فال روزانه چهارشنبه 18 مهر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 18 مهر 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه هجدهم مهر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز گفتگو با دیگران، شما را به جاهایی می‌كشاند كه خودتان اصلا انتظارش را ندارید، ولی باید دوست داشته باشید كه پایتان را از مرزهای خود فراتر بگذارید. از نظر تئوری این كار باید برایتان آسان باشد، چرا كه شما همیشه از ایده‌های جدید استقبال می‌كنید، ولی حالا وقتی كه می‌بینید با موقعیت جدید خود آشنایی ندارید احساس ترس می‌كنید. شما باید خودتان را به این جریان بسپارید، اگر بخواهید مقاومت كنید اوضاع بدتر می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

اگرچه شما فرد آینده نگری هستید، اما ظاهرا نمی‌توانید از وقت‌های آزاد خود استفاده كرده و به مسافرت یا پیک‌نیک بروید. شاید الان وقت این فرا رسیده كه بفهمید دیگران می‌توانند برای مدتی بدون شما و به تنهایی خودشان از پس كارها بربیایند. حتی اگر برای این كار مجبور شوید با یكی از همكارانتان بحثی جدی داشته باشید، بدانید كه اگر فقط یک بار بهشان بگویید كه نیاز به استراحت دارید می‌توانید نظر موافق آنها را جلب كنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

هم اكنون راه‌های خیلی زیادی برای خلاقیت وجود دارد و این امكان برای شما به وجود آمده كه برخی از این روش‌ها را امتحان كنید. امروز تلاش شما برای متفاوت بودن بهتان كمک می‌كند تا در جمع بدرخشید، چرا كه شما به روش‌های مختلفی ایده‌های خود را مطرح می‌كنید. اما اگر دیگران فكر كنند یكی از ایده‌های شما از همه بهتر است به دردسر خواهید افتاد، چرا كه آن وقت از شما می‌خواهند روی همان یک ایده تمركز كنید. خوشبختانه شما توانایی این را دارید كه حرف خود را به كرسی بنشانید و همین توانایی اجازه تغییر كردن را به شما می‌دهد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اگرچه شما با وابستگی‌ها و تعلقات عاطفی آشنایی كامل دارید، ولی امروز این وابستگی شما را به مسیری كاملا متفاوت می‌كشاند. شما فهمیده‌اید كه حساسیت شدیدتان عملی خوب و قابل تحسین است، چرا كه به دلیل مهربانیتان نمی‌توانید نسبت به ناراحتی‌های افراد دیگر بی اعتنا باشید. اگر شما قبول كنید كه نباید انتظار تلافی و جبران داشت، آنوقت به این افراد یاد می‌دهید كه چگونه نوع تازه‌ای از دوست داشتن را تجربه كنند. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز وقت این رسیده كه از انزوا بیرون بیایید. شما امروز به راحتی می‌توانید خودتان را با دوست‌هایتان سرگرم كنید، چرا كه احساس می‌كنید از نظر احساسی تامین هستید. اگر شما جرات و شهامت تغییر كردن را داشته باشید، ابراز كردن نظریات‌تان، شما را در مسیر غیر قابل پیش بینی‌ای قرار می‌دهد. ارتباط برقرار كردن كلیدی است كه درهای عشق و دوست داشتن را به رویتان می‌گشاید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز توجه كردن به جزئیات زندگی روزانه برای شما در اولویت قرار دارد كه البته كاری غیر معمول و خارج از كارهای روزانه‌تان نیست. البته این روزها فعالیت‌های روزانه شما شبیه به هم و شبیه روزهای قبلی نیست، چرا كه شما دنبال راه‌های جدیدی هستید كه خستگی ناشی از یكنواختی را از تنتان بیرون كنید. از تغییر دادن زندگی خود نترسید، چرا كه احساس شادابی كه بعد از آن حاصل می‌كنید، مهم‌تر از هر ترس و تغییری است. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما همیشه با رضایت خاطر مسائل پیچیده‌ای كه احساساتتان را تحت تاثیر می‌گذارند را می‌پذیرید، اما امروز بیشتر از همیشه مشتاق خطر كردن هستید. در حالیكه به فكر امنیت خود نیز هستید، اعتراف كردن به رفتارهای حاكی از نافرمانیتان می‌تواند باعث راحتی و آسایش خاطرتان شود. این سخن به این معنی نیست كه حالا دنبال امنیت و مكان‌های امن باشید، بلكه باید به منظور داشتن تجربه‌ای به یاد ماندنی ریسک كردن را بپذیرید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز جریان هوای شدیدی از سوی خورشید به سمت پلوتو یعنی سیاره بخت شما می‌آید و شما با حس‌هایی كه تا به حال برایتان پوشیده بود آشنا می‌شوید و یا بخشی از وجودتان را كه به فراموشی سپرده بودید دوباره آشكار می‌شود. اگر نتوانید در مورد این حس‌های جدید خود با كسی صحبت كنید اصلا اهمیتی ندارد. الان چیزی كه مهم است میل و علاقه‌تان برای رفتن به سفری دور و دراز به تنهایی و فقط مخصوص به خودتان است. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز سرتان خیلی شلوغ است، ولی بیشتر ترجیح می‌دهید استراحت كنید. اولین حركت و كشش شما به سوی تفریح و خوشی متمایل است، اما به صراحت می‌دانید كه چیزهای وسوسه كننده به روش‌های گوناگون شما را در بوته آزمایش قرار می‌دهند! پس در برابر كودک درون شاد و خوشحال خود تسلیم نشوید؛ در عوض به سراغ كارهایتان كه روی هم تلنبار شده بروید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز فواید داشتن دوستانی كه شما و شغلتان را حمایت می‌كنند را درک خواهید كرد. امروز وقتی یكی از همكاران بدون هیچ چشم داشتی كار خودش را رها می‌كند تا به شما كمک كند حسابی شگفت زده خواهید شد! به جای اینكه تظاهر كنید خودتان می‌توانید همه كارها را انجام دهید و به جای فاصله گرفتن از او با مهربانی و با لبخندی بر روی لب كمک او را قبول كنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر شما امروز نسبت به قبل بی حوصله‌تر شده‌اید نگرانی به خود راه ندهید، برای اینكه این موضوع وقتی كه ماه به نشانه شما بازمی‌گردد نمونه بارزی است. نسبت به احساساتتان آگاهی داشته باشید، با وجود این اینگونه به نظر می‌رسد كه شما نسبت به آنچه كه در پیرامون‌تان اتفاق می‌افتد بی‌اهمیت هستید. ممكن است قادر نباشید حوادث بیرونی را اصلاح كنید، اما مطمئنا بر روی عكس‌العمل‌های خودتان كنترل كافی دارید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

اگرچه امروز رویاهای شما كاملا غیر واقعی هستند، ولی شما دوست ندارید از آنها دست بكشید. در حقیقت شما خیلی هیجان زده شده‌اید. شما خودتان فكر می‌كنید كه رویاهایتان كاملا واضح و روشنند، اما در حقیقت از تاثیراتی كه دیگران بر شما گذاشته‌اند اطلاع ندارید. با وجود این هر وقت كه با طرفداران خود صحبت می‌كنید و نظر آنها را می‌پرسید حتما به حرفشان هم گوش بدهید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: