فال روزانه دوشنبه 19 آذر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 19 آذر 1397

فال روزانه امروز دوشنبه نوزدهم آذر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

برای مدتی بازی و تفریح را رها كنید؛ در این روزها كارهای مهمتری دارید كه باید آنها را انجام دهید و زمان هم به سرعت می‌گذرد. خوشبختانه، شما آماده هستید كه كارهای لازم را به خوبی انجام دهید، اگرچه كمی‌ آن را به عقب می‌اندازید. افسوس نخورید كه زمانی برای خوشی و بازی در این روزها ندارید، اما به شما روزهای خوب و شادی را نوید می‌دهیم كه قبل از تعطیلات به استقبال شما خواهند آمد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

اگر شما تا امروز آدمی‌ بودید كه برای به دست آوردن رضایت دیگران هر كاری كه می‌توانستید برایشان می‌كردید، الان زمان آن رسیده كه كمی‌ هم به فكر خودتان باشید. خوشبختانه، ماه بار دیگر به نشان شما آمده تا دنیایتان را از شادی و نشاط پر كند. در این روزها ماه مهربان سعی می‌كند دنیایی نو برایتان بسازد كه در آن روابط عاشقانه زیبا و عمیقی وجود دارند. پس امروز انرژیتان را هدر ندهید و با ذهنی آسوده به كارتان برسید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز ماه وارد دوازدهمین خانه یعنی زندگی شخصی شما می‌شود. در این روزها احساس می‌كنید كه كمی‌ نیاز به آرامش در دنیای شخصی و خصوصی خود دارید پس زندگی اجتماعی را برای مدتی رها می‌كنید تا با خودتان تنها باشید. ممكن است بعضی از اطرافیان، شما را دست انداخته و شما را مردم گریز بخوانند اما وحشت زده نشوید. آنها فقط درک نمی‌كنند كه شما قبل از اینكه بخواهید دوباره كاری انجام دهید و به اجتماع بازگردید كمی‌ هم نیاز به آرامش و تقویت روح و روان خود دارید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ورود ماه به ثور لذت جو ممكن است این طور نشان دهد كه شما را از حمایت خرچنگ باز می‌دارد. معمولا، شما می‌خواهید شاد و با نشاط باشید و دوست ندارید كه هچ چیز مانع شما برای رسیدن به شادمانی باشد. حتی اگر ترجیح می‌دهید كه در خانه باشید جامعه به شما توجه كرده و خوشی و شادمانی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز بیشتر از روزهای قبل درگیر كار و فعالیت‌های شغلی خود هستید چون ماه وارد دهمین خانه كار و شغل شما شده است. شما می‌دانید چه می‌خواهید و بسیار مصمم هستید كه می‌توانید نقشه‌های خود را جامه عمل بپوشانید. اما مواظب باشید، اگر بخواهید سرسخت باشید و لجبازی كنید، موانعی بر سر راه شما به وجود خواهد آمد. تاكتیک‌هایتان را عوض كنید تا شرایط تغییر كند. انعطاف پذیری به شما كمک می‌كند تا در مسیر موفقیت پیشرفت كنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

بازگشت ماه به ثور به شما یادآوری می‌كند كه باید راه تازه‌ای برای رسیدن به جنبه عملی زندگی پیدا كنید. یعنی راهی بیابید كه بتوانید برنامه‌های خود را عملی كنید؛ فكر شما پر از ایده‌های ناب و عالی است. بعضی از آنها شدنی است و بعضی هم نه! اما شما توانایی این را دارید كه ایده‌های زاید و غیر ضروری را دور ریخته و توجه خود را روی آنهایی بگذارید كه می‌دانید اثر درست می‌دهند و عملی می‌شوند. تنبلی نكنید، این فرصت بسیار مهمی‌ است كه نباید آن را از دست بدهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

اكنون ماه دارد از ثور می‌گذرد (نشان‌های دیگر ونوس باشخصیت). شما نیاز دارید كه این روزها یک رابطه عمیق و پایدار داشته باشید. اما این معجزه امشب به وقوع نمی‌پیوندد؛ شما باید به فعالیت‌های بدنی و روحی خود ادامه دهید. با جذابیت‌های ظاهری و سطحی تمركزتان را از دست ندهید. منتظر یک عشق واقعی باشید! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

دیگران ممكن است كاری كنند كه شما امروز احساس كنید كه دارید دیوانه می‌شوید، مخصوصا اگر خیلی كند حركت كنند. به نظر می‌رسد كاری از دست شما بر نمی‌آید. متاسفانه، شما از وقت تلف كردن خوشتان نمی‌آید و از اینكه منتظر كسی بمانید متنفر هستید. چند نفس عمیق بكشید تا كمی ‌آرام شوید. مطمئن باشید فردا همه چیز به روال عادی خود باز خواهد گشت. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

تنها كاری كه شما امروز می‌توانید بكنید تا بتوانید كار خودتان را بكنید این است كه از بحث و مجادله درباره احساساتتان اجتناب كنید. اگر برای اینكه بگویید چه می‌خواهید تحت فشار هستید این ممكن است احساسات شما را برانگیخته كند كه در آخر منجر به درگیری خواهد شد. اما الان بهتر است كه ایده‌های عالی خود را نگه دارید تا بعدا درباره چگونگی عملی شدن آنها صحبت كنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

اكنون ماه با زمین هر دو در نشان شما هستند، حركت او از پنجمین خانه خلاقیت می‌تواند به شما آن حمایتی را كه نیاز دارید بدهد. برگشتن به اصول اساسی می‌تواند استراتژی حساسی باشد و می‌توانید پایه‌های این كار را طی هفته‌های آینده بریزید. هر چه شما زندگی را راحت‌تر بگیرید، فردا باز برایتان راحت‌تر خواهد شد و به مرور فشاری كه برای تغییر به آن می‌دهید او را متحول خواهد كرد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

ورود ماه به ثور پایدار موجب می‌شود كه اندیشه‌های درونی شما تقویت شده و این سیاره از خانه چهارم شما در حال گذر است. اما این می‌تواند موجب شود كه پریشانی شما تشدید شود و شما با ماندن در طبیعت عاطفی‌تان نمی‌توانید همیشه آرامش داشته باشید. به یاد داشته باشید كه الان لازم نیست اقدام خاصی انجام دهید. راه حل این است كه در ذهنتان گذشته را زیر و رو كنید تا بتوانید چیزی پیدا كنید كه برای لحظه حال مفید و چاره ساز باشد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

اقامت ماه در سومین خانه شما یعنی محیط اطراف‌تان یک موهبت است چرا كه بخشی از زندگی شما را آرام می‌كند. بعضی چیزها ممكن است در طی هفته‌های گذشته بسیار پیشرفت كرده باشند و باز هم ممكن است خارج از كنترل شوند. خدا را شكر، الان به نظر می‌رسد همه چیز تحت كنترل باشد و اگر شما ناخواسته درگیر مسئله‌ای شدید مطمئن باشید كه به زودی تمام می‌شود. امیدتان به خدا باشد!

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: