فال روزانه شنبه 7 مهر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 7 مهر 1397

فال روزانه امروز شنبه هفتم مهر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز می‌توانید به خود بقبولانید كه روابط دوستانه خیلی خوبی دارید. حتی اگر بدانید مسائل پیچیده‌ای وجود دارد كه نیاز به توجه و حل شدن دارند، با این حال ترجیح می‌دهید فعلا به جای حل كردن این مسائل از حقایق فاصله بگیرید. نگاه كردن به توانایی‌های ناشناخته دیگران كار بدی نیست، اما نباید جایگزین حقایقی شود كه درست جلوی چشمتان قرار دارد! 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز احساسات شدید شما تبدیل به آگاهی شده‌اند، اما هنوز با دیگران احساس راحتی نمی‌كنید. شما ترجیح می‌دهید سرتان خلوت‌تر باشد، اما این خواسته‌های جدید شما می‌تواند زندگی‌تان را از این رو به آن رو كند. با وجود اینكه شما برای ابراز كردن احساسات‌تان وقت كافی دارید كه دنبال كلمات مناسب بگردید، ولی باز هم دیگران منظورتان را بد متوجه می‌شوند. فكر نكنید آنها شما را درک نمی‌كنند. شما باید زمانی را برای فكر كردن به چیزهایی كه تا به حال فكر می‌كردید آنها را خوب می‌شناختید اختصاص دهید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز، روز خیال پردازی و شعر گفتن است! اما حالا كه عطارد روابط شما را آشفته می‌كند، شاید وقت خیلی خوبی برای گرفتن یک پیغام ویژه نباشد. خیالات شما فراتر از زمان خود حركت می‌كنند و تا موقعی كه نخواسته‌اید افكار خود را وارد زندگی واقعی كنید، آنها می‌توانند دوست داشتنی باشند. اگر شما می‌خواهید حرف مهمی‌ بزنید، سعی كنید تا فردا كه ماه كامل می‌شود صبر كنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما امروز نمی‌توانید به راحتی ساعتی از روز را خالی نگه دارید، چرا كه دائما به كارهایی كه می‌خواهید انجام دهید فكر می‌كنید. با وجود اینكه شما می‌توانید یک روز ایده آل را در ذهنتان مجسم كنید، ظاهرا چیزی شما را از داشتن چنین روزی محروم می‌كند. به جای ناراحت شدن به خاطر كارهایی كه قادر به انجام دادنشان نیستید، به خاطر كارهایی كه می‌توانید انجام دهید شكرگزار باشید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

مثل اینكه شما در رویا سیر می‌كنید؛ یعنی جایی كه همه چیز همان طوری است كه باید باشد؛ ولی وقتی چشم خود را باز می‌كنید می‌بینید كه زندگی‌تان چقدر از این تصویر ایده‌آل فاصله دارد. شما معمولا خیالات و رویاهای زیبایی را در سرتان می‌پرورانید، اما هم اكنون دوری از حقیقت چیزی نیست كه بتوانید از آن اجتناب كنید. به جای اینكه در ذهن خود به جاهای دور پرواز كنید، توجه خود را به خانه و تغییرات كوچكی كه می‌توانید به وجود آورید معطوف كنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما نمی‌توانید خیلی راحت به برنامه‌هایی كه در گذشته برای امروزتان در نظرگرفته بودید فكركنید، اما اگر قصد دارید كارهای خود را تمام كنید لازم است به گذشته خود نگاهی بیندازید. متاسفانه حالا كه عطارد (سیاره بخت شما) تحت تاثیر نپتون واقع شده، واقعیت غیر قابل باور شده است. شاید بهتر باشد تصمیم گیری‌هایتان را چند روز به تاخیر انداخته و بعد به سراغشان آمده و تا آخر هفته تكلیف خود را روشن كنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

در حالیكه فردا ماه جدید به نشانه شما نزدیک می‌شود، از یک طرف می‌دانید كه باید كارهای قبلی خود را تمام كنید. از طرف دیگر امروز، روز خوشی و تفریح كردن است و كار كردن برایتان خیلی سخت شده است! این تضاد می‌تواند از نظر احساسی آشفته‌تان كند، بنابراین كاری را انجام دهید كه ذهنتان را آرام‌تر كند. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز قدرت ریسک پذیری‌ شما خیلی زیاد شده و توانایی تغییر دادن بعضی از چیزها را دارید. اما اگر بخواهید بدون داشتن یک تاكتیک ثابت و منظم این تغییرات را ایجاد كنید، كارتان به جای سازنده بودن بیشتر بنیان برانداز خواهد بود. بهترین نتایج ممكن را در ذهنتان تصور كنید و بعد طبق آن نتایجی كه آرزویش را دارید برنامه ریزی كنید. اگر شما بتوانید تمام جزئیات را در ذهنتان مجسم كنید شانس بیشتری خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

متوقف كردن برنامه‌های پرمشغله‌تان هم اكنون ایده‌ای مناسب است، برای اینكه شاید شما نتوانید به همه آنها برسید. تا موقعی كه برنامه‌های جاه طلبانه داشته باشید فقط اعصاب خود را خراب‌تر خواهید كرد. پس زمانی را در آرامش و سكوت مطلق سپری كنید تا از دست سردردهایتان راحت شوید. با وجود اینكه ماه در سومین خانه شما قرار دارد بهتر است به جای هدر دادن انرژی خود آن را ذخیره كنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز شما با خواهر و برادر و یا با یكی از دوستان نزدیكتان مجادله‌ای لفظی خواهید داشت، اما نباید اجازه بدهید كه این حادثه تمام روزتان را خراب كند. شما در مقاومت كردن در برابر تجربه‌های قدیمی‌ نظیر ندارید! ولی از تجربیات هیجان انگیز و به یادآوری خاطرات روزهای سخت لذت می‌برید. ولی نباید فراموش كنید كه زندگی كردن در زمان حال از فكر كردن به گذشته لذت بخش‌تر است. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز رویاها و خیالات شما آنقدر نزدیک و قابل لمس به نظر می‌رسند كه شما می‌توانید آنها را لمس كنید و آنقدر واقعی هستند كه نمی‌توانید بین آنها با آنچه در واقعیت اتفاق می‌افتد تمایز قائل شوید. امروز اعتماد كردن به حس ششم از تكیه كردن بر واقعیت برای شما مهم‌تر است، چرا كه شما با نشانه‌های سمبلیک كه در ذهنتان شكل می‌گیرند هماهنگ هستید. به جای اینكه به دنبال برنامه‌های منطقی بروید، فقط با توجه به حس خود كار كنید. بعدها كه فكرتان منطقی‌تر شد به اندازه كافی وقت دارید كه دنبال این برنامه‌ها بروید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

با وجود اینكه هم اكنون شما سعی می‌كنید انسان منطقی‌تری شوید، امروز افكار حسی و غیر منطقی شما بیشتر رشد می‌كنند. اما تا موقعی كه نخواهید در زندگی‌تان هیچ تغییر مهمی ‌ایجاد كنید، این موضوع می‌تواند برایتان خطر آفرین باشد. امروز را مثل یک روز تعطیل در نظر بگیرید و به خودتان قول بدهید كه تجربه‌های خود را به وسیله مرتبط شدن با رازهایی كه بهشان مرتبط است عمیق‌تر كنید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: