فال روزانه شنبه 19 آبان 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 19 آبان 1397

فال روزانه امروز شنبه نوزدهم آبان 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

از اینکه به دیگران بگویید چه حس می‌کنید نترسید، اما مهربانی و با محبت بودن را فراموش نکنید. چرا که در غیر این صورت آنها از شما فراری می‌شوند! اگر همین طور ادامه دهید روز خوبی در انتظارتان هست، فقط نباید خیلی هیجان زده شوید، زیرا قبل از اینکه بتوانید به هدفتان برسید بیخودی خودتان را خسته خواهید کرد. اگر بخواهید با آرامش کارهایتان را به تاخیر بیندازید تا چیزهای بهتری نصیبتان شود به مشکل برخواهید خورد، اما اگر شروع به کار کنید تا چند روز آینده آنها را بدست خواهید آورد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

اگر امروز كارهایتان خیلی كند پیش می‌رود زیاد ناراحت نشوید. فقط در حالی كه سرعت خودتان را بیشتر می‌كنید از كار كردن نیز لذت ببرید. اگر شما سعی كنید خیلی سریع برنامه‌هایتان را مرتب كنید ممكن است ناامید شوید، برای اینكه در عین حال كه احساس خستگی می‌كنید انرژی‌تان نیز کم می‌شود. در حال حاضر سعی كنید نكات مبهم را برای خود از بین ببرید تا همه چیز خوب به نظر برسد؛ شما بعدا هم می‌توانید به كارهایتان برسید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما برنامه‌های بزرگی در سرتان می‌پرورانید. مثل اینكه به سرزمین رویاها سفر كرده‌اید. اما امروز واقعیات روزمره زندگی مانع رویاپردازی‌های شما می‌شود. اجازه ندهید دوباره این اتفاق بیفتد. اگر فكر می‌كنید كه می‌توانید این رویاها را به واقعیت تبدیل كنید اشتباه كرده‌اید برای اینكه به اندازه كافی زحمت نكشیده‌اید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شاید شما این روزها دوست داشته باشید كه رابطه نزدیكتری با افراد خانواده‌تان داشته باشید. ممكن است شما فكر كنید كه در تصمیم‌گیری‌هایتان شكست خورده‌اید، برای اینكه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی‌رود. اما مقایسه كردن آرزوهای قبلیتان با واقعیت حاضر كار اشتباهی است؛ این دو مقوله كاملا با هم متفاوتند. زندگی كردن در زمان حال بهتر از سفر كردن در گذشته است. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز شما می‌توانید خیلی پر انرژی و فعال باشید، اما از نظر فكری زیاد خوش‌بین نیستید. شما می‌دانید كه لازم است خود را به سمت جلو هل بدهید و به خاطر همین ظاهرا خودتان را خوشحال نشان می‌دهید. وقتی به گذشته فكر می‌كنید، احساس می‌كنید كه قایق‌های نجات خود را از دست داده‌اید و این موضوع باعث ناامیدیتان شده است. شما باید از فكر كردن به گذشته دست بردارید، فقط در این صورت است كه می‌توانید واقعا شادی را تجربه كنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز تفكرات فلسفی می‌توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولی برایتان لازم است كه مثبت اندیشی خود را تقویت كنید. قبول كردن یک مسئولیت جدید برایتان مفید است، بخصوص اگر هم دارای جنبه‌های مادی و هم معنوی باشد. یوگا، فعالیت‌های هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما كمک می‌كنند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما اعتقاد دارید یكی از مسیرهایی كه برای تمام كردن كارهایتان باید طی كنید به روابط‌تان بستگی دارد. در حال حاضر شما كارهایی كه باید انجام دهید را تجزیه و تحلیل می‌كنید، اگر شما برای خود اهداف كوتاه مدت تعیین كرده باشید می‌توانید به مقصد برسید. به جای اینكه در شک و بدبینی سیر كنید، جمله « من می‌توانم » را مدام به کار برید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما این روزها در خانه‌تان احساس كمبود می‌كنید. این احساس می‌تواند بازتاب یكی از اتفاقاتی باشد كه در دوران كودكیتان اتفاق افتاده است. برای مثال ممكن است آرزوی داشتن همسر، فرزند و خانواده را داشته باشید. رویا پردازی و آرزو كردن می‌تواند برایتان مفید باشد، اما نباید آنها را با واقعیت اشتباه بگیرید و باید در زمان حال زندگی كنید تا شاد باشید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز خواهر و برادرانتان و یا دوستان نزدیكتان می‌توانند برای شما گرفتاری درست كنند. با وجود این اگر این مشكلات موقتی باشند برایتان بهتر است كه به آنها رسیدگی كنید. نگرانی‌هایتان به خاطر مسائلی كه مستقیما به شما مربوط نمی‌شود می‌تواند به شما انگیزه بدهد كه به مشكلات حل نشده خودتان هم توجه كنید. ولی اكنون زمان مناسبی برای مطرح كردن مشكلات خود و پیجیده‌تر كردن اوضاع نیست. 

 

فال روزانه متولدین دی 

فكر و خیالات شما مانع از رسیدنتان به مقصود دلخواه شده است و امروز شما هر كاری كه انجام می‌دهید فكر می‌كنید مطابق با انتظارات‌تان نبوده است. امروز برای شما مفیدتر است كه راه و روش‌های شخصیتان را امتحان كنید تا محرک‌هایی كه باعث رسیدن شما به موفقیت می‌شوند را بهتر بشناسید. در نهایت شما به مقصود خود خواهید رسید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شاید شما امروز نتوانید خواب ناراحت كننده‌ای كه دیشب دیده‌اید را به یاد بیاورید. اما به راحتی در مورد خود قضاوت كرده و خودتان را دست كم می‌گیرید. این حس ریشه در دوران كودكی شما دارد، زمانی كه یكی از والدینتان، معلم‌تان یا یكی از دوستانتان به شما حرفی زده است كه دلتان نمی‌خواسته آن را بشنوید. قبول داشتن خود به معنای این است كه نقص‌های خود را بشناسیم ولی به آنها فكر نكنیم. یک بار كه این كار را بكنید شک و بدبینیتان برطرف شده و اعتماد به نفستان نیز بیشتر می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما ارتباط زیاد بین توانایی‌های معمولی هر فرد و كارهایی كه انجام می‌دهیم را درک كرده‌اید. هم اكنون رویاهای شما كاملا زنده هستند و وقتی به واقعیت تبدیل می‌شوند وضوحشان نیز بیشتر می‌شود. به جای اینكه وقتتان را صرف فكر كردن به اتفاقات بدی كه در زندگی و در خانواده‌تان افتاده است بكنید، بر روی كارهایی كه می‌توانید انجام دهید تمركز كنید و به جای اینكه تلاش كنید چیزهایی كه قابل تغییر نیستند را تغییر بدهید، چیزهایی را كه می‌توانید اصلاح كنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: