فال روزانه دوشنبه 30 مهر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 30 مهر 1397

فال روزانه امروز دوشنبه سی ام مهر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 
 
همچنانکه خورشید تا ماه آینده به پرتو افشانی در سرتاسر جوزای پرشتاب ادامه می‌دهد، شما نیز می‌توانید انرژی بیشتری از خود به اطراف ساطع کنید. امروز همچنانکه ستاره بخت شما (بهرام) در مقابل زحل قرار گرفته، کار عاقلانه‌ای که می‌توانید بکنید این است که به صورت جدی برای دستیابی به هدف‌هایتان تلاش کنید. برای حرکت کردن به جلو فرصت را از دست ندهید. 
 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت 
 
شما در حال وارد شدن به ماهی هستید که نسبت به ماه قبل توجه عقلانی بالاتری را می‌طلبد و نیاز خواهید داشت که نسبت به شغلتان توجه بیشتری داشته باشید. زمان بیشتری را برای سازماندهی کردن هزینه‌های شخصی و خوشایندتر کردن محیط پیرامونتان اختصاص دهید. تنبل نباشید و خودتان را از دست فعالیت‌های یکنواخت روزمره رها سازید؛ قدری ریسک کردن برایتان خوب است، اما خیلی هم نسبت به بازده کارتان دلخوش نباشید. 
 
 
فال روزانه متولدین خرداد 
 
از این روزها استفاده کنید تا به خودشناسی برسید و تصمیم بگیرید به کجا می‌خواهید بروید. حس کنجکاوی تشدید یافته‌تان به منزله سرمایه‌ای برای شماست، پس در سوال کردن در مورد عقیده و نظر دوستانتان تردید نداشته باشید. فراموش نکنید که با سوال کردن فقط نصف راه را طی کرده‌اید. شما باید شنونده‌ای با ذهن باز باشید تا بتوانید تجربه‌های ارزشمندی کسب کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین تیر 
 
هنگامی که خورشید وارد ماه جوزا می‌شود لازم است که شما همکاریهای قبلی‌تان را تمام کنید. پروژه‌هایی را که شروع کرده بودید الان باید در حال تکمیل شدن باشند. تقویم عادی را فراموش کنید؛ سال شما در حال نزدیک شدن است، پس شما باید آماده باشید تا هر کاری را که می‌خواهید انجام دهید با روشی جدید شروع کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین مرداد 
 
تقویم اجتماعی شما نشان دهنده این مطلب است که این ماه، ماه پر از جنب و جوش و فعالیت در سال برای شماست. بخشی از انگیزه اصلی شما می‌تواند این باشد که اکنون نمی‌خواهید تنها باشید. همکاری کردن با یک گروه برای شما از اینکه به راه خودتان بروید جالبتر است. به منظور اینکه بتوانید در حد امکان بهترین بازیکن تیمی باشید مسائل شخصی خودتان را هم بیان کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین شهریور 
 
خورشید ماه جوزا در دهمین خانه شغلی ماه تولد شما قرار گرفته و با اینکه شما در معرض توجه همه هستید، احساس دستپاچگی می‌کنید. شما به طور ناراحت کننده‌ای از فداکاریهای شخصی که برای روشن نگه داشتن چراغها در مسیر کاریتان لازم هستند آگاه می‌شوید. به محدودیتهایتان فکر کنید و تصمیم بگیرید که برای داشتن امنیت مالی و موفقیتهای حرفه‌ای از چه چیزی حاضرید چشم پوشی کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین مهر 
 
شما فرصت رشد کردن در امری را دارید که شما را فراتر از محدودیتهای خودخواسته خودتان می‌اندازد. وقتی که خورشید به سمت نشان‌های یکی از ماهها حرکت می‌کند، به طور طبیعی با نشانه ماه شما هماهنگ می‌شود. حتی اگر نمی‌توانید مسافرتی حقیقی داشته باشید، حداقل در ذهنتان به جاهایی که می‌خواهید سفر کنید. به منظور بهتر ساختن زمان حال از عقاید جدید استقبال کنید، فلسفه‌های دیگر را یاد بگیرید و در مورد علوم متافزیک مطالعه کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان 
 
اکنون خورشید به سوی هشتمین خانه صمیمیت در ماه شما حرکت می‌کند و می‌تواند فعالیتهای اساسی شما را فعال و غنی سازد. شما معمولا دوست دارید بفهمید که چه کاسه‌ای زیر نیم کاسه است، چه چیزی در این راز نهفته است و در سمت دیگر ماه چه خبر است. خودشناسی با تحقیق کردن در مورد خود انسان به دست می‌آید. از کلام استفاده کنید تا راه ورود را بیابید، اما سپس از احساستان استفاده کنید تا به جوهره واقعی برسید. 
 
 
فال روزانه متولدین آذر 
 
امروز که ماه تاثیرپذیر در نشان شما قرار گرفته، شما نسبت به همیشه حساس‌تر شده‌اید. در ضمن الان که خورشید در هفتمین خانه شریکان شما قرار دارد، تاکیدها می‌تواند روی شخص دیگری باشد، بنابراین یک تضاد به وجود می‌آید. شما چگونه می‌توانید نیازهای شخصی خودتان را بیان کنید در حالی که برای رابطه‌های دوستی مهم احترام زیاد قائل هستید؟ فراموش نکنید، صادق بودن با خودتان به این معنی نیست که افراد دیگر را فرا‌موش کنیم. 
 
 
فال روزانه متولدین دی 
 
اکنون که خورشید وارد ماه جوزا شده و برای چهار هفته در این ماه می‌ماند، نورافشانی آن، شما را از وظایف عادی و روزمره زندگی آگاه می‌سازد. حتی اگر الان شما فردی تک رو هستید، اکنون زمان تنها به مسافرت رفتن نیست. اگر شما اخیرا یک رابطه دوستی جدید را شروع کرده‌اید یا انگیزه پیدا کرده‌اید که اکنون رابطه جدیدی را شروع کنید فقط این اطمینان را کسب کنید که هیچ کدام از نیازهای شما بی‌اهمیت پنداشته نمی‌شود. 
 
 
فال روزانه متولدین بهمن 
 
همچنانکه خورشید در مسیر برج جوزا حرکت می‌کند یک هماهنگی معنوی برای شما می‌آفریند. در حالیکه شما بسیار به فعالیتهای شخصی اخیرتان متکی هستید، روزهای هفته مطمئنا برای شما واضح و روشن باقی خواهند ماند. از روابط متقابل شادی که فرصتها را برایتان می‌سازند لذت ببرید، برای آنکه در این ماه مسائل جدی برای شما بسیار آسان می‌شود. 
 

فال روزانه متولدین اسفند 

از زمانیکه شما تصمیم گرفته‌اید خودتان را به جریان روزمره زندگی بسپارید انرژی آسمانی برج جوزا برای شما می‌تواند کاملا خسته کننده باشد. در این ماه خورشید معمولا بیشتر از آن چیزی که شما اغلب می‌خواهید یا نیاز دارید به شما اطلاعات می‌دهد. حواستان جمع باشد؛ مشکلات سر برمی‌آورند و شما را از توجه کردن به مسائل معنوی باز می‌دارند. اگر شما با داده‌های بسیار زیاد سردرگم شده‌اید به طبیعت پناه ببرید و یا به گوشه امن خانه‌تان بروید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: