فال روزانه جمعه 13 مهر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 13 مهر 1397

فال روزانه امروز جمعه سیزدهم مهر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما در آستانه جدیدی از زندگی خود هستید كه شما را به منطقه‌های ناآشنا هدایت می‌كند، جایی كه منطق اصلا هیچ راهی ندارد. به جای اینكه طبق برنامه ریزی قبلی خود كار كنید، از عزلت‌گاه خود بیرون آمده و تمام تجربیات خود چه درست و چه نادرست را با هم بیامیزید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

برای انجام دادن كارهای جدیدتان، حتی اگر دلتان می‌خواهد تنهایی كار كنید، لازم است كه از نزدیک با همكارانتان كار كنید. كنار كشیدن و كم آوردن نمی‌تواند یكی از گزینه‌های شما باشد، برای اینكه دیگران هم سعی می‌كنند شما را درگیر كار كنند. اگرچه این كار خیلی سخت است، ولی شما باید از دوستی‌های خود درس بگیرید. شما هم احساسات خود را ابراز كنید و هر چقدر هم بحث كردن برایتان سخت بود باز هم به گفتگو ادامه بدهید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز امكان دارد یک نفر با عقاید خیلی خوش بینانه وارد زندگی شما شود، اما وقتی خودتان را در بحث‌ها درگیر می‌كنید خبرهای خوش می‌تواند جدی‌تر شوند. سرباز زدن از همكاری با دیگران كار منطقی‌ای نیست، برای اینكه بهتر است قبل از اینكه دست به عمل بزنید بفهمید كه چه اتفاقاتی افتاده است نه بعد از آن! محدود كردن انتخاب‌های خود خیلی بیشتر از قبول كردن همه چیزهایی كه به شما پیشنهاد می‌شود برایتان مفید خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز شما اعتقاد دارید كه خیلی خوب و درست حرف زده‌اید، اما حرف‌هایی كه الان می‌زنید ممكن است باعث فراری دادن دیگران شود. حتی شاید بعضی از جمله‌هایتان را ناتمام ول كنید كه این موضوع می‌تواند باعث عصبانی شدن دیگران شود. حذف كردن كارهای اضافی و غیر لازم از برنامه روزانه خود می‌تواند تنش‌هایی كه بین شما و دیگران وجود دارد را كاهش دهد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما در اوج بازی قرار گرفته‌اید و آماده پریدن، خلاقیت و شاد بودن هستید! اما شما در استفاده كردن از توانایی های خود شک دارید، چرا كه نمی‌خواهید با انجام دادن كارهایی كه زیاد مهم نیستند انرژی خود را تلف كنید. سعی نكنید جذابیت‌ها و لبخند خود را پنهان كنید. به دیگران بگویید چه احساسی دارید و حتی اگر طبق میل آنها رفتار نكرده‌اید نگرانی به خود راه ندهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما دلتان نمی‌خواهد در خانه بمانید، ولی امكان اینكه تمام روز بیرون از خانه بمانید وجود ندارد، چرا كه اكنون كارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید. شما اكنون در دوره‌ای از زندگی خود هستید كه حرف‌هایتان می‌توانند تعیین كننده شكست و یا موفقیت‌تان باشند؛ پس به خاطر كارهایی كه باید انجام دهید شكایت نكنید و غر نزنید! در عوض تا جایی كه می‌توانید با نگرش و دید مثبت كارهای خود را در داخل خانه انجام دهید و بعد به سر كار بروید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

آرزوهای بزرگ و آرمانی در سر داشتن شاید عاقبت كمی‌ ناامیدتان كند؛ چرا كه ممكن است حوادثی كه اتفاق می‌افتد به آن خوبی كه شما در ذهنتان تصور كرده بودید نباشد. با وجود این شما می‌توانید كارهای خیلی زیادی انجام دهید و همین فعالیت و سازندگیتان به شما كمک می‌كند نگرش های منفی مربوط به خود را اصلاح كنید. خودتان را با ایده‌آل‌هایتان مقایسه نكنید؛ به جای اینكه به كارهای ناتمام خود فكر كنید به كارهایی كه انجام دادید فكر كنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما امروز نسبت به وضع مالی خود و یا دست كم نسبت به امكاناتی كه دارید خیلی خوش بین هستید. حالا بهرام در نشانه شما قرار دارد و انرژی زیادی در خود حس می‌كنید كه شما را قادر می‌سازد بیشتر از همیشه كار كنید. اما این انرژی زیاد می‌تواند خشم و عصبانیت شما را نیز آشكار كند، پس راهی پیدا كنید كه به وسیله آن احساسات غیر منتظره‌تان را خاموش كنید، وگرنه درگیر مسائلی می‌شوید كه اصلا به نفعتان نیستند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

الان زمان جدی بودن است، البته این حرف لزوما در مورد مسائل كاری نیست. شما احساس می‌كنید كه وظایف زیادی دارید؛ در حالیكه احساسات و علایق‌تان، شما را به سفری دور و دراز از عجایب می‌كشاند. فقط یادتان باشد نتایجی كه شما امروز به آنها دست یافته‌اید، لزوما نتایج صحیحی نیستند. توجه كردن به جزئیات می‌تواند با جریانی آرام شما را برای چند هفته از برنامه‌تان جلوتر بیندازد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز به یک دو راهی رسیده‌اید كه فهم و بینشتان به شما چیزی می‌گویند ولی شما كار دیگری انجام می‌دهید. گاهی اوقات شما با موفقیت می‌توانید بعضی از رفتارهایتان را وقتی كه با آن چیزی كه شما می‌دانید بهترین رفتار است مغایرت دارند، با دلایل منطقی توجیه كنید. با وجود این شما امروز سعی می‌كنید بفهمید چگونه اعتقاداتتان می‌توانند بر كارتان تاثیر مثبتی بگذارند. پس نباید نگران این باشید كه دیگران از شما قدردانی كنند. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز احتمال موفقیت برای شما بیشتر شده است، چرا كه به هیچ درخواستی جواب منفی نمی‌دهید. شما قادر هستید بدون توجه به موانعی كه پیش رویتان قرار دارند، همچنان اهداف خود را داشته باشید. این روزها دیگران، از سرسختی شما شگفت زده شده‌اند، اما اجازه ندهید عكس العمل‌های آنها شما را از اهدافتان دور كند. توجه خود را روی مقصدتان متمركز كنید و با ثبات قدم در همین مسیر گام بردارید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

حالا كه ماه به نهمین خانه شما (خانه اهداف بزرگ) انرژی می‌دهد، وسعت و دامنه فهم و دانش شما نیز بیشتر شده است. به خاطر اینكه ظاهرا قادر هستید فراتر از هدف خود را هم ببینید. دیگران به منظور بهره گرفتن از نصیحت‌هایتان پیش شما می‌آیند. حواستان جمع باشد؛ شما بر سر دو راهی قرار می‌گیرید و به محض اینكه یكی از آنها را برگزینید، كسانی كه از مسیر اول سودی عایدشان می‌شود برایتان مشكل درست می‌كنند. تا جایی كه امكان دارد هیچ كدام را انتخاب نكنید و میانه‌رو باشید تا موقعی كه راه سومی ‌هم نمودار شود.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: