فال روزانه دوشنبه 24 دی 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 24 دی 1397

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و چهارم دی 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

ممكن است شما امروز ترجیح دهید كه كیفیت روش كار خود را در طول روز تقویت بخشید، به این صورت كه با شتاب و به سختی وظیفه‌ای را انجام دهید تا به وظیفه و مسئولیت دیگری هم برسید. متاسفانه، به اتمام رساندن كارها به این معنی نیست كه شما آن كار را به خوبی انجام داده‌اید. اگر حالا زمانی برای این نگذارید كه برگردید و كارهایی كه تا به حال انجام داده‌اید را بررسی كنید،‌ ممكن است زمانیكه بعدا ایراد آن را متوجه شوید ناامید شوید كه مجبور هستید به عقب برگردید و كاری كه قبلا به پایان رسانده‌اید را دوباره انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

یافتن قدمی‌ مطمئن باعث می‌شود شما در مسابقه امروز برنده شوید، اما باید از افتادن در دامی‌ كه شما را به این فكر می‌اندازد كه دیگران در مورد شما قضاوت می‌كنند اجتناب كنید. آن كیفیت كار شما نیست كه شما نگرانش باشید؛‌ ممكن است احساس كنید كه دیگران از شما می‌خواهند كه سریع‌تر كار كنید. اما الان باید شجاعت و جرات این را پیدا كنید كه برای خودتان بایستید و اجازه دهید همه بدانند كه شما هر چه در توان داشته اید انجام داده اید و بهترین كار ممكن را انتخاب كرده اید. خوشبختانه، آنها در نهایت زمانیكه به اهداف‌تان برسید متوجه می‌شوند كه شما چقدر مفید و فعال هستید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز در یک تسلسل ماندن می‌تواند برای شما ایجاد دردسر و مشكل كند،‌ به خاطر اینكه ذهنتان سرگردان شده و برایتان تمركز روی یک كار بسیار سخت خواهد بود. اما شما فشاری كه دیگران رویتان وارد می‌كنند را حس می‌كنید و تمام تلاشتان را می‌كنید تا این مشكل را حل كرده و این فشار را از روی دوش خود بردارید. با این وجود،‌ كوتاه‌ترین راه می‌تواند شما را كاملا از مسیرتان منحرف كند. اگر تمركزتان كم شده زیاد به خودتان سخت نگیرید و زمان را تلف نكنید، فقط سعی كنید تا تمركز خود را روی كارتان برگردانید و به جلو حركت كنید تا ببیند چه پیش می‌آید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

زمانیكه دیگران سعی می‌كنند شما را در فشار بگذارند تا سخت‌تر كار كنید، احساس كاملا ناخوشایندی دارید. اما نمی‌توانید كاری بكنید؛‌ شما بیشتر ترجیح می‌دهید تا زیر كنترل دیگران باشید تا اینكه خودتان با اختیار خودتان كار كنید. متاسفانه، احتمالا نیاز دارید كه فعلا سركشی‌های درونتان را سركوب كنید و بهترین كاری را كه می‌توانید برای به پایان رساندن وظایفتان انجام دهید. خوشبختانه امروز تلاش بی پایان شما از نظرها دور نمی‌ماند و به هدفتان نیز خواهید رسید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

معمولا برای شما سخت است كه بخواهید احساسات خود را مهار كنید و آنها را تحت كنترل داشته باشید. حتی با وجود اینكه شما در ارائه بهترین كاری كه می‌توانید توانا هستید و بسیار خوب عمل می‌كنید، امروز احتمالا زیاد در وانمود كردن موفق نخواهید شد. قلبتان را با كارایی و بازده در كار نپوشانید. شما می‌توانید همانطور كه با احساسات خود روراست هستید كارتان را نیز به نحو احسنت انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

ممكن است اكنون ادراک و احساس شما بسیار دقیق باشد، اما این به معنی این نیست كه شما می‌توانید بر پایه  استنتاج و نتیجه گیری‌های خود عمل كنید، مشكل اینجاست كه شما می‌توانید عیب و ایرادها را ببینید،‌ هم در خودتان و هم در دیگران، بهتر از این كه بتوانید ببینید چه چیزی درست است. اما ممکن است امروز مشاهدات شما آن طور كه فكر می‌كنید متعادل نباشند. یک سیاست زیركانه می‌تواند ادامه‌گر یک مشاهده باشد،‌ اما قبل از اینكه هر نوع تصمیمی ‌بگیرید چند روزی صبر كنید و بگذارید امور بهتر به نظر برسند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

بیان افكارتان به دیگران در وهله اول ایده خوبی به نظر می‌رسد، اما وقتی كه ظاهر می‌شود می‌بینید بسیار مشكل‌تر از آن است كه فكرش را می‌كردید. شاید اگر به همكارانتان بگویید كه چقدر عالی كار می‌كنند و اینكه چقدر از كار كردن با آنها لذت می‌برید راحت‌تر باشد. هیچ راه حل دیگری رضایت بخش نیست، اما هنوز شما مدام در پی پیدا كردن راه‌های جایگزین هستید. اگر كار كردن را تا فردا به تاخیر بیندازید، می‌توانید كمی ‌از این فشار را از خود دور كنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما احتمالا باید برنامه‌هایتان را لغو كنید چنانكه در طول روز هم مشخص می‌شود به خاطر اینكه دستور كارهای شما تغییر می‌یابند. به خودتان اجازه انعطاف پذیری بیشتری بدهید برای اینكه اگر می‌بینید تعهدات قبلیتان دیگر به پیشبرد اهداف بلند مدت شما كمكی نمی‌كنند آنها را كنسل كنید. اگر دیگران از تغییر شیوه شما ناامید به نظر می‌رسند نگران نشوید. فقط آن كاری را بكنید كه دلتان می‌گوید درست است، حتی اگر كسی را مایوس می‌كند. به نیازهای خود توجه کنید كه باعث گسترده شدن روابط شما با دیگران در طولانی مدت می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

اگر شما امروز به این نیاز دارید كه به فرضیه‌ای بچسبید، آن را زیاد طولانی نكنید. سعی كنید فقط تا حدی باشد كه بدانید آگاهی و اطلاعات مورد نیاز برای كار را فراهم آورده‌اید. اگر قبل از اینكه به همه حقایق دست یابید افكار خود را با دیگران درمیان بگذارید، غیر حرفه‌ای به نظر می‌رسید یا حتی بدتر؛ ممكن است احمق جلوه كنید. اگر فرصت لازم برای پیدا كردن حقیقت را نداشتید، آن وقت می‌توانید موضوع را با رییستان یا همكارانتان در میان بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز اعتماد كردن به درک مستقیم خود یا بینشتان بسیار مهم به نظر می‌رسد، به خاطر اینكه ممكن است حقایق بسیار پیچیده به نظر برسند و فهمیدن اینكه كدام یک درست و كدام غلط كمی‌ سخت باشد. اگر طبق روال هر روز پیش بروید و بخواهید آن گونه مسایل را تجزیه و تحلیل كنید احتمالا در دریایی از جزییات گیج كننده غرق خواهید شد و ممكن است حتی به بهترین راه حل موجود نیز نرسید. اطلاعات را بررسی كنید و بعد آن را در كناری قرار دهید. آخرین تلاش شما احتمالا در نهایت بهترین جواب مشكل شما خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

سخت است كه بفهمید به اندازه كافی برای یاد گرفتن آنچه كه مورد نیاز است جستجو کرده‌اید یا نه! تا به عمق حقیقت دست یابید. به هر حال، بعضی اوقات بهتر است تا دست از بررسی‌های خود بكشید و آنچه را كه تا حالا یاد گرفته‌اید را به عمل درآورید و از آن استفاده كنید. یک باره شما می‌پذیرید كه رسیدگی‌ها و تحقیقات شما یک چاله نامحدود است و می‌خواهید چرخ‌های فكری خود را از چرخیدن بازدارید و به كار برگردید و ارزش اطلاعات و آگاهی را در حل مشكل درک می‌كنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

حتی اگر شما اخیرا با مسئولیت تازه‌ای دست و پنجه نرم می‌كنید، می‌خواهید قل از اینكه كنترل اوضاع از دستتتان خارج شود آن را كاملا به پایان برسانید. مشكل این است كه ممكن است فردی در مقابل كاری كه الان دارید انجام می‌دهید قضاوت نادرست و غیر منصفانه‌ای داشته باشد. به جای اینكه تلاش كنید تا دیگران را تغییر دهید،‌ كاری كنید تا خودتان را سرگرم و خشنود كند. اگر درباره كوشش‌های اخیرتان احساس خوبی دارید،‌ به خاطر این است كه اخیرا برای كاری كه خوب انجام داده‌اید مورد تایید قرار گرفته‌اید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: