فال روزانه چهارشنبه 11 مهر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 11 مهر 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه یازدهم مهر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز با موج تازه‌ای از احساسات روبرو شده‌اید که اگر زیاد مقاومت نکنید این احساسات جدید می‌توانند شما را به دور دستها ببرد. با وجود این اگر با این احساسات بجنگید، خود را گرفتار جنگی بی نتیجه کرده‌اید، چرا که نمی‌توانید آنها را سرکوب کنید. پس بی جهت انرژی خود را تلف نکنید که از پس آن بربیایید و انرژی خود را برای کار دیگری ذخیره کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما توانایی دنبال کردن چیزهایی که پیش از این شروع کرده‌اید را دارا هستید و امروز بیشتر از همیشه به واقعیت نزدیک‌تر شده‌اید. شما دارای منبع عظیمی از انرژی هستید که به استقامت و پایداریتان می‌افزاید. ولی اهداف و مقصد خود را با دقت انتخاب کنید، چرا که عاقلانه نیست برای چیزی که کاملا بی اهمیت است بیخودی تلاش کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شاید شما دوست نداشته باشید بخشی از وقت خود را به پروژه‌ای خلاقانه اختصاص دهید، برای اینکه بهرام در پنجمین خانه شما (خانه تفریحات) قرار دارد و شما را به انجام دادن کارهای جالب ترغیب می‌کند. همچنین گرمای شدید سیاره بهرام شما را به سمت ورزش‌های رقابتی می‌کشاند. امروز روزی عالی برای شرکت کردن در فعالیت‌های بدنی است، پس زودتر دست به کار شوید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز شما نسبت به کارهای سخت خوش بین هستید، اما دیگران زیاد به افکار شما واقف نیستند. این سخن به این معنی نیست که از روی قصد چیزی را پنهان می کنید، بلکه فقط دوست ندارید مرحله به مرحله وقایع روزانه‌تان را برای دیگران توضیح دهید. تمرکز کردن روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید به شما توانایی زیادی می‌بخشد و نهایتا تا بعدازظهر کارهایتان را تمام خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز شما فرصتی برای صحبت کردن دارید و دلتان نمی خواهد این فرصت را از دست بدهید. پس زمانی را صرف فکر کردن روی چیزهایی که مهم هستند و حرفهایی که گفتنشان لزومی ندارد بکنید. اگر در جمعی حضور پیدا کردید که افراد با غیبت کردن و حرفهای بیهوده وقتشان را سپری می کنند، شما با نظرات تند و تیز خود در مورد خود و دیگران قضاوت نکنید. فقط بحث را به آرامی هدایت کرده و بعد به موضوعات مهم‌تر بپردازید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شاید شما اعتماد داشته باشید که امروز برنده خواهید شد ولی متاسفانه این گونه نخواهد بود. شما باید بین چیزهایی که آرزویش را دارید و کارهایی که انجام می دهید تعادلی منطقی برقرار کنید و آن وقت شما توانایی خواهید داشت به چیزهایی که می خواهید برسید. با وجود این اگر شما به توانایی‌های خود شک کنید و فکر کنید که به اندازه کافی خوب نیستید وقت خود را تلف خواهید کرد. پس از فرصت خود نهایت استفاده را بکنید تا به نتیجه برسید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما احساس می کنید که امروز آخرین فرصت برای تمام کردن چندین پروژه‌تان است. خوشبختانه امروز یک روز فوق العاده است و شما با سخت کوشی می‌توانید کارهای متنوعی انجام دهید. اما با یک دست نمی‌توان دو هندوانه برداشت! بنابراین به جای این که تمام کارهایتان را با هم انجام بدهید می‌توانید برای کارهای مختلف خود برنامه ریزی کرده و بعد هم به اندازه کافی استراحت کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

حالا که ماه در نشانه شما قرار گرفته، احساس ضعف و آسیب پذیر بودن می‌کنید. اما هر دو سیاره فرمانروایی شما یعنی بهرام و پلوتو از شما محافظت می‌کنند. امروز صادق بودن و درست کار بودن از قدرتمند بودن مهم‌تر است. از نشان دادن و ابراز کردن نقطه ضعف های خود نترسید، برای اینکه اگر شما انرژی خود را برای پنهان کردن آنها تلف نکنید تمام نقطه ضعف‌های شما می تواند به توانایی و قدرت تبدیل شود. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

با وجود اینکه دوستان شما فکر می کنند که شما همه چیزتان را از دست داده‌اید ولی خودتان بهتر می‌دانید که این گونه نیست. امروز شما وقتی انرژی و توانایی‌های خود را ذخیره می‌کنید قدرتمندتر می‌شوید. به جای اینکه به سرعت همه چیز را برای دیگران افشا کنید قدری صبر کرده و آرامتر پیش بروید. اگر بخشی از صحبت‌هایتان را مخفی کرده و آنها را برای روز دیگری بگذارید راحت‌تر می‌توانید دیگران را متقاعد کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز مجبور می‌شوید تصمیم نهایی خودتان را مطرح کنید. اگر در محل کارتان سوءتفاهمی وجود داشته باشد با نزدیک شدن به افراد هم فکر خود می‌توانید آنها را بر طرف کنید. به قدرت‌های خودتان شک نکنید. زمانی که شما در حال صحبت یا کار کردن هستید منطقی بودن به قدرت شما اضافه می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز شما به اتفاقاتی که پیرامونتان رخ می دهد بی توجه‌تر شده‌اید. هر اتفاقی که امروز رخ می دهد، یا به شما برای رسیدن به آرزوهایتان کمک می کند یا اینکه موفقیت شما را به تعویق می اندازد. با وجود اینکه اهداف بلند مدتتان برای شما خیلی مهمند، به جای اینکه به نتیجه کار خود فکر کنید فقط به کارهای جدیدی که هم اکنون پیش رویتان قرار دارد توجه کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما امروز حتی بیشتر از آن چیزی که در فکرتان می گنجد، از افراد دیگر تواناتر و قدرتمندتر هستید. در حقیقت شما اصلا تمایل ندارید که به افرادی که روبروی شما نشسته‌اند فخر بفروشید. اما اصلا دلیلی وجود ندارد که بخواهید از وظایف خود به خصوص آنهایی که بهتان کمک می کنند کارهایتان در مسیر درستی قرار گیرد، اجتناب کنید. به توانایی‌های خودتان شک نکنید، فقط بایستید و بهترین کار ممکن را انجام دهید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: