فال روزانه پنجشنبه 29 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 29 شهریور 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه بیست و نهم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

هم اکنون بهرام (سیاره بخت شما) کمی غیر قابل کنترل شده است و شما را به عملی ترغیب می‌کند که ممکن است به زودی باعث پشیمانی‌تان شود. شاید شما واقعا باور کرده باشید که روش بهتری برای انجام دادن کارهایتان دارید، در حالیکه فقط کارها را خرابتر می‌کنید. امروز کمی خویشتنداری (فقط کمی)، باعث موفقیت شما خواهد شد؛ به شرط اینکه کمی اهل ریسک کردن نیز باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز تمرکز کردن بر روی وظایفتان برای شما خیلی سخت شده است؛ برای اینکه ونوس سیاره بخت شما وارد پنجمین خانه‌تان (خانه شادی و بازی) می‌شود. اگرچه شما عادت ندارید از زیر بار مسئولیت‌هایتان فرار کنید، ولی امروز وسوسه می‌شوید که این کار را بکنید! به خاطر تمام امکانات هیجان انگیزی که دیگران دارند، بیش از اندازه خود را عصبانی نکنید؛ همیشه ضرب المثل «مرغ همسایه غاز است» را به خاطر داشته باشید! 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما امروز به راحتی نمی‌توانید بفهمید که در فکرتان چه می‌گذرد، چرا که سیاره بخت شما (عطارد) توسط اورانوس سرگردان و نپتون رویایی به جنب و جوش واداشته شده است. شما می‌توانید در یک لحظه خیلی پرتحرک شوید و لحظه بعد انقدر آرام می‌شوید که دلتان می‌خواهد به خانه رفته و همه چیز را فراموش کنید. متاسفانه بی‌تحرکی و سستی روشی عاقلانه و منطقی نیست! پس تصمیم خود را بگیرید و بعد تا جایی که می‌توانید آن تصمیم را پیگیری کنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

هم اکنون شما مجبورید به میزان انرژی و توانایی‌های خود توجه کنید؛ برای اینکه شما به خاطر سریع کار کردن خودتان را خسته کرده‌اید. مطمئن شوید که خشم بروز داده نشده شما را به سمت انجام دادن کارهای خطرناک سوق نمی‌دهد. قبل از اینکه دست به کار احمقانه‌ای بزنید، دلایل خود را بررسی کنید. کمی آینده نگری داشتن شما را از پشیمانی فردا نجات می‌دهد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

با وجود اینکه شما اهمیت پس انداز کردن را درک کرده‌اید، ولی هنوز بی دلیل پول خرج می‌کنید و این خیلی ناراحت کننده است. حتی اگر افرادی دور و برتان هستند که در مسائل مالی به آنها تکیه می‌کنید و از نصایحشان استفاده می‌کنید، اکنون زیاد به حرفهایشان گوش ندهید؛ برای اینکه امکان دارد شما را به مسیر درستی هدایت نکنند. این موضوع واقعا موضوع پیچیده‌ای نیست؛ پس وقتی حق انتخاب دارید، چیزهایی را که اصلا لازم ندارید نخرید! 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

حالا که ونوس دوست داشتنی در نشانه شما قرار دارد تابستان شما باید کمی بهتر شده باشد. با وجود اینکه شما دوست دارید تفریح کنید، ولی هنوز هم قبل از اینکه به تفریح کردن مشغول شوید می‌توانید به دلایل خود برای کار کردن فکر کنید. طبیعتا شما نباید از زیر بار مسئولیتهایتان فرار کنید، اما اگر در نهایت اعتراف می‌کنید که داشتن یک سرگرمی مناسب نیز فعالیت سالمی است، بنابراین برای امروز اینگونه برنانه ریزی کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز ونوس (سیاره بخت شما) در حالیکه باعث می‌شود بیشتر رویاپردازی کنید، وارد دوازدهمین خانه شما (خانه رویاها و تخیلات) می‌شود. امروز تخیلات شما بیشتر از اینکه منبع الهام و خلاقیت شوند و بیشتر از اینکه سازنده باشند مخرب هستند و تفکرات احمقانه‌تان شاید فقط توسط خودتان پذیرفته شوند! بر اساس هر هوا و هوسی که به ذهنتان می‌آید عمل نکنید و اول به نتایج کارتان فکر کنید! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز احساسات شدید شما می‌تواند باعث به وجود آمدن اتفاقات ناراحت کننده‌ای شود، مخصوصاً اگر شما از دست افراد دیگر عصبانی شوید و احساسات خود را با آنها درمیان نگذارید. اگر شما به دوستانتان بگویید که در فکرتان چه می‌گذرد اولین قدم را برداشته‌اید، اما اگر هیچ کاری انجام ندهید احتمال ندارد مشکل رفع شود. این سخن به این معنی نیست که شما مجبورید هر چیزی که آنها گفتند را قبول کنید. به جای یک عملکرد شتابزده، استفاده کردن از استارتژی‌ای که برای حل کردن مشکلات بلند مدت استفاده می‌شود، بیشترین فایده را خواهد داشت. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

در حالیکه شما در حال تکمیل کردن یک پروژه هستید و پشت سر هم در کارتان تاخیر به وجود می‌آید، باید صبر و حوصله خود را حفظ کنید. در حالیکه عدم پیشرفت کارهایتان، شما را بی‌طاقت و یا حتی مستاصل می‌کند که به اجبار کارتان را انجام دهید، باعث می‌شود ناامیدی شما نیز بیشتر شود. اما تصمیم نگیرید کارهای جسورانه انجام دهید، برای اینکه هم اکنون این کار حرکت خوبی نیست. تشخیص دادن اینکه دیگر دیدگاه‌های شما از رده خارج شده‌اند، دلیل خوبی به دست شما می‌دهد که کمی بیشتر صبر کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما ایده‌های بسیار زیادی در مورد کارهایی که می‌خواهید در آینده انجام دهید دارید و به زودی امکان این فراهم می‌شود که اولین قدمتان را بردارید. اما در حالیکه وسوسه شده‌اید و فکرهای نادرستی می‌کنید، احساس می‌کنید لازم است تصمیم دیگری بگیرید. معمولا شما قبل از اینکه دست به عملی بزنید دوست دارید صبر کنید تا همه چیز روشن و واضح شود. با وجود این حالا بیش از حد مشتاق شده‌اید که بدون دور اندیشی و احتیاط کافی اقدام کنید! به یاد داشته باشید، صبور بودن می‌تواند بزرگترین توانایی شما باشد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر با توجه به حرفهایی که دیگران به شما می‌زنند کار کنید، امکان دارد که ارزش پولتان را نفهمید و بیشتر پول خرج کنید. این سخن به این معنی نیست که دیگران قصد ضرر زدن به شما را دارند. آنها فقط بیش از اندازه با شما مبهم حرف می‌زنند و این باعث شده سوءتعبیر شود و شما حرفهای آنها را اشتباه برداشت کنید. زمانی که شما بی‌صبرانه می‌خواهید تصمیمی قطعی بگیرید و می‌شنوید که دیگران در مورد حمایت کردن از شما حرف می‌زنند ممکن است ناخود آگاه گفته‌های آنها را تحریف ‌کنید. اگر شما از عمق پیامهایی که دیگران برای شما دارند مطمئن نیستید از آنها بخواهید که واضح‌تر حرف بزنند! 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز عطارد با تفکرات تند و تیزش با نپتون (سیاره بخت شما) مقابله می‌کند و شما به سمت افکار تخیلی سوق داده می‌شوید. اما ونوس وارد برج سنبله می‌شود و شما باور می‌کنید که توجه تحلیلی از هر چیز دیگری مهم‌تر است! اگرچه روشن و واضح بودن ذهنتان به شما کمک می‌کند تا تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید؛ عقلانیت زیاد هم می‌تواند باعث شود که به بینش و ادراک خود مطمئن شوید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: