فال روزانه چهارشنبه 17 بهمن 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 17 بهمن 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه هفدهم بهمن 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

ممكن است شما در ذهنتان یک پرنده آزاد باشید، اما كارهای روتین و روزمره فرصت كمی‌ در اختیار شما قرار میدهد تا مجالی برای خیال بافی داشته باشید. شما راحت می‌توانید راه حل رهایی از این موقعیت دشوار و پیچیده را بیابید. ممكن است كمی‌ پیچیده باشد؛ به هر حال، اولین قدم همیشه دشوار است. شما همیشه كارهایتان را استادانه و ماهرانه آغاز می‌كردید و آشفتگی موقعیت كنونی كه در آن قرار دارید، شما را كمی‌ناامید كرده است. خود را بابت اینكه نتوانستید امروز از احساساتتان پیروی كنید، سرزنش نكنید. اما حالا كافی است بهترین كاری كه در توانتان هست را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

ممكن است شما امروز احساس كنید كه از جانب كسی چشم می‌خورید چرا كه سیاره حاكمتان یعنی ونوس شما را با شخصی آشنا می‌كند كه باعث میشود شما عصبی شده و احساس پریشانی كنید. مواجه شدن با افكار و ترس‌هایتان می‌تواند راه خوبی باشد تا شما دریابید كه چه چیزهایی در شما احساس امنیت و رضایت ایجاد می‌كنند. شاید اکنون این كار كمی‌ سخت باشد،‌ اما تغییراتی كه درست در جلوی روی شما در حال ایجاد شدن هستند، باعث می‌شوند تا شما بتوانید به اهداف بلند مدت خود دست یابید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

ممكن است امروز احساسات شما باعث شوند كمی‌ از حالت طبیعی خود خارج شوید. در این حالت شما به سختی می‌توانید تشخیص دهید كه باید چه كار بكنید و اصلا چه كاری درست است؟! اما به یكباره آماده بیرون آمدن از این حالت شده و می‌توانید با آنچه كه باعث شده بود تا شما دچار این حالت شوید، فاصله بگیرید. ولی ناگهان لحظه‌ای بعد درمی‌یابید كه كار كردن برایتان سخت شده و نمی‌توانید همه كارها را به درستی انجام دهید. با وجود اینكه به نظر می‌رسد باید برای این موقعیت برای تصمیم گیری‌هایتان از قانون ” همه یا هیچ” استفاده كنید، اما شاید بهتر باشد كه كمی‌ بیندیشید و نقطه میانی را كه برایتان بهترین نتیجه را دارد اتخاذ كنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز به نظر می‌رسد شما كمی‌ آشفته هستید و نمی‌توانید از اعمال‌تان، نتیجه مشخصی انتظار داشته باشید. به همین خاطر سخت است كه به ذهنتان سر و سامان دهید. اگر فكر می‌كنید كه یكی از نزدیكترین دوستان یا همكارانتان مانع كارهای شماست، سعی كنید به جای اینكه عصبی شوید و مثل آسیاب بادی دور خود بچرخید علت را در رفتارها و واكنش‌های خود جستجو كنید. ظاهرا موانع بسیار جدی و دشوار به نظر می‌رسند، حتی اگر شما آنها را در ذهنتان ایجاد كرده باشید و وجود خارجی نداشته باشند. سعی كنید برای تغییر شرایط و محیط اطرافتان اول ذهنتان را تغییر دهید! 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

زندگی شما سخت تر از آن است كه دوست دارید و هنوز راه ساده‌ای به ذهنم نمی‌رسد تا برای كاهش استرس‌های درونیتان به شما پیشنهاد كنم. شما نیازهای اساسی دارید كه مستلزم این است كه روش‌های مشخصی را برای زندگی خود اتخاذ كنید،‌ در عین حال قلبتان چیزی بیش از داشته‌های كنونیتان می‌خواهد. این آرزوهای قشنگ را برای داشتن آینده‌ای بهتر از دست ندهید، حتی اگر نمی‌دانید چگونه به آنها دست یابید. بهترین كاری كه می‌توانید برای داشتن آینده‌ای بهتر انجام دهید این است كه محكم و استوار پای آرزوها و ایده آل‌هایتان بایستید و مطمئن باشید در نهایت به آنها دست می‌یابید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما می‌خواهید در كارتان موفق شوید، اما امروز آن صبر و حوصله‌ای كه باید در انجام كارها داشته باشید را ندارید. اگر حواس پرتی و آشفتگی در كارتان نداشته باشید موفق خواهید شد و حالا كه آنها را در اختیار ندارید ناامید شده‌اید. متاسفانه نزدیكانتان به نظر می‌رسد آنقدر كه باید به محیط اطرافشان توجهی ندارند. شاید بهتر باشد كه برای خودتان حد و مرزی تعیین كنید یا اینكه برای اثبات درستی و حقانیت خودتان رابطه‌ای را پایان ببخشید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

ممكن است شما امروز احساس گیجی و پریشانی كنید، به خاطر اینكه فكر می‌كنید امروز قدرت خلاقیت شما ناپدید شده است. امروز كارهای تكراری و روتین شما معكوس شده است و باعث می‌شوند كه نتوانید به راحتی روی دنبال كردن رویاهایتان تمركز كنید. به خاطر اینكه نمی‌توانید كارهای معجزه بخش انجام دهید خود را سرزنش نكنید. شما بیش از آن كه حتی فكرش را هم بكنید لایق و با استعداد هستید. اما چیزی كه شما ندارید و محتاج آن هستید، این است كه باید برای رسیدن به اهدافی كه در نظر دارید صبر و شكیبایی داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما امروز نیاز دارید تكلیفتان را با خودتان مشخص كنید كه آیا با خودتان روراست باشید یا اینكه وجهه ظاهری و اجتماعی خود را حفظ كنید. تصمیمات و افكار اخیر شما به آن میزان كه به نظر می‌رسد مهم نیستند، به خاطر اینكه آنها قسمتی از یک پیشرفت بلند مدت هستند كه ساختار روابط كنونی شما را دوباره تعریف می‌كنند. به یاد داشته باشید كه ونوس جذاب با سیاره حاكم شما یعنی پلوتون در اتصال هستند، احساسات شما را تشدید می‌كنند همچنانكه حد و مرز بین دوستی و عشق رمانتیک شما را امتحان می‌كنند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز به نظر می‌رسد شخصی به طرز غیر قابل تحملی شما را آزرده خاطر می‌كند و بی هیچ دلیل مشخصی با شما مخالفت می‌كند كه این كار باعث به وجود آمدن لحظات سختی برای شما می‌شود. اما احتمالا ماجرا بیش از چیزهایی است كه چشم شما آنها را می‌بینند. ممكن است دیگران آن ناامیدی و یأسی كه شما از خودتان بابت حل و فصل استرس‌های درونیتان دارید به خود شما منعكس كنند. زمانیكه شما می‌بینید كه وظایفی در خانه یا محل كارتان دارید، تلاش می‌كنید تا انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

ممكن است امروز روز ترقی و پیشرفت شما نباشد، مخصوصا اگر شخصی از نزدیكانتان چیزی از شما بخواهد كه قادر نباشید درخواست او را انجام دهید. این تقاضاها ممكن است به خاطر وابستگی شخصیتی كه شما دارید یک درگیری شدید ایجاد كند كه هیچ برنده‌ای هم نداشته باشد. به جای اینكه تلاش كنید تا یک موقعیت حل نشدنی را تعمیر كنید، قواعد بازی را عوض كنید. تنها هدف واقعی كه شما نیاز دارید این است كه به سخنانی كه دیگران می‌گویند خوب گوش كنید. استدلال‌هایتان را برای وقت دیگری نگاه دارید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اهمیت ندارد كه شما چقدر می‌خواهید چیزها را سرهم كنید، الان نیاز دارید كه به محدودیت‌هایی كه اخیرا جزئی از زندگیتان شده است آگاهی یابید. اوضاع همیشه اینجور باقی نمی‌ماند، حتی اگر نتوانید مسیر واضحی برای رسیدن به موقعیت ایده آلتان را ببینید. هر چقدر اكنون سخت تر برای رسیدن به اهدافتان تلاش كنید، دیرتر به آن می‌رسید. ظاهرا اگر دست از چسبیدن به آینده بكشید، مطمئن باشید كه زودتر به هدفتان نائل می‌شوید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز برای‌تان بسیار سخت است كه بخواهید درس جدیدی فرا بگیرید، چرا كه شما سركش تر از همیشه هستید. اگر شخصی با پاسخ‌های جدیدی ظاهر شود، شما سعی می‌كنید كه اعتبار او را زیر سوال ببرید و در او تعارض ایجاد كنید. شناختن نقش خود در كشمكش اخیر قدرتی به شما می‌دهد تا مخالفت كنید، حتی اگر نتوانید آن را بیان كنید. زمانیكه شما بفهمید كه مجبور نیستید تا درگیریهای درونیتان را به دیگران نسبت دهید، روابط و شرایطتان راحت‌تر اداره می‌شوند.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: