فال روزانه پنجشنبه 29 آذر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 29 آذر 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه بیست و نهم آذر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شما مشتاق هستید تحت هر شرایطی كه باشد پاشنه كفشتان را بكشید و كار كاملا خارق العاده‌ای انجام دهید، اما زیاد هم مایل نیستید كه از زمینه اصلی كه تا به حال در آن كار می كردید غافل شوید. شما تا به حال از كارهای ناتمامتان عقب نگه داشته شده بودید و قادر نبودید كه وظایف خود را كامل كنید. اجازه ندهید كه سرخوردگی بر شما غلبه كند. عصبانی شدن چاره كارتان نیست و شما یا هیچ كس دیگری را خوشحال‌تر نمی‌كند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما با اقتدار می‌گویید كه  مایل هستید با وجود همه محدودیت‌هایی كه اخیرا برایتان ایجاد شده‌اند كار كنید. شما می‌دانید كه پیروی از قوانین، كار خوبی است،‌ اما به نظر می رسد دست خودتان نیست اگر گاهی اوقات آنها را نادیده می گیرید. ممكن است شما احساس كنید كه محدودیت‌ها دستتان را بسته‌اند و دوست دارید كه آنها را به كناری پرتاب كنید. اما امروز زیاد تلاش نكنید و موقعیت ها را خراب نكنید شاید آنها به آن بدی كه فكر می‌كنید نباشند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز شما كارهای شخصی زیادی دارید، حتی اگر كارهای دیگری هم داشته باشید اولویت با مسائل شخصیتان است. اگر در محل كار هم به شما مرخصی بدهند مایل نیستید كه آن روز را به استراحت بپردازید و دوست دارید كه وظایف خود را در قبال خانواده‌تان انجام دهید. وقتتان را برای گول زدن رئیس یا شریکتان تلف نكنید. به جای اینكه برای رسیدن به منافع شخصی خود زرنگی كنید،‌ فقط كافی است یک قدم كاری بردارید و راهی كه می‌دانید بهترین است را ادامه دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اگر امروز كسی، شما را مجبور به كاری كند احساس ناراحتی و ناخشنودی خواهید كرد، مشكل این نیست كه هیچ كس انتظاری از شما ندارد، مسئله این است كه شما بیش از آنكه دیگران فكر می‌كنند توانایی دارید. اما اگر شما توانایی‌ها و محدودیت‌های خود را نشناسید مشكلاتتان بیشتر خواهد شد. از این شكایت نكنید كه من نمی‌توانم عوض شوم، تغییر برایم سخت است كه این نارضایتی و شكایت شما از زندگی فقط اوضاع را بدتر می‌كند. به جای آن، اجازه دهید كه دیگران بدانند كه شما دارید چكار می‌كنید و بعد از آن بهترین كاری كه می‌توانید را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز احتمالا یک خرج غیر منتظره برایتان به وجود خواهد آمد و آن وقت است كه شما می‌فهمید كه موقعیت مالیتان ناپایدار شده و باید برای آن فكری بكنید. اگر تعادل خرج و دخلتان بهم خورد ناراحت و تسلیم این موقعیت نشوید. این مشكلات و پیشامدهای اخیر موقت و زودگذر است و اگرچه ممكن است یک راه حل بلند مدت برای زمان كوتاهی جواب بدهد،‌ اما باید فردا یک تصمیم فوری برای این مشكل خود بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

ممكن است شما امروز احساس كنید به یک توپ بیلیارد تبدیل شده‌اید چرا كه تجربه‌ای را به خاطر موقعیت دیگری خراب کرده‌اید. شاید دوست نداشته باشید كه برنامه‌ها و نقشه‌هایتان را برای كسی توضیح دهید. در عوض، باید تغییرات برنامه كار خود را برای خود تجزیه و تحلیل كنید تا بتوانید خود را با تغییرات محیط تطبیق دهید. بگذارید این اتفاقات خوشایند یک روز دشوار را برای شما به یک روز پر از هیجان تبدیل كنند و شما را غافلگیر كنند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

ممكن است شما امروز نسبت به دیگران اوقات دشوارتری را تجربه كنید چرا كه شما افكار و احساساتتان را فقط برای خودتان نگه می‌دارید و آنها را با كسی تقسیم نمی‌كنید. شاید دلیل این سكوت و درون گرایی شما این باشد كه می‌ترسید مورد قضاوت دیگران قرار بگیرید. به جای اینكه در تجزیه و تحلیل رفتار خود و دیگران غرق شوید و مدام به دنبال این باشید كه اعمال خود را نزد دیگران موجه جلوه دهید، حقیقت را افشا كنید. شاید شما با رفتار پرخاشگرانه خود دیگران را متعجب كنید اما می‌توانید با اینكار نگرانی‌هایتان را تخلیه كنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز زمانی برای طرح برنامه و نقشه جدید ندارید،‌ پس بی مقدمه و سریع شروع به كار كنید و برنامه‌های قبلی خود را به اتمام برسانید. این تاكتیک باید خوب عمل كند مگر اینكه كسی بخواهد صلاحیت و شایستگی شما را زیر سوال ببرد و شما هم بخواهید با او مقابله به مثل كنید. به هر حال،‌ درگیری و بگو مگو هیچ چیز را حل نمی‌كند،‌ بهتر این است كه بی تامل دست به كاری نزنید تا بتوانید روال كار خود را بهبود ببخشید. شما می توانید از درگیری‌های بی جهت اجتناب كنید،‌ اگر فقط و فقط به اهداف خود تمركز كنید و به این كاری نداشته باشید كه دیگران چه می‌گویند و نظرشان راجع به كارهای شما چیست. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

ممكن است شما امروز مایل باشید كه كار را كنار گذاشته و کمی به دنبال لذت و تفریح باشید و بخواهید بخش‌های هیجان انگیز زندگی را هم تجربه كنید. اما توجه داشته باشید كه ممکن است به خاطر این تاخیر وظایف و مسئولیت‌هایتان سنگین شده و شما را دیرتر به هدف برساند. این می‌تواند برایتان دلسرد كننده باشد،‌ اما مطمئن باشید كه اوضاع همیشه همینطور باقی نمی‌ماند. پس بهتر است اول شروع كنید وظایفتان را كامل و با دقت انجام دهید و بعد از آن مطمئن باشید كه زمان كافی برای تفریح و لذت بردن از زندگی خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین دی 

ممکن است امروز، كار دشواری كه شما را نگران و مضطرب كرده فورا حل نشود، اما حتما آن را در اولویت كاریتان بگذارید و فراموش نكنید كه باید حتما آن را به پایان برسانید. فكر نكنید كه دیگران به كارهایی كه می‌كنید توجهی ندارند؛ آنها خودشان گرفتاری‌های زیادی دارند و شاید آن طور كه لیاقتش را دارید شما را تایید و تشویق نكنند. اجازه ندهید این موضوع باعث شود شما از راه اصلی خود در زندگی باز بمانید و راه شما هم این است كه باید بر دانش خود بیفزایید و از همین الان هم شروع كنید؛ پاداش و مزد واقعی شما در راه است! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز سر و كله زدن با موسسه‌های مالی استرس زیادی به شما وارد خواهد كرد، اما هنوز هم نمی‌شود برای فرار از این حالت راه آسانی پیدا كرد. پشت گوش نیندازید؛ اگر كارهای زیادی دارید كه باید انجام شوند،‌ همین الان شروع كنید؛‌ نگذارید دیر شود! به یاد داشته باشید كه الان زمان تفریح نیست. با این وجود مدیریت پول و درست انجام دادن وظیفه‌تان می‌تواند امنیت شغلی را برایتان به ارمغان بیاورد و شما را در سرازیری زندگی بیندازد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

روابط شما با رئیستان یا هر شخص دیگری كه بخواهد روی شما و افكارتان كنترل داشته باشد به آن آسانی و بی دردسری كه شما دوست دارید نخواهد بود. اگرچه شما برای آن كسی كه قدرت را در دست دارد (رئیستان) احترام قائل هستید اما دوست دارید كه از زیر این فشار و كنترل درآیید. اما بدون اینكه مهارت های لازم را بدست آورید برای تان دشوار خواهد بود این كار را بكنیدو وظایف جدیدی را از رئیس تان قبول كنید. پای اهداف خود بایستید؛ اگر فقط برای اینكه بخواهید بی دغدغه و آسوده زندگی كنید، از اهداف تان صرف نظر كنید، مجبور می شوید به زودی باز برای رسیدن به همان هدف ها تلاش كنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: