فال روزانه سه شنبه 17 مهر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 17 مهر 1397

فال روزانه امروز سه شنبه هفدهم مهر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

هم اكنون توجه كردن به رژیم غذاییتان از اهمیت زیادی برخوردار است، ولی شما دوست دارید برنامه منظم روزانه خود را ادامه دهید. شاید برخی برنامه‌های غیر قابل پیش بینی در محل كار، شما را مجبور كند رژیم غذایی و یا تمرینات ورزشیتان را تغییر دهید که در نتیجه این تمرینات، خیلی سختی خواهید كشید. خوشبختانه شما می‌توانید در مشكلات و سختی‌ها به یک دوست و یا همسر خود تكیه كنید و شاید فرصت كافی برای مواظبت كردن از خود را نیز پیدا كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما احساس می‌كنید به خوبی از پس انجام دادن كارهای سخت خود برآمده‌اید، ولی مورد تشویق واقع نشده‌اید. هم اكنون اگر قرار است مسئولیت‌های بیشتری را تقبل كنید، بدون اینكه برای خود احساس تاسف كنید و یا به اطرافیان‌تان غُر بزنید، فقط كارتان را انجام دهید. این جریان آنقدر كه شما برای خود بزرگ كرده‌اید بغرنج نیست! حتی اگر شما نتوانید به زودی نتیجه كارتان را ببینید ولی باز هم دوست دارید بیشتر تلاش كنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز شما خصوصا اگر بخواهید به مسافرت رفته و یا زمانی را به آموزش و یادگیری اختصاص دهید، نمی‌توانید شور و هیجان خود را كنترل كنید. البته اگر بخواهید با آموزش دیدن یا تجربه عملی دانش خود را بالاتر ببرید موانعی سر راهتان نیز وجود خواهد داشت كه می‌توان به مشكلات خانواده و وضعیت مالیتان اشاره كرد. ناامیدی خودتان را به افراد دیگر منتقل نكنید؛ فقط كارهایی كه باید اكنون انجام دهید را تمام كنید و امید داشته باشید كه اوضاع در آینده بهتر شود. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز حدود ظهر وقتی كه ماه وارد برج احساسی دلو می‌شود، شما تحولی در انرژی و توانایی‌های خود حس می‌كنید. ولی وقتی نمی‌توانید با احساسات خود ارتباط برقرار كنید عصبانی شده و روزهایی كه از مشكلات سخت فرار می‌كردید را به یاد می‌آورید. ولی امروز اصلا مثل آن روزها نیست! پس ترس‌های قدیمی ‌خود را به زمان حال منتقل نكنید. استراحت كردن را به شما پیشنهاد می‌كنیم، چرا كه استراحت تضمین می‌كند كه دوباره آسایش و راحتی گذشته را به دست می‌آورید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما امروز باید به غیر از خودتان، حواستان به شخص دیگری هم باشد. شاید امروز را با برنامه‌ای مادی و ملموس آغاز كنید، اما وقتی نگرانی‌هایتان برنامه شما را غیر قابل مدیریت ساختند لازم است كه استراتژی اصلی خود را رها كنید. از اینكه توقعات‌تان كوچک و ناچیز شوند نترسید، فقط كارهایی را انجام دهید كه برای تغییراتی كه دیگران از شما انتظار دارند بهترین جواب باشد. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز كار درست و خوب انجام دادن برای شما تبدیل به معضلی شده است، چرا كه احساس سردرگمی ‌می‌كنید. شاید خودتان بدانید كه چه كاری برایتان بهتر است، اما انتظارات و درخواست‌های افراد دیگر از شما آب را گل آلود كرده و در نتیجه دست برداشتن از شک‌ها و دو دلی‌هایتان كار سختی شده است. به جای اینكه روی برنامه‌های ایده‌آل تمركز كنید، واقع بین بوده و به اینجا و زمان حال فكر كنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما اواخر روز سرحال‌تر می‌شوید و ترغیب می‌شوید در نگرش‌های جدی خود تغییراتی داده و كاری لذت بخش‌تر و جالب‌تر انجام دهید. اما كنار گذاشتن مسئولیت‌هایتان كار راحتی نیست، چرا كه شما این روزها بیش از حد فكور و اندیشمند شده‌اید و مسئولیت‌های اصلی خود را با میزان اهدافتان می‌سنجید. زیاد به خودتان سخت نگیرید، مثل تمام انسان‌های دیگر تفریح و بازی می‌تواند جزئی از برنامه‌تان باشد و در مراحل كاریتان التیام بخش و شفا بخش باشد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز خاطره‌ای قدیمی ‌مربوط به دوران كودكی و یا مشكلی عاطفی مربوط به گذشته خانواده از ضمیر ناخودآگاه شما بیرون آمده و تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هر چقدر كه سعی كنید آن را مخفی كنید، قوی‌تر می‌شود. الان بهترین كار این است كه كسی را كه خیلی بهش اطمینان دارید پیدا كرده و داستان خود را به او بگویید، حتی اگر قبلا هم این كار را كرده باشید باز بهترین روش است. دوباره عنوان كردن این مسئله به شما كمک می‌كند چیزهای جدیدی راجع به آن بفهمید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز در محل كار نمی‌توانید سرحال و قبراق باشید، چرا كه افراد دیگر شما را تحت فشار قرار می‌دهند كه كارهایی را انجام دهید كه همیشه از انجام دادنشان اجتناب می‌كردید. متاسفانه شما مجبورید طاقت آورده و هر چه ازتان انتظار دارند را انجام دهید، چرا كه اگر كار دیگری بكنید اینگونه به نظر می‌رسد كه فرد بی‌مسئولیتی هستید. اما فراموش نكنید افرادی هم هستند كه می‌توانند با شما همكاری كنند، پس با آنها صمیمی‌ شده و چیزهایی را كه لازم دارید از آنها بخواهید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز باید بفهمید كه چه چیزی باعث شده شرایط سخت و دشوار زندگیتان تبدیل به نگرش‌های مثبت شود. شاید توانایی بهتر كردن و زیباتر كردن زندگیتان را داشته باشید، اما ابتدا لازم است بتوانید افراد دیگر و حتی خودتان را ببخشید. فهمیدن اینكه هیچ كس ملامت‌تان نمی‌كند شما را قادر می‌سازد كه ناراحتی‌های قدیمی ‌را فراموش كرده و به زندگی عادی خود برگردید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

هرچه زودتر در اول صبح كارهای قبلی خود را تمام كنید، چرا كه ماه وارد نشانه‌تان شده و انرژی جدیدی به شما می‌دهد و علاقه‌مند می‌شوید به جای انجام دادان كارهای تكراری و همیشگی بیشتر با دوستان و هكارانتان همكاری كنید. با وجود این ممكن است به مانعی غیر قابل تشخیص برخورد كرده و اگر ندانید كه چه موقع باید كوتاه بیایید، ناامید خواهید شد. اگر دیگران زیاد مشتاق به حرف زدن نیستند، آنها را مجبور نكنید. فعلا عقب نشینی كنید ولی آماده باشید كه بعدا دوباره سعی كنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شاید امروز دوست و یا همسرتان بخواهد روی شما تسلط و نفوذ داشته باشد، اما شما مجبور نیستد در برابر زور و فشار تسلیم شوید. البته آگاه باشید كه شما نمی‌توانید این احساس جدید خود را از تضادهایی كه در گذشته با فردی مشابه داشته‌اید جدا كنید. به جای اینكه همان اشتباهات گذشته را تكرار كنید، به روشنی نظرات خود را ابراز كنید و بعد ببینید كه چه اتفاقی می‌افتد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: