فال روزانه پنجشنبه 12 مهر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 12 مهر 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه دوازدهم مهر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

اکنون در حالیکه ماه از دومین خانه شما رد می‌شود توجه کردن به مسائل مالی احساس خوبی در شما پدید می‌آورد. هنگامی که شما با صورت حسابهای اول ماه روبرو می‌شوید ممکن است مجبور شوید از تفریحاتتان کم کنید، اما هر کار درستی که اکنون انجام می‌دهید نتیجه‌اش را بعدا در آخر هفته خواهید دید. به خاطر چیزهایی که ندارید شکایت نکنید؛ در عوض به خاطر آن چیزهایی که دارید شکرگذار باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

توجه کردن به موضوعات عملی در روزی که در آن قرار دارید باعث می‌شود احساس بهتری داشته باشید، اما اگر شما کارهایی را انجام دهید که به آنها نیاز دارید موضوعی است که شما را به دردسر می‌اندازد. شاید یک مسئله احساسی غیر قابل حل در حالیکه در مورد صلاحیتهایتان شما را به شک می‌اندازد، احساس رضایت شما را از بین ببرد. تلاش مضاعف برای انجام دادن کارهایی که فکر می‌کنید مهم‌ترین کارها هستند قضاوتها را به سود شما منحرف خواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

اگر شما امروز سعی کنید خودتان باشید تواناییتان بیشتر خواهد شد. اگرچه شما ترجیح می‌دهید با دیگران رفتار متقابل داشته باشید، گاهی اوقات نیاز دارید که با حذف کردن اختلافات پر سر و صدا دوباره انرژی‌تان را ذخیره کنید. اگرچه شاید این موضوع برایتان ناراحت کننده باشد، اما دکتر نیز به شما سفارش می‌کند که کمی هم به جاهای خلوت‌تر بروید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اگر دوستان شما کارهایی را انجام می‌دهند که شما از آنها انتظار ندارید شگفت زده نشوید. اینکه آنها بتوانند نقطه ضعف شما را به دست آورند شما را به دردسر خواهد انداخت، اما اگر شما قبول کنید که دوستانتان طرف شما هستند این موضوع عکس العمل منفی شما را تغییر خواهد داد. به این موضوع به عنوان یک فرصت بنگرید که شما را به آنچه که دوست دارید نزدیکتر می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

دخالت کردن در زندگی دیگران روش همیشگی شما نیست، اما امروز شما خیلی بیشتر از یک انسان تنها در زندگی دیگران تاثیر دارید. دیگران امروز شما را راهنمای خود می‌دانند و اگر شما بهترین راهنما باشید می‌توانید تبدیل به یک قهرمان شوید. تاثیری که بر روی افراد دوروبرتان دارید را دست کم نگیرید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

بسط دادن بینشتان همیشه برای شما مهم نیست، اما شاید شما امروز بخواهید برای اینکه بهترین دید را داشته باشید در بالاترین نقطه کوه بایستید. شما هوشمندانه در حین آموزش روشنفکری و مقام رفیعی را به دست خواهید آورد. پس در یک دوره آموزشی ثبت نام کرده و یا حتی به مسافرت بروید تا افق فکریتان را بسط دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز در حالیکه برای پیاده روی در طبیعت از خانه بیرون می‌روید، حرکت موثر شما به سمت تجربه کردن زیبایی می‌تواند شما را به کار کردن در بیرون از خانه ترغیب کند،. اما حتی اگر شما در خانه تلویزیون تماشا کرده و یا موزیک گوش بدهید نیز لذت خواهید برد. با وجود این اگر در پایان روز شما همچنان بر انجام دادن کارهایی که مهارتهای مخصوصتان را به کار می‌گیرند تمرکز کنید، بهترین احساس را خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز وارد یک بحث و مشاجره شدن از حل کردن آن در همان ابتدا آسان‌تر است. اگر شما به افراد لجوج برخورد کنید، شاید حوصله سرزنش کردن آنها را نداشته باشید. یک ناراحتی بی‌اهمیت می‌تواند به طور پرشوری یک درگیری عاطفی را بالا ببرد. آگاه بودن از تواناییهایتان می تواند به شما کمک کند که انرژی‌تان را برای رسیدن به اوج ذخیره کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

رفتارهای عجیب و غریب خود شما می‌تواند بیشتر از رفتار بی‌ثبات یک فرد دیگر برایتان دردسرساز باشد. خبر خوب این است که افراد دیگر به سرعت شما در حال تغییر دادن رفتارهایشان هستند و خبر بد این است که با وجود این تغییر وادار کردن دیگران برای تلاشی دوطرفه می‌تواند کار سختی باشد. صبر کردن برای شما بهتر از کشمکش داشتن است. 

 

فال روزانه متولدین دی 

اگر شما از پس وظایف کاری و مسئولیتهایتان در داخل خانه به خوبی بربیایید، می‌توانید زمانی را کاملا به استراحت و شارژ کردن باتری‌هایتان اختصاص دهید. با علاقه انجام دادن کارها می‌تواند برای شما احساس رضایت کامل به وجود آورد. اما امروز شما نسبت به همیشه ناآرامتر هستید و نیز می‌توانید چند پروژه جدید را بدون اینکه نگران این باشید که آیا آنها را تمام می‌کنید یا نه، شروع کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگرچه شاید شما امروز دوست داشته باشید به تفریح کردن بپردازید، اما لازم است زمانی را برای ایستادگی کردن در برابر کسی که به شما نزدیک است اختصاص دهید. عاقلانه است که به جای اینکه به او فرصت بدهید تا در خفا کارهایش را انجام دهد با او در مورد کارهایش صحبت کنید. زمانیکه شما آنها را آشکار می‌کنید باعث می‌شوید که تاحدودی نگرشهای منفی‌اش را از دست بدهد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

وقتی که زبان شما در بیان کردن احساسات درونی‌تان ناتوان می‌شود، برقراری ارتباط برایتان مشکل می‌شود. اکنون با وجود این، کلمه‌های صحیح در مواقع بحرانی به یاریتان می‌آیند و شما را مطمئن می‌کنند که به هدفتان خواهید رسید. حرفهایی را که می‌خواهید بزنید تا جایی که می‌توانید خلاصه کنید، سپس به دیگران اجازه پاسخ دادن بدهید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: