فال روزانه دوشنبه 7 آبان 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 7 آبان 1397

فال روزانه امروز دوشنبه هفتم آبان 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردين 

امروز دنبال کردن ایده‌هایتان واقعا برای شما مشکل ساز خواهد بود، چرا که ممکن است دیگران حرفی به شما بزنند که از گفتن آن هدفی کاملا متفاوت داشته باشند. اگر به آنها اجازه بدهید که نظرشان را تغییر دهند راحت‌تر می‌توانید با هم کنار بیایید، اما اگر بخواهید آنها را مجبور کنید که بر سر عقیده خود بمانند ناامید خواهید شد. قبل از اینکه برای فعالیتهای بلند مدت خود برنامه‌ریزی کنید تا فردا صبر کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز ماه در هفتمین خانه‌ شما (خانه دوستی‌ها) قرار دارد و می‌تواند رابطه دوستانه زندگیتان را کامل‌تر کند. دوستانتان هم اکنون می‌خواهند رابطه صمیمی‌تری با شما برقرار کنند، اما وقتی شما با آنها مخالف باشید نمی‌توانید عقیده خود را به روشنی بیان کنید. پس حواس خود را جمع کنید، برای اینکه یک قضاوت نادرست می‌تواند یک رابطه عاشقانه را خراب کند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز برای شما روز کاری سخت و طاقت فرسایی است، اما اگر به اندازه کافی کار کنید نتیجه‌اش را هم خواهید دید. کلید واقعی برای رسیدن به موفقیت این است که در مورد اتفاقاتی که افتاده است با کسی حرف نزنید. اما خیلی به خودتان سخت نگیرید، وگرنه از برنامه‌هایتان نتیجه معکوس خواهید گرفت. امروز مداومت داشتن در کار موثرتر از فوران کردن انرژی‌های خلاقانه است. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز ماه در پنجمین خانه‌تان (خانه خلاقیت) قرار می‌گیرد و شما وسوسه می‌شوید کاری را انجام دهید که ذات واقعی‌تان را به نمایش بگذارد. این سخن به این معنی نیست که به خودتان سختی می‌دهید تا کاری را با شیوه‌ای متفاوت از روشهای خسته کننده کاریتان انجام دهید؛ بلکه به این معنی است که وقت کافی اختصاص می‌دهید تا چیزی خلق کنید که واقعا برایتان مهم باشد. این کار شاید مهم‌ترین تلاشتان باشد، چرا که با این کار می‌توانید با رفتار ژرف خود بر دیگران هم تاثیر بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

ماه جدید برج عقرب برایتان نتایج خوبی به همراه ندارد، چرا که شما نمی‌توانید عقل و دل خود را به یک مسیر یکسان هدایت کنید. کدام برنده خواهند شد؟! فرقی نمی‌کند. هر کدام که باشد باز شما چیزی را از دست داده‌اید. پس به جای اینکه بین منطق و احساسات یکی را برگزینید، موقعیتی را پیدا کنید که بتوانید به هر دو جنبه توجه کنید و در عین حال که انسان منطقی‌ای هستید، به احساساتتان نیز اجازه ظهور بدهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

خیلی عجیب است که ماه جدید برج عقرب در سومین خانه‌تان (خانه ارتباطات) قرار می‌گیرد و میزان تعاملات و همکاری‌های شما را با افراد دیگر ارزیابی می‌کند. شما امروز نمی‌توانید به راحتی قولهایی که به افراد دیگر داده‌اید و حرفهایی که آنها قبلا به شما گفته‌اند  را به یاد بیاورید، چرا که بهرام (سیاره بخت شما) به سمت اورانوس وحشی کشیده می‌شود. همین حالا به خودتان تکانی بدهید، برای اینکه فردا انرژی‌تان کم می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

ماه در دومین خانه شما (خانه مسائل مالی) برایتان استرس به همراه دارد. امروز اگر مجبور شوید مشکلات مالیتان را رفع کنید به اندازه قبل به خودتان اطمینان نخواهید داشت. اجازه ندهید این عدم اطمینان باعث ایجاد ترس در وجودتان شود. اگر توانستید فقط یک قدم بردارید، این اتفاق بدی نیست. دست برداشتن از مقاومت و پافشاری به این معنی نیست که ناراحتیتان را انکار کنید، بلکه باید با ایجاد کردن نگرشهای مثبت در خود با آنها روبرو شوید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما فکر می‌کنید کارهایی که دیگر بهشان فکر هم نمی‌کردید را هم می‌توانید دوباره انجام دهید، اما این خط فکری ممکن است برایتان مشکل ساز باشد. داشتن دید مثبت خصوصیت خیلی خوبی است، اما امروز شناختن مرزها و محدودیتهایتان شما را از ناامیدی فردا نجات می‌دهد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما دنیایی برای خود مجسم کرده‌اید که در این جهان از عهده انجام دادن هر کاری برمی‌آیید، اما ممکن است فرصت برقرار کردن ارتباطی عمیق و دوستانه با یک نفر را از دست بدهید. پنهان کردن ضعف‌ها و سستی‌ها لزوما باعث نابود شدن آنها نمی‌شوند! خودتان را مجبور کنید که احساساتتان را فاش کرده تا بتوانید به راحتی با دیگران تبادل نظر کنید. هیچ کس از شما انتظار ندارد همیشه یک ابرقهرمان باشید! 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز دوستان و همکارانتان نظریات خیلی خاصی عرضه می‌کنند و شما در عین حال که اطلاعات گذشته خود را کامل‌تر می‌کنید، دلتان نمی‌خواهد دست از تنبلی بردارید. شما راه و روش خود را تثبیت کرده‌اید و نمی‌خواهید به منظور پیدا کردن دیدگاه‌های متفاوت فکر خود را تغییر دهید. با دقت به حرفهایی که دیگران می‌زنند گوش دهید، اما بعد دست به کار شده و هر کاری که به نظرتان بهتر بود را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

با وجود مشکلاتی که در محل کارتان احساس می‌کنید روز خوبی را برایتان پیش بینی نمی‌کنیم، اما آنها به آن اندازه که شما فکر می‌کنید بد نیستند. اگر فقط یک بار احساسات خود را مطرح کنید، آن موقع موقعیت مناسبی برای به وقوع پیوستن اتفاقات خاص به وجود خواهد آمد. وقتی منطق را پیشه خود سازید، صداقت داشتن به شما کمک می‌کند مسیر پیش رویتان را هموار کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما امروز دقیقا می‌دانید که چه می‌خواهید و هیچ کس نیز قصد ندارد جلویتان را بگیرد. اما ممکن است با دست کم گرفتن خودتان لذت رسیدن به اهدافتان را از دست بدهید. همچنین شما مسئولیتهای خیلی زیادی پیش رویتان دارید که مجبورید بهشان رسیدگی کنید. هر چقدر سریعتر به این کارها برسید، زودتر می‌توانید به کارهای مورد علاقه‌تان بپردازید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: