فال روزانه یکشنبه 8 مهر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 8 مهر 1397

فال روزانه امروز یکشنبه هشتم مهر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز ماه جدید دوست داشتنی برج میزان در هفتمین خانه شما (خانه دیگران) حضور پیدا كرده است كه حكایت از این دارد كه افراد خوب و جالبی وارد زندگی‌تان می‌شوند. با وجود اینكه شما دوست ندارید این روزها به پایان برسد، اما افكار ایده‌آل و عالی شما آمادگی رویارویی با موقعیت‌های غیر ممكن را به شما می‌دهد. اگر شما از توقعات خود بگذرید ممكن است شكستی كوچک را تجربه كنید، بنابراین آمادگی تغییر دادن ذهن خود نسبت به آینده را داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

ماه جدید آگاه و اجتماعی برج میزان در ششمین خانه شما (خانه خدمات) حضور دارد و زندگی شغلی را برای شما راحت‌تر كرده است. شما می‌توانید از جذابیت‌های شخصی خود در كنار آمدن با دیگران بهره بگیرید و این موضوع به نفع شما تمام می‌شود. در نهایت این اتفاق اهمیت كنار آمدن با رویدادهایی كه دور و برتان رخ می‌دهد را آشكار می‌كند. شما نتیجه تلاش‌های مضاعف خود را تا پایان هفته خواهید دید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما در طول دو هفته آینده روابط عاشقانه جدیدی را تجربه می‌كنید و یا اینكه به روابط قبلی‌تان نشاط و زندگی تازه بخشیده می‌شود. ماه جدید در پنجمین خانه شما (خانه عشق) نشانه‌ای اتفاقی است، بنابراین هم اکنون به نهایت خود رسیده است؛ چرا كه شما برای روابط عاشقانه خود خواستار آزادی و وقت خالی هستید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

برگشتن به زمان گذشته یكی از رفتارهای جدید شما نیست، اما امروز به اندازه‌ای شدت پیدا كرده كه شما به یاد نمی‌آورید پیش از این اینگونه رفتار كرده باشید. خوشبختانه شما می‌توانید به راحتی احساسات خود را بررسی و در نتیجه مدیریت كنید. اما سعی كنید به سمت منفی بافی نروید. هم اكنون بیشتر به نفعتان است که به جای فكر كردن به گذشته بیشتر در زمان حال حضور داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

با وجود اینكه خودتان می‌دانید چه چیزی برایتان بهتر است، ولی باز به شما توصیه می‌كنیم زمانی را برای شناختن نیازهای افراد دیگر در نظر بگیرید. اگرچه شما همیشه تابع اصول و مقررات نیستید، ولی امروز نمی‌توانید بدون صحبت كردن با كسانی كه از نزدیک با شما كار می‌كنند برای خود برنامه ریزی كنید. در نظر گرفتن نیازهای دیگران به شما كمک می‌كند به آسانی و بدون دردسر در كارتان موفق شوید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما امروز مجبورید در مورد مسائل مالی تصمیم گیری كنید. متاسفانه وجود ماه جدید برج میزان در دومین خانه شما (خانه پول و مادیات داشتن) دیدگاه واضح و روشن را برای شما سخت كرده است. شما دو دل هستید و نمی‌توانید عزم خود را جزم كنید. زیاد به خودتان سخت نگیرید. قبل از اینكه برای تصمیم گیری سر دوراهی قرار بگیرید یک یا دو روز صبر كنید تا ببینید چه پیش می‌آید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

وجود ماه جدید در نشانه شما می‌تواند نشانه جدایی مفید و خوب شما از گذشته‌تان باشد. شما آماده قدم برداشتن برای اهداف جدید خود می‌باشید، ولی اول باید مطمئن شوید به اندازه كافی آرزوهای خود را روشن و واضح بیان كرده‌اید كه بتوانید تاثیری كه می‌خواهید روی دیگران بگذارید. تمركز كردن روی هدفتان، شما را در مسیری كه لازم است قرار می‌دهد، اما فقط شور و هیجان داشتن كافی نیست. شما باید استقامت و مداومت هم داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما معمولا فرد راز نگه داری هستید، اما حالا در شرایط اضطراری و خاصی قرار گرفته‌اید كه می‌تواند منشا مشكلات شود. شما می‌خواهید چیزهایی كه می‌دانید را به یک نفر بگویید، چرا كه اعتقاد دارید این حرف‌ها به او كمک می‌كند. اما اگر شما بند را آب بدهید برخلاف قول خود عمل كرده‌اید. متاسفانه شما چه این راز را فاش كنید و چه فاش نكنید باز هم در شرایط برزخی قرار می‌گیرید. بنابراین تصمیم نهایی خود را تا صبح چهارشنبه كه ماه وارد نشانه‌تان می‌شود به تعویق بیندازید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

حتی اگر برنامه ریزی‌های اجتماعی شما خیلی امیدوار كننده به نظر می‌رسد، حالا كه ماه جدید بر یازدهمین خانه‌تان (خانه دوستان) تاكید دارد، شما برای موفق شدن در مراحل بعدی نیاز به انرژی و توانایی‌های بیشتری دارید. برای اوقات خود با افراد هم فكر برنامه ریزی كنید. این كار را حتما انجام دهید و به تعویق نیاندازید، چرا كه مطرح كردن رویاها و اهداف بلند مدت‌تان با آنها به نفع خودتان خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین دی 

ماه جدید در دهمین خانه شما (خانه مسئولیت‌های اجتماعی) واقع شده است و بر چیزهایی كه در گذشته برایتان مهم بودند تاكید دارد و این موضوع می‌تواند به نفع شما باشد. لازم نیست حتما بیشتر از قبل كار كنید. به شغل خود مثل یک مبادله نگاه كنید. فقط زمانی می‌توانید مسئولیت‌های بیشتری را قبول كنید كه قبلش نظرات مخالف و موافق برای قبول كردن یک تعهد جدید را بررسی و سبک و سنگین كرده باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

الان وقت این رسیده كه به منظور بسط دادن به افكار خود و همچنین تجربه كردن ایده‌های نو و خلاقانه راه‌های جدید را هم امتحان كنید. اگر شما تصمیم گرفته‌اید در یک رشته آموزشی جدید ثبت نام كنید، تحقیق كردن در مورد آموزشگاه‌ها و برنامه‌هایشان در تصمیم گیری به شما كمک می‌كند. اما خودتان را به رشته‌هایی كه به شغلتان مربوط هستند محدود نكنید. هم اكنون زمان شكستن محدودیت‌ها و انجام دادن كاری كاملا متفاوت است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

حالا كه ماه هشتمین خانه شما (خانه احساسات عمیق) را فعال می‌كند، اهمیت دادن به احساسات افراد دیگر می‌تواند درهای صمیمت را بروی‌تان باز كند. خوشبختانه شما اكنون كنترل خود را از دست نمی‌دهید، چرا كه حتی مواقعی كه ناراحتی‌های ناخواسته در روابطتان به وجود می‌آید، قادر هستید تعادل احساسی خود را حفظ كنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: