فال روزانه سه شنبه 29 آبان 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 29 آبان 1397

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و نهم آبان 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز سیاره بخت شما (عطارد) به شما نیروی بدنی فراوانی می‌دهد، به شرط آنكه احتیاط كنید. ممكن است تلف شدن زمان، این انرژی شما را كم كند اما تضمین می‌شود كه اثر منفی آن باقی نمی‌ماند. ممكن است شما بتوانید بر روزمرگی غلبه كنید، اما اگر مایل هستید، می‌توانید انرژی‌تان را ذخیره كنید تا كار جدیدی را شروع كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

ممكن است شما همه تحریكات عاطفی‌ای كه امروز روابط خانوادگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد درک نكنید، اما می‌توانید آن را احساس كنید. قبلا فكر می‌كردید كه می‌دانید چه اتفاقی دارد می‌افتد، ولی الان مطمئن نیستید. از این موضوع دلسرد نشوید. محكم و قوی ماندن ممكن است سخت باشد اما دیگران قدر شكیبایی و صبر شما را خواهند دانست. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

ممكن است امروز از تراكم كارهایی كه شما باید انجام دهید گیج و پریشان شوید. مشكل حقیقی این است كه احساسات شما با عقل و منطقتان جور در نمی‌آید، شما تردید دارید كه از عقلتان پیروی كنید یا از دل؟! اگرچه ممكن است اتخاذ تصمیم برای شما فوری و حیاتی باشد، اما تا می‌توانید صبر كنید. یكباره طالع و بخت شما تغییر می‌کند و شما قادر خواهید بود كه به راحتی مسیر جدیدتان را انتخاب كنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما امروز باید شروع كنید به ساختن و بنا كردن آنچه كه دیروز آغاز كرده بودید. امروز روابط به هم خورده شما می‌تواند به شكلی درآید كه شما می‌خواهید. اقدام صحیح، حسی را در شما ایجاد می‌كند كه ببینید نقشه‌ها و طرح‌های گذشته‌تان در حال عملی شدن هستند. اما مسایل گره خورده را برای روز دیگری رها كنید. فقط مطمئن شوید كه وقت كافی برای تمام كردن كاری را كه شروع كرده‌اید، دارید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز فرصت بسیار خوبی است كه از در مخالفت با كسانی درآیید كه تمام نیرویشان را علیه شما به كار گرفته‌اند. اما درگیری مستقیم بهترین راه نیست. در عوض هر چقدر می‌توانید موقعیت خود را بسنجید و به آرامی ‌و با اطمینان حركت كنید. اینگونه است كه تمام موانع به طرز معجزه آسایی از سر راه كنار می‌روند. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز ماه ستاره بخت شما را بر عطارد سازگار كرده است؛ نگرانی زیادی راجع به آنچه كه در سر فكر می‌كنید و آنچه كه واقعا در قلبتان دارید احساس می‌كنید. ممكن است به خودتان اعتراض كنید كه چرا عواطف خود را درگیر كارهایتان می‌كنید. اما زبان همیشه قادر به بیان درست احساسات نیست. صبور باشید، حتی اگر اوضاع به راحتی پیش نرفت، شرایط بیشتر این احساس را ایجاد می‌كند. بعدازظهر ماه بخت شما را وارد می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما دوستان زیادی دارید كه مشتاق‌اند امروز یک مهمانی ترتیب دهند. اما وقتی شما بیشتر و بیشتر در خود فرو می‌روید آن مهمانی برایتان خسته كننده می‌شود. فكر نكنید كه هیچ حق انتخابی ندارید. شما واقعا نیازی به انتخاب بین دنیای بیرونی و درونی ندارید. آن دو یكی هستند و یكسان. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز ستاره حاكم شما (بهرام) قلمرو وسیع‌تری را به كیوان واگذار می‌كند و ستاره جنگجو تبدیل به ستاره مسالمت آمیز می‌شود. شما توانایی بسیار زیادی برای سازماندهی اطلاعات پیچیده و ترغیب مردم به انجام وظایف مشخص دارید كه برای یک كار منظم آنها را به هم پیوند می‌دهد. برای رهبری و گرفتن زمام امور، آنها را چنگ بزنید و به حال خود رها نكنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما درباره تصویر بزرگی فكر می‌كنید (كاری كه بسیار خوب انجام داده‌اید) اما امروز زمان عملی كردن ایده‌های بزرگی است كه تاكنون در ذهن داشته‌اید. خوشبختانه در طالع شما ماه، دلاوری و شجاعت را نشان می‌دهد. انرژی بسیار زیادی برای رسیدن به اهدافتان به شما می‌رسد. شما در ابتدای دوره پر تحرک رشد و پویایی هستید، برای انجام آنچه كه ضروری است تردید نكنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز ستاره بخت شما یعنی كیوان از مریخ انرژی بسیار زیادی دریافت می‌كند و برای شروع مبارزه شما را تشویق می‌كند. اما منظور از مبارزه یک درگیری خشونت آمیز نیست، بلكه درباره غلبه كردن بر موانعی است كه بر سر راه شما به سوی موفقیت قرار دارند. به موانع حمله كنید و اجازه ندهید هیچ چیز شما را از رسیدن به اهدافتان باز دارد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اخیرا شخصی به شما ابراز احساسات كرده كه الان نوبت بحث درباره آن است. درست است كه هدف شما سرگرمی ‌نیست، اما شما اگر با سیاست هستید، باید از درگیری پرهیز كنید. به یاد داشته باشید كه نمی‌توانید سرتان را زیر برف پنهان كنید. باید سعی كنید كه میان این انكارها و خودداری‌ها، به دنبال یافتن یک راه حل دوستانه باشید كه اگر موفق شدید، یک پیشرفت اساسی برای شما به وجود خواهد آمد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

اگرچه ممكن است شما امروز در محل كار، ‌برخوردهایی داشته باشید اما ممكن است قادر نباشید ببینید كه پشت این برخوردها چه چیزی نهفته است. همكاری متقابل شما با دیگران چیزی نیست كه اكنون نمایان شود، ممكن است یک رابطه نامناسب را بسازد. خوشبختانه ماه، امروز به شما اطلاعات مشخصی را می‌دهد كه بتوانید یک موقعیت سخت را به یكی از آسان ترین آنها تبدیل كنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: