فال روزانه شنبه 17 آذر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 17 آذر 1397

فال روزانه امروز شنبه هفدهم آذر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

حس تازه‌ای از آزادی در هوا جریان دارد و شما را قلقلک می‌دهد كه بادبادکتان را در هوا رها كنید! اکنون زمان آن رسیده كه تصمیم بگیرید بادبادکتان را نگه دارید و پروازش ندهید یا اینكه نه، آن را آزاد كنید! در پایان روز می‌فهمید كه بالاخره بادبادکتان به هوا خواهد رفت یا نه! نگران این نباشید كه دیگران راجع به شما چه فكری می‌كنند. شما به بهترین نحو ممكن تلاشتان را بكنید و ببینید كه به كجا می‌رسید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

اگرچه شما امروز دوست دارید كه مورد تایید دیگران باشید، اما ممكن است ابراز وجود برایتان سخت باشد و زمان فرصت این كار را  به شما  ندهد. اما نیاز مبرمی ‌به این كار دارید؛ در واقع شما همواره ترجیح می‌دهید كه راه خودتان را بروید و كاری هم به این ندارید كه كمی ‌با دوستان و خانواده‌تان هماهنگ شوید و با نظرات آنها هم آشنا شوید. نگران نباشید،‌ آنها هنوز هم شما را دوست دارند حتی اگر شما بعضی مواقع خودخواه شوید! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز، روز خوبی برای تنها ماندن در خانه نیست. باید بیشتر با مردم بجوشید تا بتوانید ابراز وجود كنید و با آنها رابطه متقابل داشته باشید. دوستانتان به شما علاقه دارند و سعی می‌كنند امروز با شما زمان خوشی را بگذرانند. پس امروز نیازی به برنامه ریزی برای كار نخواهید داشت. بهتر است كار را تعطیل كنید‌ و در خانه بمانید. لحظه حال را غنیمت بشمارید و با كسانی كه شما را دوست دارند وقت بیشتری بگذرانید. از زندگی لذت ببرید! 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز شما كارهای زیادی دارید كه باید انجام دهید و به همین خاطر نمی‌توانید برای در خانه ماندن توجیه و بهانه بیاورید. حتی اگر ترجیح دهید كه یک سری از كارهای شخصیتان را انجام دهید، ‌باز هم در كنار آنها مجبورید كه به كارهای دیگری هم بپردازید. شما معمولا روزهایی را  كه باید وقت زیادی را برای كار كردن بگذارید و در آن روز پرتحرک باشید دوست ندارید، اما من برای شما راه حلی دارم؛ سعی كنید در كنار كار،‌ با تمرینات و مراقبه‌های آرامش بخش خستگی كار را از تن زدوده و به روح و روانتان آرامش را هدیه كنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

زمان آن رسیده كه شخص دلنشین و مهربانی به زندگی شما وارد شود، چون سیاره شما، ونوس مهربان به هفتمین خانه روابط شما وارد شده است. اگرچه ممكن است در این رابطه، بعدها فاصله عاطفی‌ای ایجاد شود و شما نیاز خواهید داشت كه در این بین فرصت‌هایی را به جا بگذارید و همه پل‌های پشت سر خود را خراب نكنید. وگرنه همه فرصت‌ها را برای برقراری رابطه دوباره از دست می‌دهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما خیلی دوست دارید به رابطه‌ای كه اكنون با كسی دارید، شدت ببخشید ولی اگر این اتفاق نیفتاد بدتان نمی‌آید یک رابطه جدید با فرد دیگری آغاز كنید كه فراتر از یک رابطه سطحی باشد. خوشبختانه، آرزوهای شما تحقق می‌یابد، دلیل آن هم این است كه در این كار اراده‌ای آهنین دارید كه منجر به ایجاد یک رابطه جدید می‌شود كه هر دو طرف از آن سود می‌برند. اما تلاش بیخودی نكنید، به جای اینكه طرف مقابل  را مجبور كنید كه به شما نزدیک شود اجازه دهید خودش با میل و رغبت به طرف شما بیاید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز تمایل شما برای داشتن یک رابطه با نشاط و عاشقانه شدت می‌یابد. حتی اگر به كسی علاقمند هستید و او را زیر نظر دارید، اما باید بگویم كه او گرفتارتر از این است كه بخواهد برای عشق شما سرش را خلوت كند و با شما باشد، حتی اگر عشق شما یک عشق واقعی باشد. توانتان را برای یک عشق خیالی و غیر واقعی نگذارید، بلكه فرصتی را هم برای ابداع یک كار هنرمندانه صرف كنید. برنامه ریزی لازم نیست، یک كار بداهه و خودجوش بهترین كار است. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما درصدد ایجاد یک رابطه جدید در خانه و بین اعضای خانواده‌تان هستید از آنجا كه ونوس مهربان وارد خانه چهارم روابط شما شده است. اما این به معنای این نیست كه تصمیم گرفته‌اید بقیه عمرتان را در خانه بگذرانید. بلكه درباره این است كه همینطور كه در كار و نقش اجتماعیتان موفقیت كسب می‌كنید،‌ در اوقاتی كه زمان فراغتتان محسوب می‌شود و مربوط به خودتان است در كنار خانواده از آن لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز دوست دارید ماجراجویی كنید؛ حتی اگر یک ماجراجویی كوچک باشد، پس به هر پیشنهادی كه دوستانتان داشته باشند "نه" نمی‌گویید. متاسفانه، این‌جور كه شما دارید پیش می‌روید به دردسر می‌افتید،‌ مخصوصا اگر كاری بكنید كه درباره آن خوب فكر نكرده باشید. لحظاتی به این فكر كنید: كاری را كه دارید انجام می‌دهید به سود شما خواهد بود یا ضررتان، یا اینكه از اعتبار شما كم خواهد كرد. پس عاقبت اندیش باشید! 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما به دنبال این هستید كه امروز در خانه كمی ‌خودتان را سرگرم كنید. همان قدر كه از بیهودگی و بی حوصلگی فراری هستید، اما نمی‌خواهید انرژیتان را تلف كنید برای اینكه دنبال كاری برای انجام دادن بگردید. با داشتن ونوس در دومین خانه پول شما، زمان مناسبی است که سعی كنید به طور حتی شبانه روزی در زندگی خود پیشرفت كنید،‌ مخصوصا اگر ارزش شخصیتی شما را بالا ببرد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

ونوس دوست داشتنی گرمای تازه‌ای به زندگی شما می‌بخشد و چند روزی در خانه‌تان خواهد ماند. اکنون زمان بسیار خوبی برای تغییرات شخصی است. فكر كنید كه مدل مویتان را عوض كنید یا اینكه چند دست لباس جدید بخرید، هر چیزی كه اشتیاق شما را به داشتن یک چیز جدید ارضا می‌كند. اما این فقط درباره تغییر ظاهرتان نیست، پس از این نترسید كه آیا دیگران شما را تایید می‌كنند یانه! اجازه دهید كه آنها بدانند كه چه می‌خواهید حتی اگر موافق شما نباشند. این زندگی شماست، مگر نه؟! 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

فکر کردن به روش‌های جدید برای اینکه دوستی‌های اخیر خود را بهتر کنید لزوما بدون فایده خواهد بود، با این حال یک ایده منطقی است. متاسافانه وقتی مراحلی را تجزیه و تحلیل می‌کنید که برای رسیدن به مقصودتان باید آنها را بگذرانید، ظاهرا ناامیدی به سراغتان می‌آید. به جای اینکه به خودتان سخت بگیرید، در انتظارات و توقعات خود تجدید نظر کنید. در این صورت بیشتر از آنچه فکرش را بکنید به رضایت خواهید رسید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: