فال روزانه جمعه 26 بهمن 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 26 بهمن 1397

فال روزانه امروز جمعه بیست و ششم بهمن 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز بیشتر از همیشه مایل هستید که دوستانتان همراهیتان کنند. در حقیقت الان برای شما بسیار راحت است که برنامه‌تان را کنار بگذارید و طبق نظراتی که دیگران به شما پیشنهاد می‌کنند عمل کنید. اما شما بهتر است برای خود روشن کنید که دیگران کجای قضیه قرار دارند. اگر این کار را نکنید، ممکن است آشفتگی شما بیشتر شود و دیگر مایل نباشید که شخص دیگری برای آینده‌تان تصمیم بگیرد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما اغلب وسوسه می‌شوید که یک برنامه جدید برای رژیم غذایی و یا تمرین های ورزشی انتخاب کنید. امروز احتمالا بیشتر مطمئن هستید که از زندگی خود چه می خواهید و می دانید که هنوز زمان ایجاد یک تغییر به خصوص در زندگیتان فرا نرسیده است. اکنون هیچ کدام از تئوری‌های دنیا نمی تواند به شما کمک کند به خاطر اینکه شما به اندازه کافی می دانید. هر مسیر مستقیمی را که انتخاب کنید احتمالا منجر به پیشرفت اساسی در شرایط فیزیکیتان می شود؛ پس صبر نکنید تا زمان مناسب فرا برسد! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز چیزی وجود ندارد که شما را مشغول کند و بدینوسیله شما را از پیشرفت باز دارد مگر اینکه در انجام وظایف خانه و خانواده‌تان کوتاهی کرده باشید. مهم نیست که در مرحله بعدی چقدر می توانید تفریح کنید مهم این است که قادر نیستید که کارتان را ترک کنید تا زمانیکه تمام مسئولیت هایتان را انجام داده باشید. اما بعد از اینکه وظایفتان را انجام دادید ممکن است هر چیزی پیش بیاید. تا زمانیکه این کار را به عنوان یک تفریح و ماجراجویی ببینید؛ مطمئن باشید که برای انجام این گونه کارها در آینده داوطلب خواهید شد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

بسیار خوب است که شما ذهنی بی طرفانه دارید و این وقتی بدرد شما می خورد که از شما درخواست می شود تا در یک درگیری خانوادگی میانجیگری کنید. در این قبیل دعوا و درگیری‌ها مهم نیست که حق با چه کسی است و یا چه کسی درست می گوید. به هر کسی که می توانید کمک کنید تا به حالت عادی خود بازگردد. حتی اگر درگیری‌ها درمورد اصول اساسی زندگی آنها باشد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما امروز کاملا مجهز هستید تا حتی پیچیده‌ترین فعل و انفعالات را هم که در رابطه با گروه های متفاوتی از مردم که علایق متفاوتی دارند مدیریت کنید. معمولا مایل هستید که هرچیزی را به روش خودش به پایان برسانید. شما حالا می توانید بر کارهایتان کنترل داشته باشید حتی وقتی که به نظر می رسد مجبور نیستید در یک زمینه جدید کار کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

به جای اینکه نسبت به تصمیم اخیری که گرفته‌اید تردید کنید به قضاوت خود همانطور که هست اعتماد داشته باشید. برای اینکه بیندیشید و ببینید راهتان را ادامه دهید یا نه کمی دیر شده است. شما قبلا این مرحله را پشت سر گذاشته‌اید؛ حتی اگر اکنون امواجی از عدم اعتماد به نفس را تجربه می کنید. به جای اینکه وسوسه شوید تا تصمیمات اخیرتان را زیر سوال ببرید سعی کنید روی یک موضوع دیگر تمرکز کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

به جای اینکه نگران سروسامان دادن ذهنتان باشید سعی کنید از خلاقیت خود برای ابراز وجود در برابر دیگران استفاده کنید. اغلب بسیار سخت است که بخواهید به وسیله پاسخ دادن به تمام پرسش‌های دیگران اعتماد به نفس خودتان را محک بزنید. به هر حال اگر با خود صادق باشید موفق تر خواهید شد. آماده باشید و زمانی را برای این بگذارید که نگرانی‌هایتان را با دیگران تقسیم کنید به جای اینکه آنها را در تاریکی ابهام بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما اغلب اوقات در نیمه مبهم و پنهان ضمیر ناخودآگاه خود بسر می برید. بعضی اوقات این سفرهای درونی بسیار پیچیده است وبه طوری شما را در خود فرو می برد که كاملا شما را غرق می کند. به هر حال امروز می توانید در داخل و بیرون این سایه های تاریک گشت و گذار کنید چرا که ماه نشان شما از دوازدهمین خانه تصورات شما حرکت کرده است. آرام باشید؛ الان مجبور نیستید تا از تصوراتتان نتیجه خاصی بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز کارهای بی شماری در محل کار و یا در رابطه با خانواده و یا دوستانتان دارید ولی نیازی نیست که زیادی سعی و تلاش کنید. همه این مسائل به وسیله تاثیر مثبتی که بازگشت ماه به یازدهمین خانه از روابط اجتماعی شما دارد حل خواهد شد و این ماه قدرتمند فشار و استرسی که این روزها بر روی شما بوده است را کاهش داده و شما را آرام می کند. مهم نیست که الان شما چه احساسی دارید؛ فقط در جهت وظایف حرفه ای خود گام برداشته و آنها را جدی بگیرید و بعد هر آنچه در توانتان است را برای بهتر انجام دادن آن بکار گیرید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز در حالیکه ذهن شما تمرکز خود را از دست می دهد و هر لحظه افکارتان تغییر می کند برایتان سخت است که بخواهید روی کاری مسلط شوید. با وجود اینکه تمام اطلاعات مورد نیازی که برای انجام دادن آن لازم است را در اختیار دارید ممکن است به تصمیمی که الان می گیرید اعتماد نداشته باشید . زیاد در پی این نباشید که سعی کنید به سوالات همه انسان‌های دور و برتان پاسخ دهید. فقط در قبال بهترین توانایی‌هایتان واکنش نشان دهید و بعد آماده باشید که حرکت کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز به نظر می رسد كه دیگران مشغول لذت بردن از زندگیشان هستند، اما به نظر شما در تنگنای سختی گرفتار شده‌اید. اگرچه این موقعیت ممكن است دارای پیچیدگی‌های نامحسوسی باشد، اما شما باید تصمیم بگیرید که در این شرایط باقی بمانید یا اینکه آن را تغییر دهید. اگرچه نشانه‌ها حاكی از این هستند که مسائل در حال حل شدن است، اما برایتان سخت است كه از آن وضعیت نجات یابید. به یاد داشته باشید كه لازم نیست زندگیتان را خراب كنید؛ فقط با گامهای كوچک اما پی در پی رو به پیش روید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

ممكن است امروز كسی از اطرافیانتان كار فوق العاده‌ای انجام دهد كه شما را شوكه كند. ابراز وجود دیگران می تواند بسیار خارج از موضوع باشد كه شما حتی ندانید چگونه باید به آن فكر كنید. به جای اینكه حرفهایی را بزنید كه بعدها از گفتنشان پشیمان شوید، بهتر است فعلا از واكنش نشان دادن و احساساتی برخورد کردن خودداری كنید. اجازه دهید دیگران بفهمند شما تا به حال احتیاط می كردید و نیاز به زمان دارید كه قبل از اینكه بتوانید پاسخگوی مسئله‌ای باشید آن را به خوبی بررسی كنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: