهر می‌شوید. امروز خردمندانه‌ترین کار این است که خود را کنترل کنید. فرصت‌ها تا زمانیکه شما خودداری خود را نشان می‌دهید از دست می‌روند. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما امروز به سختی می‌توانید بفهمید که چه چیز واقعی و درست است و تصورات شما آنقدر روشن و واضح به نظر می‌رسند که انگار از یک فیلتر رد شده و تبدیل به سایه و روشن واقعی و غیر واقعی می‌شوند. شما می‌توانید آنقدر درگیر رویاهایتان شوید که ناگهان تصمیم بگیرید عمدا خود را فریب دهید. فرو رفتن در دنیای ناخودآگاه ذهنتان کار اشتباهی نیست. اما به یاد داشته باشید زمانی که در هفته آینده از خواب بیدار می‌شوید نیاز خواهید داشت که زمان از دست رفته را جبران کرده و کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: