فال روزانه پنجشنبه 22 آذر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 22 آذر 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه بیست و دوم آذر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

این طور كه معلوم است استرس‌ها و نگرانی‌های اخیر شما آخرین بخش از پریشانی‌هایی بود كه مانع رسیدن شما به شادی و نشاط می‌شد، اما بدون اینكه چیزهایی كه تاكنون به دست آورده‌اید را از دست بدهید. این ناخشنودی شما ممكن است باعث این شود قبل از فكر كردن راجع به عاقبت كار، آن را انجام دهید. اما رفتاری كه بدون اندیشه باشد شما را از هدفتان دور می‌كند. ریسک كردن هم بدون اینكه به عواقبش فكر كنید بدترین كاری است كه می‌توانید انجام دهید پس نخواهید كه هر چیزی را یكباره تغییر دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز افكار جدیدی برای پول درآوردن در سر شما به وجود آمده است، اما مشكل است كه بخواهید اینها را به عمل در آورید. به جای اینكه روی كارهای سختی كه مفهوم پیچیده‌ای هم دارند تمركز كنید، می‌توانید به آسانی ایده‌های زیركانه خود را به اجرا درآورید. با این كار، كنترل بیشتری بر روی آنها خواهید داشت. انظباط فردی ممكن است در دنیا متفاوت باشد، پس تصمیمتان را بگیرید و روی رفتاری كه باعث رسیدن شما به اهداف جهانیتان می‌شود تمركز كنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز ماه كامل می تواند شما را در باران یا برف به رقص درآورد ، اما این نكته حیاتی است كه شما نباید نسبت به وظایف كاری و خانوادگی خود بی توجه باشید. این مهمانی آنقدر طولانی نمی شود كه شما بخواهید غیر مسئولانه رفتار كنید. وسوسه‌ها شما را احاطه كرده‌اند اما شما می توانید به خود تلقین كنید كه در دام آنها نیفتید. در عوض، عاقل باشید و از نیروی ترغیب كننده خود برای جلب حمایت دیگران استفاده كنید تا شما را برای رسیدن تدریجی به اهداف اجتماعی یاری كنند. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

بزرگ فكر كردن در رابطه با كارتان ممكن است باعث شود دیگران مراقب شما باشند و شما نیاز دارید كه برای لحظاتی برنامه‌هایتان را به عقب انداخته تا كمی راجع به آن تامل كنید. شما نباید در جنگی شركت كنید كه مطمئن هستید كه در آن بازنده خواهید بود و اوضاع روحی خودتان هم بهم می ریزد. اما از رویاهایتان دست نكشید. وظیفه شما این است كه راهی برای رسیدن به موفقیت پیدا كنید و از برنامه‌هایتان هم برای رسیدن به موفقیت دست نكشید. تعادل ممكن است این روزها برای شما امكان پذیر نباشد، اما ایستادگی و مقاومت می تواند شما را به آرزوهایتان برساند. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما از نقش بازی كردن خسته شده‌اید مخصوصا اینكه نقش كسی را بازی می كنید كه از شما خیلی جدی تر است و شما آن را دوست ندارید. اما امروز فرصت این را دارید كه اثبات كنید به یک آدم جدید و متعالی تبدیل شده‌اید. زیاده از حد صادق بودن با دیگران ممكن است این روزها برای شما دردسر آفرین باشد و الان متوجه شده‌اید كه این تنها راه عاقلانه ایست كه دارید. یک راه برای رسیدن به آن هدف این است كه خود را در میان مردمی كه بانشاط و عاطفی هستند رها كنید. از ته دل خندیدن بهترین درمان برای شماست. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما با راه حل‌هایی كه پیش رو دارید موافق هستید، اما هنوز هم با انتخاب‌های بسیاری روبرو هستید. اخیرا به خاطر كارهای زیادی كه برای انجام دادن دارید احساس پریشانی و نگرانی می كنید، مخصوصا اگر بدانید كه باید بعضی آشفتگی‌هایی كه در زندگیتان وجود دارند را محدود كنید. خوشبختانه، شما از اتصال عطارد و پلوتون كمک دریافت می كنید و سرانجام می توانید هر كاری را كه در ذهنتان به آن فكر می كنید انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما از مردد بودن و بی تصمیمی خود شرمنده هستید، اما این به خاطر این است كه شما معمولا ایده‌هایتان را تعدیل می كنید و آنها را تا نیمه انجام می دهید. امرز باید آماده باشید كه راهتان را عوض كنید زیرا زمان زیادی ندارید تا ذهنتان را سروسامان دهید. به یاد داشته باشید، در درگیری باید صریح باشید تا به حق خود برسید. پس تصمیم بگیرید و حركت كنید! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

مقایسه خود با دیگران زیاد برای شما مفید و ضروری نیست. اما احتمالا امروز برایتان سخت خواهد بود كه از چنین رفتاری اجتنتاب كنید چونكه می خواهید برای دست یافتن به یک وجهه بهتر مبارزه كنید. ارزیابی شخصی كار دشواری است زیرا بهترین امتیازات شما ممكن است به چشمتان نیاید. به خودتان این امكان را بدهید كه افكارتان را تغییر دهید، اما زیاد جدی و سرسخت نباشید، حتی اگر دیگران با این تغییرات شما احساس راحتی نمی كنند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز ماه برج جوزا کمی ‌زندگی‌ شما را پیچیده می‌کند. برنامه ریزی کردن برای مسافرت‌های آینده زیاد کار جالبی نخواهد بود، مگر اینکه بتوانید کمی ‌رویایی باشید. اگر بخواهید روی اطلاعاتی که قرار است بهتان برسد تکیه کنید، به جایی نمی‌رسید. هم اکنون از جزئیات دست کشیده و روی ایده‌های بزرگ تمرکز کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

ورود ماه به ششمین خانه جزئیات باعث می شود كه احساس كنید سر شما از شدت كار دارد می تركد. اگرچه شما از اینكه همیشه مشغول باشید لذت می برید، اما از اینكه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید و هیچ كدام از آنها به خوبی انجام نشده‌اند خوشتان نمی آید. عطارد آهنین وارد نشان شما می شود، بنشینید و لیستی از كارهایی كه باید به پایان برسانید تهیه كنید. وظایفتان را در اولویت قرار دهید و بعد به سر كارتان بازگردید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

مطمئن باشید امروز تا می توانید به خودتان خوش بگذرانید، اما نگرانی‌های جدی‌ای هم كه دارید اكنون كم رنگ‌تر نمی شوند. شاید به خاطر این باشد كه می دانید كه حتی سطوح كوچكی از مشكلات می توانند معنای عمیقی در درون خود داشته باشند و شما می خواهید اگر لازم است از آنها سر درآورید. به تدریج پیش بروید. تنها فوریت آن خود شما هستید. هر كسی می تواند خوشحال و شاد باشد اگر به خود بیش از حد فشار و استرس وارد نكند. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز ماه كامل در نشان شما می تواند شما را تا هر جا كه بخواهید بكشاند. در كارتان مسئولیت‌هایی دارید كه به شما استرس وارد می كنند و شما نیاز دارید كه از فرضیات خودتان برای انجام آنها بهره بگیرید. اما تمایل دارید كه برای كنترل كردن امور، همه چیز را تغییر دهید. در جهان فردی و شخصی خود، زندگی خانوادگی و حتی تمرینات و مراقبه‌های روحی و روانیتان سعی كنید فرضیات شخصی خود را بر كسی تحمیل نكنید؛ از طرف دیگر، از آنها عقب نشينی هم نكنید. انكار و تكذیب فقط پریشانی شما را بیشتر می كنند، پس صادق باشید كه جهان برایتان پر از آرامش و صلح شود.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: