فال روزانه دوشنبه 14 آبان 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 14 آبان 1397

فال روزانه امروز دوشنبه چهاردهم آبان 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما خیلی ایده آل فکر می‌کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیتهایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می‌گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می‌کنید قابل اجرا و کاربردی باشند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

شما توانایی دنبال کردن چیزهایی که پیش از این شروع کرده‌اید را دارید و امروزه بیشتر از همیشه به واقعیت نزدیک‌تر شده‌اید. شما دارای منبع عظیمی از انرژی هستید که به استقامت و پایداریتان می‌افزاید. ولی اهداف و مقصد خود را با دقت انتخاب کنید، چرا که عاقلانه نیست برای چیزی که کاملا بی اهمیت هست بیخودی تلاش کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد

شاید شما دوست نداشته باشید بخشی از وقت خود را به پروژه‌ای خلاقانه اختصاص دهید. امروز شما به انجام دادن کارهای جالب ترغیب می‌شوید و  به سمت ورزشهای رقابتی تمایل بیشتری دارید. امروز روزی عالی برای شرکت کردن در فعالیتهای بدنی است؛ پس زودتر دست به کار شوید. 

 

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما نسبت به کارهای سخت خوش بین هستید، اما دیگران زیاد به افکار شما واقف نیستند. این سخن به این معنی نیست که از روی قصد چیزی را پنهان می‌کنید، بلکه فقط دوست ندارید مرحله به مرحله وقایع روزانه‌تان را برای دیگران توضیح دهید. تمرکز کردن روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید به شما توانایی زیادی می‌بخشد و نهایتا تا بعدازظهر کارهایتان را تمام خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد

امروز روبرو شدن با سیل اطلاعاتی که به سویتان سرازیر می شود کارسختی است، چرا که شما ترجیح می‌دهید به منطق تکیه کنید نه تجربه مستقیم! شما واقعا نمی‌دانید با این اطلاعات چه کار کنید. فراموش نکنید که سریع عمل کردن موجب پدید آمدن یک سری مشکلات جدید می‌شود. شما اول باید روشی قابل اجرا برای خود طرح ریزی کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور

خیلی عجیب است که شما نمی‌خواهید چیزی را تجزیه و تحلیل کنید. شما فقط می‌خواهید احساسات خود را بشناسید و هم اکنون آنها باید به اندازه کافی خوب باشند. با وجود این شما باید با احتیاط عمل کنید، برای اینکه ماه در برج عقرب، شما را بیش از اندازه به خودتان مطمئن کرده است، در حالی که عطارد و نپتون افکارتان را مغشوش کرده‌اند. 

 

فال روزانه متولدین مهر

شما احساس می‌کنید که امروز آخرین فرصت برای تمام کردن چندین پروژه‌تان است. خوشبختانه امروز، یک روز فوق العاده است و شما با سخت کوشی می‌توانید کارهای متنوعی انجام دهید. اما با یک دست نمی‌توان دو هندوانه برداشت! بنابراین به جای این که تمام کارهایتان را با هم انجام دهید می‌توانید برای کارهای مختلف خود برنامه ریزی کرده و بعد هم به اندازه کافی استراحت کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان

شما امروز احساس ضعف و آسیب پذیر بودن می‌کنید.  امروز صادق بودن و درست کار بودن مهم‌تر از قدرتمند بودن است. از نشان دادن و ابراز کردن نقطه ضعف‌های خود نترسید، برای اینکه اگر شما انرژی خود را برای پنهان کردن آنها تلف نکنید تمام نقطه ضعف‌های شما می‌تواند به توانایی و قدرت تبدیل شود. 

 

فال روزانه متولدین آذر

با وجود اینکه دوستانتان فکر می کنند که شما همه چیزتان را از دست داده‌اید ولی خودتان بهتر می‌دانید که این گونه نیست. امروز شما وقتی که انرژی و توانایی‌های خود را ذخیره می‌کنید قدرتمندتر می‌شوید. به جای اینکه به سرعت همه چیز را برای دیگران افشا کنید قدری صبر کرده و آرامتر پیش بروید. اگر بخشی از صحبت‌هایتان را مخفی کرده و آنها را برای روز دیگری بگذارید راحت‌تر می‌توانید دیگران را متقاعد کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی

شما امروز مجبور می‌شوید تصمیم نهایی خودتان را مطرح کنید. اگر در محل کارتان سوءتفاهمی وجود داشته باشد با نزدیک شدن به افراد هم فکر خود می‌توانید آنها را بر طرف کنید. به قدرت‌های خودتان شک نکنید. زمانی که شما در حال صحبت یا کار کردن هستید منطقی بودن به قدرت شما اضافه می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین بهمن

امروز شما به اتفاقاتی که پیرامونتان رخ می‌دهد بی‌توجه‌تر شده‌اید. هر اتفاقی که امروز رخ می‌دهد یا به شما برای رسیدن به آرزوهایتان کمک می‌کند یا اینکه موفقیت شما را به تعویق می‌اندازد. با وجود اینکه اهداف بلند مدتتان برای شما خیلی مهم‌اند، به جای اینکه به نتیجه کار خود فکر کنید فقط به کارهای جدیدی که هم اکنون پیش رویتان قرار دارد توجه کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند

شما امروز حتی بیشتر از آن چیزی که در فکرتان می گنجد، از افراد دیگر تواناتر و قدرتمندتر هستید، در حقیقت شما اصلا تمایل ندارید که به افرادی که روبروی شما نشسته‌اند فخر بفروشید. اما اصلا دلیلی وجود ندارد که بخواهید از وظایف خود به خصوص آنهایی که به شما کمک می‌کنند کارهایتان در مسیر درستی قرار گیرد، اجتناب کنید. به توانایی‌های خودتان شک نکنید، فقط بایستید و بهترین کار ممکن را انجام دهید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: