فال روزانه شنبه 24 آذر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 24 آذر 1397

فال روزانه امروز شنبه بیست و چهارم آذر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

ممكن است بعضی اوقات در راه شما برای رسیدن به اهدافتان اتفاقی بیفتد كه شما را عصبانی و كفری كند، اما اگر شما طبق انتظارات خودتان حركت كنید، احتمالا حال و روز بهتری خواهید داشت. این روزها فرصت‌های زیادی برای شما به وجود می‌آید كه می‌توانید تحولاتی را در كارتان ایجاد كنید و وظایف روزانه خود را با ایده‌های عالیتان پیوند بزنید. اما حالا نیاز دارید كه خود را كنترل كنید و به چیزهایی كه قبلا به خود قول آن را داده بودید، برسید؛ به جای اینكه كار جدیدی شروع كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

ممكن است شما امروز مسئولیت كارهای زیادی را به عهده بگیرید چون به نظرتان می‌رسد که آنها ساده‌تر از همیشه هستند. اما مشكل اینجاست كه مایل نیستید پروژه‌ای را ادامه دهید تا زمانیكه بدانید واقعا آن كار درست است، وگرنه ممكن است همه راهی كه رفته بودید را بازگردید. اگرچه ممكن است دیگران به این تفاوت‌ها توجهی نكنند، اما مهم این است كه شما كار خود را با كیفیت خوبی انجام دهید. به جای اینكه بعضی وظایف خود را كنار گذاشته و انجام ندهید، آن را به روز دیگری موكول كنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

كند گذشتن تعطیلات آخر هفته شما شاید باب میلتان نباشد و تفریح مورد علاقه‌تان هم نباشد، اما بهترین حالت ممكن برای شماست. شما كارهای بسیار سخت و سنگینی در هفته آینده پیش روی خود دارید؛ پس بهتر است حالا كه فرصت استراحت دارید از آن لذت ببرید. متاسفانه،‌ شما نمی‌توانید بگویید كه این تعطیلات خوب و كاملی بود، پس روی كارهایی كه باید انجام شوند تمركز كنید و خودتان را مجبور كنید كه به بهترین نحو ممكن از این تعطیلی استفاده كنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز نگران تغییرات اخلاقی و روحیه خود نباشید، زیرا ماه وارد خانه نخست شما شده و این باعث شده كه امروز انواع و اقسامی‌ از روحیات خود را به نمایش بگذارید. به این فكر نكنید كه اینها از كجا می‌آیند و به كجا می‌روند. بیخود سعی نكنید كه عصبانیتتان را به زور كنار بگذارید یا اینكه خود را به چیزی علاقمند كنید. فقط بگذارید احساسات شما راه خود را بروند و سعی نكنید آنها را كنترل كنید. این به معنی آن نیست كه باید مسائل درونیتان را با دیگران مطرح كنید. بلكه این اختلافات خودمانی را برای خودتان حفظ كنید تا بتوانید دلتان را زلال و صیقلی كنید! 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

ممكن است عقیده شما این نباشد كه افكارتان را برای خودتان نگه دارید، اما این احتمالا بهترین سیاستی است كه اكنون می‌توانید اتخاذ كنید. زمانی كه اجازه می‌دهید احساسی از شما جدا شود، پنجره‌های دلتان باز شده و تمام رازها و اسرارتان می‌تواند بیرون ریخته شود. حتی اگر فكر می‌كنید كه می‌دانید حد و مرز آن كجاست، اما ممكن است سخت باشد كه وسط كار آن را كنترل كنید. خوددار باشید و اسرارتان را برای خودتان حفظ كنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

ممكن است شما امروز نگران این باشید كه دوستانتان درباره شما چه فكری می‌كنند، ‌با عبور ماه از یازدهمین خانه شما،‌ احتمال دارد اگر دیگران بخواهند به شما سری بزنند، شما از آنها كناره گیری كنید. اما این حساسیت بیش از حد شماست و هیچ كس دعوایی با شما ندارد كه این طور بخواهید گارد دفاعی بگیرید. سعی كنید با دیگران راحت باشید. این مهم نیست كه احساس می‌كنید چقدر آسیب پذیر هستید! 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز لازم است افكار قدیمی شما دور ریخته شوند، به خاطر اینكه وقتی بررسی می‌كنید می‌بینید كه قلبتان چیز دیگری می‌گوید. می‌توانید خودتان را نصیحت كنید كه در كار دیگران دخالت نكنید. اما معمولا نمی‌توانید وقتی یكی از نزدیک‌ترین دوستان یا اعضای خانواده‌تان درگیر مشكلی است خود را كنار بكشید. بعد از اینكه همه دلایلی را كه برای كنترل خود داشتید بررسی كردید و به نتیجه‌ای نرسیدید آنها را كنار گذاشته و ببینید احساس‌تان چه می‌گوید؟! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز نظر شما درباره عشق می‌تواند با ایجاد تعادلی بین دلهره و بی اعتناعی بهتر بیان شود. این به این معنی نیست كه شما نمی‌خواهید با شخص مورد نظرتان رابطه خودمانی و راحتی داشته باشید؛ بلكه به این معنی است كه شما باز هم نیاز به استقلال و آزادی عمل دارید. حتی ممكن است بین اینكه كدام یک از دو راه زیر را انتخاب كنید گیج و پریشان شوید: رسیدن یا دوری كردن؟! می‌توانید این كار را برای خود آسان‌تر كنید؛ می‌پرسید چگونه؟ به این فكر نكنید كه شخص مورد علاقه‌تان عكس العمل منفی شدید نشان خواهد داد. با افكار مثبت، خود را آرام كنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

احتمالا شما امروز برای رهایی از تنگنایی كه جلوی رویتان است، آسان‌ترین راه یعنی تنبلی را انتخاب می‌كنید. اگرچه این راه قابل تحسینی نیست، اما دوری كردن از درگیری و مجادله و به تاخیر انداختن تصمیمات مهم می‌تواند بهترین و زیركانه‌ترین راه شما برای موقعیت فعلیتان باشد. صبر و تحمل شما می‌تواند برایتان شور و عشق را همراه بیاورد، اجازه دهید این اختلافات خود به خود حل شده و از بین بروند. یكی دو روز به خود مهلت داده و بعد تلاشتان را شروع كنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

اگرچه شما به روشنی می‌بینید كه چقدر كار دارید، ‌اما الان دوست دارید به جای اینكه دید منفی نسبت به این قضیه داشته باشید آرام بمانید. شما معمولا محتاط و خوش بین هستید، اما این را هم می‌دانید كه رسیدن به اهدافتان نمی‌تواند ساده باشد. امروز را استراحت كنید و فردا را برای برنامه ریزی بگذارید، سپس تلاش خود را شروع كرده و موانع پیش رویتان را از بین ببرید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شاید امروز برای شما سخت باشد كه زندگی عادی هر روزه خود را داشته باشید و به نظر می‌رسد در این میان یک چیزی غلط است. خوشبختانه، این ناراحتی كوچک شما باعث می‌شود كه وظایف ناتمامی ‌را كه كنار گذاشته بودید به پایان برسانید. با كمی‌ كمک از طرف دوستان، می‌توانید ناراحتی‌هایتان را در كار تخلیه كنید، به جای اینكه همیشه در میان كارهای ناتمام خود بمانید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

اینجوری نیست كه همیشه همه چیز نادرست و اشتباه است؛ بلكه فقط ممكن است امروز نتوانید با كلاس و تشریفاتی صحبت كنید. تقسیم كردن نگرانی‌هایتان با دیگری می‌تواند او را هم در این موقعیت بحرانی درگیر كند، تا جاییكه همه كسانی كه در این ماجرا درگیر هستند را زیر سوال ببرد. با گفتن اینكه دقیقا چه اتفاقی افتاده می‌توانید دیگران را آسوده خاطر كنید به جای اینكه به آنها بگویید شما چه فكر می‌كنید و نظر شما چیست.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: