فال روزانه پنجشنبه 3 آبان 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 3 آبان 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه سوم آبان 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز سیاره بخت شما عطارد در هشتمین خانه‌تان (خانه دوستی و صمیمیت) به طور پی در پی مورد حمله پلوتو سلطه‌جو قرار می‌گیرد و شما هم به خاطر نگرش‌ها و نظرات افرادی که بهتان نزدیکند خوشحال نیستید. اما حالا که استقلال و آزادی دارید این اتفاق برایتان دردسرساز است. به جای اینکه باعث بی‌نظمی‌ و بی‌ثباتی در محیط اطرافتان شوید، بدون اینکه از افراد دیگر خجالت بکشید، به شکست خود اعتراف کنید. مدتی صبر کنید تا اوضاع بر وفق مراد شما شود! 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شاید امروز یک فرد آشنا یا یک همکار از شما چیزی بخواهد که از انجام دادنش امتناع کنید. خوشبختانه شما قدرت استقامت و پایداری فوق العاده‌ای دارید و از خصلت لجبازی خود در این مشکل اخیر می‌توانید سود ببرید! پافشاری کردن بر روی عقیده خود خوب است، اما باید بدانید که چه وقت‌هایی باید با دیگران وارد مذاکره و گفتگو شوید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز محدود کردن میزان فعالیت‌هایتان کار عاقلانه‌ای است، برای اینکه خیلی مهم است که قبل از اینکه به گردش و تفریح بروید، کارهای قبلیتان را تمام کنید. شاید امروز نه گفتن واجب‌ترین کاری باشد که باید انجام دهید، چرا که این کار ساده وقت اضافی‌ای که بهش نیاز دارید را به شما می‌دهد. تا جایی که می‌توانید تمرکز داشته باشید، چرا که حضور شما در زمان حال جهانی متفاوت را برایتان به ارمغان می‌آورد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما تا موقعی که زیاد با دیگران صمیمی‌ نشوید خیلی راحت می‌توانید با آنها تفریح کنید. ماه سرد برج میزان دور ونوس دوست داشتنی می‌چرخد و تا نیمه خورشید نیز می‌چرخد و سردرگمی‌های اجتماعی را ایجاد می‌کند. به چیزهایی که ندارید فکر نکنید؛ بلکه به خاطر چیزهایی که دارید شکرگزار باشید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

بعضی وقتها با وجود اینکه ظاهرا همه چیز خوب به نظر می‌رسد ولی مشکلاتی وجود دارد. ممکن است عوامل بیرونی سبب گمراه شدن شما شوند. خوشبختانه شما کاملا از شرایط خود راضی هستید و می‌توانید به راحتی نظر خود را ابراز کنید، پس از انجام دادن این کار اجتناب نکنید و وقت را از دست ندهید. سریع کارتان را آغاز کنید تا چیزهای جدیدی راجع به خود یاد بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما احساس می‌کنید موج جدیدی از انرژی به زندگیتان سرازیر شده است، اما اول مجبورید شرایط نامطلوبی را تجربه کنید. شاید شما از برخورد کردن با این شرایط اجتناب کنید، اما صادق بودن با احساسات‌تان باعث بالاتر رفتن اعتماد به نفستان می‌شود. به طور طبیعی وقتی که بیشتر برای خودتان ارزش قائل هستید، می‌توانید حتی بیشتر از سطح توقع دیگران کار کنید. پس همین الان آستین‌ها را بالا بزنید و دست به کار شوید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما فقط می‌خواهید دیگران روز خوبی داشته باشند، ولی لازم است خبرهای مهمی ‌که می‌دانید را به اطلاع آنها برسانید. امروز عطارد به سومین خانه‌تان (خانه محیط خارجی) ملحق شده است. شما حتی بدون این که بدانید چه کار می‌کنید، منفی بافی خود را پخش می‌کنید. خوشبختانه شما می‌توانید با آگاه شدن از احساسات و تفکرات عمیق خود در طول روز بر این شک‌ها غلبه کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز هر دو سیاره فرمانروای شما از کنار هم رد می‌شوند و شدت احساسات‌تان حتی از قبل هم بالاتر می‌رود. اگر بخواهید ناراحتی شخصی که تازه با آن روبرو شده‌اید را پنهان کنید، به مشکل برخواهید خورد و هر چقدر بیشتر سعی کنید این مشکل پیچیده‌تر می‌شود. به جای اینکه در برابر احساسات خود مقاومت کنید، اجازه بدهید آنها در زندگیتان جریان داشته باشند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

اگرچه شما فقط می‌خواهید طرف خوب هر چیزی را ببینید و خوش مشربی خود را حفظ کنید، ولی مسائل مهم‌تری هم وجود دارند که باید آشکار شوند. شاید دیگران از شما بخواهند خوش‌بین بوده و حتی آنها را هم دلگرم کنید، اما انتظارات دیگران نباید باعث شود صداقت و درستکاری خود را از دست بدهید. روی هم رفته بخشی از شهرت و خوش نامی ‌شما به این خاطر است که هه چیز را همانطوری که هست عنوان می‌کنید. یک بار که حقیقت را بگویید، احساس خیلی بهتری پیدا خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز حواستان باشد احساسات افراد دیگر را نادیده نگیرید، برای اینکه امروز طبیعت جاه طلبانه شما در مسیری قرارتان می‌دهد که به هیچ چیز به جز رسیدن به اهدافتان فکر نمی‌کنید. فعالیت و سازنده بودن خیلی خوب است، اما در زندگی چیزهایی مهم‌تر از کار سخت و روزانه وجود دارد. قدم‌هایتان را آرام‌تر بردارید تا بتوانید در بین راه گل‌های خوش بویی که وجود دارند را ببویید! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

هم اکنون شما کاملا به سمت عطارد که در دهمین خانه‌تان (خانه شغلی) قرار دارد کشیده می‌شوید. شما در جستجوی روش‌هایی هستید که از نظر حرفه‌ای پیشرفت کنید و برای اینکه بیشتر مورد توجه واقع شوید سخت‌تر از قبل کار می‌کنید. متاسفانه این تلاش‌های سخت، شما را به جایی نمی‌رساند. ترکیبی از استقامت، صبر و شکیبایی و همچنین نگرش‌های مثبت بهترین روش برای رسیدن به موفقیت است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما احساس می‌کنید که امروز کسی با شما مخالف است و نمی‌دانید چگونه بدون اینکه مشکلی پیش بیاید کار خود را پیش ببرید. این اتفاق مشکل بزرگی نیست، اما موضوعی است که نمی‌توانید به این راحتی آن را نادیده بگیرید. سعی نکنید بر روی نظرات شخصی خود پافشاری کنید. اگر جلوی عصبانیت خود را بگیرید، موانع خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید از بین می‌روند.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: