فال روزانه سه شنبه 16 بهمن 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 16 بهمن 1397

فال روزانه امروز سه شنبه شانزدهم بهمن 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

اگرچه خویشتن داری جزء خصوصیات همیشگی و ذاتی شما نیست ولی تازگیها با ورود سیاره بخت شما یعنی بهرام به برج محافظه کار جدی، شما با آرامش و به خوبی کار خود را انجام می‌دهید. اما حالا بهرام دمدمی مزاج وارد برج دلو خود مختار می‌شود و همه چیز عوض می‌شود، پس شما هم به جای اینکه در فکر عمل کردن به وظایفتان باشید از غرایزتان پیروی می‌کنید. ممکن است در این روزها رفتارهای بی ثباتی داشته باشید، ولی پیشنهاد می‌کنیم انرژیتان را برای روزهایی که بیشترین نیاز را بهش دارید ذخیره کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

حالا که بهرام مدعی در دهمین خانه شما یعنی خانه شغلی قرار دارد، کارهای خیلی مهم و زیادی پیش رویتان دارید که باید انجام دهید. در حقیقت شما به قدری به سمت موفقیت کشیده می‌شوید که بخشهای دیگر زندگیتان را فراموش می‌کنید. به مسائل مالی بی توجهی نشان ندهید، در این صورت برای خود دردسر درست خواهید کرد. اگر مشکلی را قبل اینکه از کنترلتان خارج شود حل کنید کار خیلی عاقلانه‌ای کرده‌اید، چون از بی نظمی‌ جلوگیری می‌کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما معمولا بعد از هر شکستی سریع از جایتان بر می‌خیزید و الان حتی انقدر احساس خوبی پیدا کرده‌اید که گویی همه چیز روبراه است! عجیب اینکه به خاطر وجود ماه در نشانه شما تحریک می‌شوید که سفره دل خود را باز کنید و دیگران نیز به جای اینکه مثبت اندیشی رو به رشد شما را متوجه بشوند، بیشتر حس و حال شما را می‌شناسند. نگران این نباشید که دیگران چه فکری می‌کنند؛ فقط بر روی اهداف بلند مدتتان تمرکز کنید. اگر به خودتان استرس وارد نکنید، احتمال رسیدن به موفقیت وجود دارد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما مدتی است در فضاهای احساسی زیبا سیر می‌کنید و حالا با ورود بهرام به هشتمین خانه‌تان یعنی خانه “احساسات” می‌تواند لزوم ایجاد حد و حدودی که برای رشدتان باید ایجاد کنید را به یادتان بیاورد. خوشبختانه شما به سادگی از دیدگاه‌های خود دست نمی‌کشید؛ چرا که قدرت تجزیه و تحلیل گرایانه شما خیلی قدرتمند است. تفکرات منطقی خیلی خوب هستند، اما به نحوی از آن استفاده نکنید که از احساسات صادقانه‌تان دوری گزینید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

با وجود اینکه شما خیلی تحت تاثیر دیگران قرار نمی‌گیرید، اما ظاهرا امروز کسی هست که بیشتر از قبل روی شما تسلط دارد. حقیقت این است که اطرافیان شما امروز ادعاهای زیادی دارند و از همین راه نیز به نان و نوایی می‌رسند! به جای اینکه خودتان را وارد کشمکش‌ها و جنجال‌ها کنید، نیت و مقصود خود را برای رسیدن به هدفتان تعیین کنید و برای رسیدن به آن اقدام کنید. اصلا مهم نیست که دیگران چه می‌گویند! 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

در حالیکه شما سعی می‌کنید توجهتان را روی چیزهایی که برایتان از همه چیز مهم ترند متمرکز کنید، با ضد و نقیض‌هایی روبرو می‌شوید. اتفاقات زیادی رخ می‌دهند که شما را از مسیر اصلیتان دور می‌کنند. قسمتی از مشکل شما مربوط به این می‌شود که شما نسبت به زمانی که در اختیار دارید می‌خواهید کارهای بیشتری انجام بدهید. سعی نکنید که همه مردم را راضی کنید! کمتر کار کنید، اما کارتان را خوب انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما الان در قسمت آفتابی خیابان قدم می‌زنید و اگر احیانا به مشکلی هم بربخورید آن مشکل رفع می‌شود. امروز در حالیکه بهرام وارد پنجمین خانه‌تان یعنی خانه “خودجوشی” می‌شود، شما انرژی خیلی زیادی دریافت می‌کنید. به جای اینکه هر تصمیمی را سبک و سنگین کنید، به اولین فکری که به ذهنتان می‌رسد عمل کنید. اولین ایده بهترین ایده است! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما این روزها با مجموعه‌ای از تضادها مواجه می‌شوید. گرچه شما حس می‌کنید این جریانات زیاد بهتان مربوط نمی‌شود، اما از نظر احساسی خیلی در آن غرق شده‌اید و در مورد حوادث دور و برتان دیدگاه‌های سخت گیرانه‌ای دارید. شما ابدا به کسی اجازه نمی‌دهید در مورد احساسات درونیتان چیزی بفهمد، چرا که خودتان نیز در جستجوی فهمیدن نقطه نظرات دیگران نیستید. با همه این احوال صحبت کردن با یک دوست نزدیک هنوز هم جواب می‌دهد، حتی اگر گفتگوی رفاقتی و خیلی ساده‌ای باشد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

کلاهتان را سفت بچسبید! برای اینکه اصلا مهم نیست که زندگیتان چقدر پرمشغله بوده است، شما هر روز سرتان شلوغتر می‌شود. شاید فکر کردن به اینکه قرار ملاقات‌هایتان را کنسل کنید فکر بیهوده‌ای باشد، برای اینکه هر کاری را امروز انجام ندهید به برنامه فردا اضافه می‌شود. حتی اگر نمی‌توانید از انجام دادن وظایفتان در سر کار سرباز بزنید، می‌توانید با استراحت کردن در منزل از وقت‌تان استفاده بهینه ببرید، پس با کار زیاد خودتان را انقدر زود از پا نیندازید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

حتی اگر به ذهنتان رسیده که یک پروژه جدید را شروع کنید، ولی عاقلانهتر این است که روی چیزهایی که قبلا بوده سرمایه گذاری کنید. ورود بهرام به دومین خانهتان یعنی خانه “مادیات و مسائل مالی” شما را تشویق می‌کند که به جای اینکه بیرون رفته و چیزهایی که نیاز ندارید بخرید پول‌هایتان را پس انداز کنید. با وجود این امروز باید با خواسته‌های درونیتان بجنگید، پس درباره وسوسه خریدن چیزهایی که بی اختیار و از روی هوس است هوشیار باشید و آن را به فردا موکول کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز بهرام حساس وارد ششمین خانه‌تان شده و مدت شش هفته ماندگار می‌شود وقتی این سیاره نگران وارد اولین خانهتان یعنی خانه ” خود” می‌شود خونتان به جوش می‌آید! با همه این احوال پیدا کردن راهی برای تخلیه کردن انرژیتان خیلی اهمیت دارد، البته قبل از اینکه به خشونت و عصبانیت منجر شود! اگر از جنبه مثبت نگاه کنید، شما اکنون بنیه و نیروی بیشتری دارید. پس پروژه‌ای که نیاز به کار سخت دارد را شروع کنید، به خصوص اگر مدتی از این کارها نکرده‌اید! وقتی که تمرین بدنی‌ای را شروع کنید احساس بهتری خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شرایط پیچیده و متناقضی که اکنون در آن هستید ایجاب می‌کند که راحت باشید و حرف دلتان را بزنید، حتی اگر از این کار کنارهگیری می‌کردید. تنها بودن و برگزیدن انزوا شاید برایتان جذاب باشد، ولی مشکلات اخیر به شما اجازه نمی‌دهد خودتان را از فعالیت‌های اجتماعی دور نگه دارید. فراموش نکنید  مادامی که در دنیای بیرون حضور پیدا می‌کنید امکان این را هم دارید که هر وقت دلتان خواست در رویاها و خیالات خودتان غوطهور شوید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: