فال روزانه پنجشنبه 1 آذر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 1 آذر 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه اول آذر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شما خیلی ایده‌آل فکر می‌کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیت‌هایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می‌گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می‌کنید قابل اجرا و کاربردی باشند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما امروز با كارهای زیادی مواجه هستید و كار سخت شما ممكن است مقداری خسته كننده باشد. به هر حال طفره رفتن از آنها موجب می‌شود كه هیچ كاری انجام نشود و شما تا زمانیكه وظایفتان را كاملا انجام ندهید نتوانید از تعطیلات آخر هفته خود لذت ببرید. خوشبختانه،‌ برداشتن گامی‌ استوار كه تمام طول روز بتوانید آن را ادامه دهید برایتان بسیار مناسب‌تر از گرفتن یک جایزه جالب توجه است. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

ممكن است امروز وظایف خانوادگی به شكل غیر قابل انتظاری پیش بیایند، شاید شما اشتباها فكر می‌كردید كه مسایل قدیمی ‌همه تمام شده‌اند، اما می‌بینید كه خرده كارهای زیاد دیگری هستند كه انتظار شما را میكشند. یک مقدار تمركز عمیق می‌تواند واقعا احساس آزادی بیش از آنچه كه انتظار دارید به شما ببخشد، پس هر كاری را كه فكر می‌كنید سرانجامی ‌برای شما نخواهد داشت قبل از اینكه شروع به انجامش كنید خاتمه دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ممكن است شما امروز احساس كنید اگر زمان را نگه دارید، با كمی‌ انعطاف پذیری می‌توانید دیگران را تشویق كنید كه طبق روش شما عمل كنند. در عوض، شما نیاز دارید كه خودتان را سازگار با آنها كنید حتی اگر تغییر كردن روز شما برایتان دشوار باشد. خودتان را آماده كنید كه اگر فرشته نگهبان شما سر رسید و خواست به شما یاری رساند بله بگویید. اجازه ندهید كه غرورتان مانع رسیدن شما به موفقیت شود. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

وضعیت مالی شما چنین است كه اگر فرصتی پیش بیاید كه بخواهید ساعات كاریتان را تغییر دهید احتمالا انتخاب زیادی نخواهید داشت. شما نمی‌توانید فرصتی را كه امروز به سراغتان می‌آید از دست بدهید ،‌ چه یک پروژه جدی باشد یا یک كار نیمه وقت در تعطیلات! خوشبختانه، حالت جدی به شما یک منظره شاداب می‌دهد و به شما این امكان را می‌دهد كه بتوانید تمام راه‌های مختلف را برای رسیدن به موفقیت در نظر بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

ممكن است شما امروز احساس كنید كسی مانع راهتان است، اما عجیب اینكه این مانع می‌تواند بسیار كمک كننده باشد. برخلاف بعضی از همسالانتان كار كردن با وجود محدودیت‌هایتان به شما احساس آرامش می‌دهد. زندگی شما اكنون دارای هدف است،‌ حتی اگر بر وضعیت كنونی شما متمركز باشد، با وجود این، متاسف نباشید از اینكه دارید به قدر كافی به خودتان خوش می‌گذرانید. كار زیاد و زندگی بدون تفریح راه حل مناسبی نیست. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز ممكن است نزدیک‌ترین دوستتان، شما را به خوبی درک نكند. شما نمی‌توانید امروز این كار را آسان‌تر كنید چرا كه مایل نیستید هر چیزی را كه لازم است بدانند به آنها بگویید. شما سعی نمی‌كنید كه زندگیتان را از همین هم كه هست پیچیده‌تر كنید، شاید این به خاطر این باشد كه شما می‌ترسید كه برای دیگران دشوار باشد كه حرف‌های شما را گوش كنند. هنوز هم، اگر یک اقدام حساب شده بكنید ممكن است به بهترین نحو ممكن خوب به هدفتان برسید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ممكن است اخیرا فرصت‌هایی را با بی‌تصمیمی ‌غیر قابل انتظار و تاخیرات، عقب انداخته باشید. حالا آخرین فرصت برای شما پیش آمده كه بتوانید شغلی كه بتواند آینده شما را تضمین كند را با اقتدار كامل دنبال كنید. ترسیدن می‌تواند به طور موقت شما را از كار بیندازد و نگران هستید كه آنها شما را غرق كنند. فقط بهترین كاری كه می‌دانید درست استرا  انجام دهید و بعد اجازه دهید كه بهترین نتایج ممكن به دست آید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

اگر چه نقش شما در دنیای بیرونی است، ممكن است امروز بترسید كه حد و مرز خود را هنوز مشخص نكرده باشید. شما مایل هستید كه بر تشویش‌های شغلی خود به وسیله تفسیر كردن كمبودها و شكست‌هایتان غلبه كنید. از زمانیكه خورشید به نشان شما برای ماه بعدی بازگشت، متاسف نباشید كه با بزرگ فكر كردن و حتی بزرگ‌تر عمل كردن می‌توانید بر مشكلاتتان غلبه كنید. طرح‌های بزرگ واقعا می‌تواند كلید رسیدن شما به موفقیت باشد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

با وجود اینكه شما به طور طبیعی محتاط هستید، باز هم مایل هستید كه امروز برایتان به طور جالب و مهیجی ناشناخته باشد. ستاره مشتری مطمئن اخیرا از نشانه شما حركت كرده است ‌كه شما را كمک كند تا نیمه واضح‌تر و روشن‌تر اشیاء را ببینید. به جای دوباره تكرار كردن همه توجیهاتی كه شما دارید كه بگویید نه، دلیل تازه‌ای بیاورید كه بگویید بله! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما ممكن است اخیرا دچار حساسیت عاطفی شده باشید. به هر حال، شما امروز آماده هستید كه كار دشوار و ضروری را برای مواجه شدن با ترس‌هایتان انجام دهید و بر آنها غلبه كنید. كیوان، ‌اكنون حامی‌ شماست و برایتان حد و مرزها را مشخص می‌كند. به جای فرار كردن از كارهای درهم برهم، در لحظه حال قرار بگیرید و ببینید كه در قلب‌تان چه می‌گذرد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

ممكن است شما این روزها از بازی‌های جبر زمانه كه در روابط‌تان پیش می‌‌آید خسته شده باشيد. خوشبختانه، ‌می‌توانید برای آن راهی پیدا كنید. پس مجبور نیستید كه دور خودتان بچرخید. راه حل حتما نباید از بهترین حالت ممكن انتخاب شود. در عوض، اختلافات نظرات شما با دیگران می‌تواند بی‌اهمیت باشد. به جای آن شما بر اهداف طولانی مدت خود تمركز كنید به جای اینكه از اهداف كوتاه مدتی كه زود به نتیجه می‌رسند شادمان شوید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: