فال روزانه شنبه 31 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 31 شهریور 1397

فال روزانه امروز شنبه سی و یکم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

تنش‌ها و فشارهای عصبی كه شما در روابط خود با آنها مواجه شده‌اید باعث شده شروع به خوشگذرانی كنید، اما قبل از اینكه اعلام كنید همه چیز خوب و عالی است چند روزی صبر كرده تا ببینید چه اتفاقی می‌افتد. امروز شما زیاد منطقی نیستید، ولی این به این معنی نیست كه در افكار خود اصلا به واقعیت فكر نمی‌كنید. تجسم كردن یک سناریوی عالی با جزئیات كامل می‌تواند به شما كمک كند تا رویاهای خود را به طور كامل آشكار كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما در خصوص كارهایی كه می‌خواهید هفته آینده در محل كار انجام دهید برنامه‌های غیر ممكنی در سر دارید، اما این برنامه‌ها در حال حاضر ممكن است قابل اجرا به نظر برسند. شاید شما فكر می‌كنید منطقی و واقع بین هستید، اما در واقع چنین نیست و شما در آسمان‌ها پرواز می‌كنید! به جای اینكه از رویا پردازی دست بردارید بهتر است رویاهایتان را بشناسید و آنها را با واقعیت هماهنگ كنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

حالا كه ماه به نشانه شما بازگشته، شما نیز خیلی احساساتی شده‌اید، اما علاوه بر این احساسات شما افكارتان را هدایت می‌كند. شاید شما سعی می‌كنید كنترل و تعادل خود را حفظ كنید، اما از اتفاقات غیر منتظره‌ای كه پیش خواهد آمد شگفت زده خواهید شد. به جای اینكه سعی كنید راه خود را از این مخمصه بیرون بكشید، به حس ششم غریزی خود اطمینان كنید؛ چرا كه این حس شما را به مسیر درستی هدایت می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما با داشتن واكنش‌های احساسی قوی در موقعیت‌های شخصی كاملا آشنایی دارید، اما امروز صحبت كردن در مورد افكارتان با یک نفر دیگر برایتان تبدیل به یک معضل شده است. شما برای سنت شكنی كردن و شكستن قالب‌ها آمادگی دارید، اما نمی‌خواهید به قیمت خراب كردن همه چیز صاحب آزادی شوید. در عین حال كه برنامه‌های بزرگی برای خود در سر دارید اول باید حركت خود را آرام‌تر كنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز تحقیق كردن و كند و كاو كردن آرزوهایتان عجیب و حیرت انگیز به نظر می‌رسد، اما شما كاملا برای این كار آماده شده‌اید. شما به راحتی می‌توانید در شرایط احساسی قرار بگیرید. با وجود این اگر نتوانستید درست فكر كنید نگران نشوید، چرا كه هم اكنون فعالیت‌های اجتماعی در اولویت قرار دارند و اصلا زمانی برای تعمق كردن باقی نمانده است. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

خیلی خوب است قبل از اینكه پروژه جدیدی را شروع كرده و قدم جدیدی بردارید، زمان كافی برای فكر كردن بر روی گزینه‌هایی كه می‌توانید انتخاب كنید اختصاص دهید. شما باید به دقت تصمیمات خود را سبک و سنگین كنید. عمل كردن از روی غریزه و بدون تعمق شما را به جایی نمی‌رساند. اگر لازم شد تصمیم فوری و عجله‌ای بگیرید، حتما قبل از آن تمام نظرات مخالف و موافق را بررسی كرده و خوب مورد ارزیابی قرار دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

وقتی خورشید فردا وارد نشانه شما می‌شود، دنیای شما نیز قرار است تغییر كند. اما ابتدا باید بتوانید كارهایی كه هم اكنون انجام می‌دهید را كنترل كنید و یا از تلف كردن وقت خود جلوگیری كنید. اگر شما می‌خواهید كاری انجام دهید كه سخت كوشی‌تان را نشان دهید باید به جای كارهای بی‌فایده برنامه ریزی‌های دقیق‌تری برای خود داشته باشید. ایده‌های بزرگ به خودی خود ارزشمند نیستند، مگر اینكه شما بخواهید تلاشی مضاعف داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز، روز خوبی برای بازنگری كردن تمرینات معنوی است. شما می‌توانید برای نیایش و عبادت به مكان‌های مذهبی بروید، به طبیعت پناه ببرید و یا حتی وقتتان را در خانه بدون آشفتگی و با آرامش سپری كنید. شاید در ابتدا وسوسه شوید از تمام توانایی‌های خود استفاده كنید، اما وقتی وظایفی را خارج از برنامه كاری خود قبول می‌كنید لازم است بعد از آن حتما استراحت كنید. نگران غرق شدن در رویاهایتان نشوید، این یک سفر امن و امان است و شما وقتی از این سفر برگردید احساس خیلی بهتری خواهید داشت! 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما به همان سرعتی كه بهبودی خودتان را باز یافته‌اید، زبان شوخ و بذله گوی خود را نیز بازیافته‌اید. خوشبختانه شما هنوز به اندازه كافی جذابیت دارید و می‌توانید از طعنه و ریشخند دور بمانید. واقع بینی شما می‌تواند بر افكارتان تاثیر بگذارد و قضاوت‌های شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس كمتر حرف بزنید و بیشتر كار كنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز میل دارید كاری كنید كه دیگران را سر كار بگذارید و توجه آنها را به سوی خود جلب كنید. اما در عین حال كه سعی می‌كنید توجه دیگرن را جلب كنید، اگر این تمام كاری باشد كه از عهده‌اش بر می‌آیید ناامید خواهید شد. با تغییر دادن فكرتان در مورد ستاره بودن و درخشیدن در وسط جمع می‌توانید روز بهتری داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز شما می‌توانید به سرعت شیفته شخصی یا چیزی شوید، اما چیزی كه در ظاهر به نظر می‌رسد عشق نیست. با توجه به نپتون كه امروز بیش از حد فعال است، این می‌تواند شبیه یک برخورد عاشقانه باشد. اما تغییر دادن رویاهایتان به سوی واقعیت فراتر از حوزه توانایی‌های اخیر شماست. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شاید شما ندانید كه انگیزه‌هایتان شما را به كدام سو می‌برند، اما شما را ترغیب می‌كنند كه بیشتر به سمت معنویات متمایل شوید. از آنجایی كه شما می‌خواهید شناختتان نسبت به خود و نسبت به نظام عالم را بیشتر كنید، نمی‌توانید به راحتی از تكالیف مذهبی خود جدا شوید. اگر یک فرد رازدار را وارد زندگی‌تان كنید برایتان مفید خواهد بود، بنابراین شما كسی را خواهید داشت كه می‌توانید در مورد ایده‌های خام و شكل نگرفته خود با او صحبت كنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: